Frissítési napló

A csapat hivatalos bejelentései.
Gabesz

Re: Frissítési napló

HozzászólásSzerző: Gabesz » 2014.12.01. 10:40

Kedves Játékosok!

A mai frissítés a karácsonyvárás jegyében telt, a cuccboltba megérkezett az új Mikulás-készlet, mely a következő cuccokból áll:

KépKépKépKépKépKép

• Prémium Mikulás sapka bónusza: +90 pont: agilitás, +50 pont: cselezés és +30 pont: labdavezetés
  • Prémium Mikulás kabát bónusza: +90 pont: pontosság, +50 pont: fejes és +30 pont: beadás
  • Prémium Mikulás kesztyű bónusza: +90 pont: erőnlét, +50 pont: lövés és +30 pont: agilitás
  • Prémium Mikulás nadrág bónusza: +90 pont: labdavezetés, +50 pont: passz és +30 pont: megfontoltság
  • Prémium Mikulás zokni bónusza: +90 pont: beadás, +50 pont: agilitás és +30 pont: fejes
  • Prémium Mikulás csizma bónusza: +90 pont: lövés, +50 pont: technika és +30 pont: erőnlét

A Mikulás-cuccokat egészíti ki a prémium ajándékos zsák, mely az aktuális bónuszajándékunk és az egyszerre legalább 1600 gólos vásárlásokkor érkezik ajándékba a fiókodra!

Kép

A prémium ajándékos zsák +30 ponttal javítja a labdarúgó agilitását, +90 ponttal a passzait és +50 ponttal az erőnlétét. Ha egy labdarúgó a teljes Mikulás-szettet viseli, beleértve az ajándékos zsákot is, a játékereje további 10%-kal nő!

Kép

Jó szórakozást!

11Legends-csapat
Az admin is csak ember, túlnőtt rajtam a levéláradat:(. Ezért nem tudsz nekem üzenetet küldeni. Kérlek, szükség esetén kérdezz a megfelelő fórum Kérdések rovatában, fordulj a moderátorokhoz, vagy írj a Támogatásra! Megértésed köszönöm!

Gabesz

Re: Frissítési napló

HozzászólásSzerző: Gabesz » 2015.01.13. 11:47

A Mikulás-készlet 2015.01.13-a 9 órától már nem szerezhető be a játékban.
Az admin is csak ember, túlnőtt rajtam a levéláradat:(. Ezért nem tudsz nekem üzenetet küldeni. Kérlek, szükség esetén kérdezz a megfelelő fórum Kérdések rovatában, fordulj a moderátorokhoz, vagy írj a Támogatásra! Megértésed köszönöm!

Vissza: “Bejelentések”