jobbítás

clode21

jobbítás

Hozzászólás Szerző: clode21 » 2013.02.19. 13:07

sziasztok, komolyan gondoltátok, hogy az feladat lejárta előtt 10 perccel jobbítok, éppen vettem a dolgokat mikor kirakott, most akkor ugrott mindenem, amit beleraktam, már csak 3000 pont kellett és megvan rá, ezért veszik 120000 pénzem és nem lesz meg a kívánt utolsó ajándék?

ez felháborító

zserbo26

Re: jobbítás

Hozzászólás Szerző: zserbo26 » 2013.02.19. 13:22

Kis részben igazad van, nagyobb részben volt rá eddig elég idő.
Figyelmeztettek, hogy ne az utolsó percre hagyd.

clode21

Hozzászólás Szerző: clode21 » 2013.02.19. 14:20

szia,
ű
ha nem tudod az időbeosztásom, a napirendem, stb. vamint hogy szeretném kiszámolni és úgy beadni amit kell ne mond hogy ne utolsó pillanat
az utolsó pillanat nem 10 perccel a feladat lejárta előtt van,

apropó nekem nem volt elég az idő, kellett az utolsó 10 perc köszönöm megértésed

DEL

látom működik a cenzúra

elajándékozom parkomat 29-es leszek még ma, ait érdekel írjon, megírok neki mindent a szomszédaimat nem hagyom cserbe addig amíg vki át nem veszi ezt ha akarja lemondok róla, mert így nem szertnék játszani ez nem korrekt játék, NEKEM

üdv,

várom a kárpótlást ettől függetlenül. A határidő az határidő!

clode21

Szerk.: Ne nevesítsd más cégek játékait a fórumon, és ne közöld a saját negatív véleményed általános tényként!
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára csipkebogyo 2013.02.19. 14:31-kor.
Ok: FSZ-ba ütköző rész moderálása

csipkebogyo

Hozzászólás Szerző: csipkebogyo » 2013.02.19. 14:36

Az utolsó 10 perc már beletartozik az utolsó pillanatokba. Egyébként a frissítés itt pontosan indult el. Elég, ha nem jár rendesen az órád, és ez lesz a vége. Többször, több helyen, már az akció kezdetén szóltunk emiatt.
Lehetséges, hogy mások is vannak, akik nem tudtak elegendő rózsapontot összeszedni ahhoz, amit meg szerettek volna szerezni, de az akciónak vannak szabályai, és időpontjai, amire felhívtuk mindenki figyelmét.
MLF - interactiv - a Szerény kis TSZ elöljárója
Tagfelvétel VAN, ha jelentkeznél, írj nekem itt, vagy a My Little Farmies játékban!
Jó játékot mindenkinek!

clode21

Hozzászólás Szerző: clode21 » 2013.02.19. 14:44

csak választ vártam volna 1-2 dologra ami érint és érzékenyen.
tudod az idő is pénz

köszönöm válaszod tényleg lényegretörő és kérdésre választ adó volt

várható válasz kérdésemre MIÉRT? is dobott ki a feladatból idő előtt a jobbító csapat?

online vagyok mitől lenne az óra más? a feladat írta ki még 10 perc visszaszámolt be akartam lépni és közölte joobítatok, ne haragudj de ne indítsátok el az órát online játékba ha nem tudjátok tartani, vagy legalább lássátok be ez nem ment most nektek idóre elsiettétek.

mindenhol van utolsó perc de eddig belefért mindenhol minden és az abszolút utolsó percre gondoltam azaz 60 másodperc ezt nemcsak játékra értem, vizsga meló, posta bank, üzlet,

nem vagytok rugalmasak inkább elvesztek mint adtok ez a konkrét érzésem csak szabad

köszönöm

clode21

Gabesz

Hozzászólás Szerző: Gabesz » 2013.02.19. 14:44

Clode21, megértésed kérem, de nem tudunk ezzel sajnos mit csinálni.

Az utolsó idő mindig kicsit szürkezóna. Nem tudunk 55 millió játékos órájához egyesével igazodni.
Az eredeti bejelentésbe én magam direkt szándékosan jól kiemelve beleírtam, hogy mindenki időben készüljön a játék végére, a legjobb, ha már az előző nap felkészül.
Volt róla játékon belüli emlékeztető is, sőt, még Facebookon is direkt ki lett posztolva a dolog újra.
Én ennél többet nem tudunk tenni.

Kérlek, hogy legközelebb jó előre készülj fel, a legjobb, ha már előző nap úgy térsz nyugovóra, hogy másnap biztosan minden rendben lesz.

Ha lemaradtál valamiről, az biztosan bosszantó, én megértem, de azért arra megkérlek, hogy a fórumot továbbra is rendeltetésszerűen, a fórumszabályzatnak megfelelően használd.

Felhívom a figyelmedet, hogy az ÁSZF értelmében a belépési adataidat nem adhatod ki senkinek, azaz a fiókodat nem ajándékozhatod el. Ha így teszel, a fiókodat lezárhatjuk szerződésszegés miatt. Tehát ezzel inkább csak kellemetlenséget tudsz okozni annak, aki átveszi a fiókodat.

Természetesen dönthetsz úgy, hogy abbahagyod a játékot, de akkor arra kérlek, hogy egyszerűen töröld a fiókodat.
Még jobb az lenne, ha továbbra is velünk játszanál, csak a legközelebb egy picit hamarabb felkészülnél az időszakos játék végére.

Köszönöm a megértésed!
Az admin is csak ember, túlnőtt rajtam a levéláradat:(. Ezért nem tudsz nekem üzenetet küldeni. Kérlek, szükség esetén kérdezz a megfelelő fórum Kérdések rovatában, fordulj a moderátorokhoz, vagy írj a Támogatásra! Megértésed köszönöm!

Gabesz

Hozzászólás Szerző: Gabesz » 2013.02.19. 14:46

nem vagytok rugalmasak inkább elvesztek mint adtok ez a konkrét érzésem csak szabad
Kérlek, az ilyen megjegyzésektől tartózkodj. Ez alaptalan vád ellenünk, és megijesztheti a játékosokat, megtévesztheti őket, ha valaki olvassa, még a végén tényleg elhiszi, hogy mi azzal töltjük az időnket, hogy elvegyük a játékosok dolgait.

Szépen kérlek, figyelj a megnyilvánulásaidra!
Az admin is csak ember, túlnőtt rajtam a levéláradat:(. Ezért nem tudsz nekem üzenetet küldeni. Kérlek, szükség esetén kérdezz a megfelelő fórum Kérdések rovatában, fordulj a moderátorokhoz, vagy írj a Támogatásra! Megértésed köszönöm!

clode21

Hozzászólás Szerző: clode21 » 2013.02.19. 14:53

az időszakos játék végére most állt össze a kép és az időm így engedte meg

köszönöm, de facén nem vagyok nem az én órám megy hanem a játék órája nem értem mi köze az én órámnk a játékban lévő visszaszámláláshoz a visszaszámlálás nem függ az én órámtól, ha neten vagyok akkor pedig mindig frissítve van az idő

?????????

1-2 perc lett volna nem tettem volna szóvá, de 10 perc az sok nagy a hiba egészségügybe ez anyit jelent: 2x halt meg a beteg. ja és egymás után

bocsi, ha így érzek, nem írok többet

clode21

Hozzászólás Szerző: clode21 » 2013.02.19. 17:53

DEL

Szerk.: Ez értelmetlen hozzászólás. Az előzőt ismételten a modor miatt töröltem. Az admin megkért valamire, ha nem tartod be, kénytelen leszek komolyabban szankcionálni a viselkedésed, mivel szándékosan szembe mész a fórum Csapatának tevékenységével, és a Fórumszabályzattal!
A hozzászólást 2 alkalommal szerkesztették, utoljára csipkebogyo 2013.02.19. 18:01-kor.
Ok: túlzott szmájlihasználat

Vad

Hozzászólás Szerző: Vad » 2013.02.19. 20:44

clode21 írta:1-2 perc lett volna nem tettem volna szóvá, de 10 perc az sok
Szia!

Nagyon sajnalom, hogy igy jartal, de hidd el, ez a leallas kozpontilag tortenik, a nemeteknel, amerikaiaknal es nalunk is egyidoben zajlik, ez a normal modja a frissitesnek, nincs ebben semmi hiba!

Olvastam Gabesz levelet, emlekszem, hogy kiemelte, hogy NE hagyjatok az utolso pillanatokra a parkba kitevest a Valentin cuccoknak vagy magat a vasarlast. Lehet te meg nem jatszottal akkor, de a karacsonyi akcio meg kepzeld huzodott, eltolodott talan orakkal is emlekeim szerint, szoval a visszaszamlalo csak egy iranyado, nem pedig mervado.

Emlekeim szerint nagyon szep a parkod, ismeros a neved, szerintem valamelyik gyermekem baratlistajan rajta vagy 8-) , vedd ezt most egy sajnalatos negativ tapasztalatnak :( , nemsokara jon a Husvet 8-) , hidd el, lesznek meg ehhez hasonlo akciok, ne engedd, hogy elvegye a kedved, ez egy nagyon jo kis jatek!

Lezárt

Vissza: “1. szerver”