hiba

Vad

Re: hiba

Hozzászólás Szerző: Vad » 2013.05.17. 10:53

mazsolka1994 írta:De ez a gond h 100 esetből 100x írja nem hinném h az mindig az én hibám lenne nem tudok felvenni senkit.
Mazsolka, ha te ugy gondolod, hogy mindent jol csinaltal es valamiert megsem mukodok nalad, irj nyugodtan a Tamogatasnak :arrow: KLIKK

Arkangyal

hiba

Hozzászólás Szerző: Arkangyal » 2013.06.10. 11:34

Sziasztok!
Üdv mindenkinek, játékos nevem: dodo03
2 gondom van:
1, a játék lassú, sokszor az " időtúllépés a szerverrel" szöveg jön jelentkezz be újra. Mire a barátsegítségeket megcsinálom 2-3 szor is előfordul. mi lehet az ok?
2, 26. szint, kísértetkastély fejlesztés: azt dobja ki a felugró ablakba, hogy 938 bigyó szükséges, amikor meg elstartolod 1880 bigyót von le. ilyen gyors az infláció? valamit nem értek, vagy rosszul csinálok?
Várom a válaszod
köszönettel: Ark

csipkebogyo

Hozzászólás Szerző: csipkebogyo » 2013.06.11. 11:45

Az első gond valószínűleg internetkapcsolati probléma miatt jelentkezik, a másodikkal pedig fordulj a Támogatáshoz!
MLF - interactiv - a Szerény kis TSZ elöljárója
Tagfelvétel VAN, ha jelentkeznél, írj nekem itt, vagy a My Little Farmies játékban!
Jó játékot mindenkinek!

brigik16

Hozzászólás Szerző: brigik16 » 2013.06.28. 10:12

nekem is kijön ez az "időtúllépés a szerverrel" szöveg, és egyre gyakrabban, de csak a parknál... más hasonló játéknál nem, úgy h párhuzamosan játszom kettővel, úgy h kétlem h a net miatt lenne..
ma viszont nem tudok belépni a parkomba sem, azaz betudok, de amit betölti a parkot azt írja ki h "belső hiba, kérjük jelentkezz be újra" bejelentkezek, kiírja ugyanúgy és ez így folytatódik tovább.. kipróbáltam chrome-on kívül még 3 böngészővel semmi változás.. erre esetleg valami ötlet?:)

csipkebogyo

Hozzászólás Szerző: csipkebogyo » 2013.06.28. 12:57

Ha két olyan játékkal játszol egyszerre, mint a park, akkor ne csodálkozz, ha az egyiket nem tölti be. Pláne akkor, ha a másik játszott játéknak nagyobb a gépigénye, mint a parknak, ugyanis a chrome eleve optimalizálja a netsebességet, vagyis oda tolja a szélesebb sávot, ahol arra nagyobb szükség van, és ha ez nem a park, akkor onnan el fogja venni.
A legtöbb játékos csak azt mondja, hogy nem tölti be a gépe a játékot, de azt nem, hogy közben torrentezik, skype-ol, MMO-zik, futtat egyszerre 30 progit, a gépe meg roskadozik a felesleges adatok alatt.
Hogy a gép és a net rendesen működjön, oda kell rá figyelni. Rendszeres lemezkarbantartás, lemeztöredezettség-mentestés, memóriakarbantartás kell, internetbeállítások, és magának az internetnek (modemnek) a megfelelő beállítása.
Ha a játékba be tudsz lépni, de nem töltődik be és nem indul el, annak jellemzően betöltési oka van, esetleg a böngészővel és a Flash Player alkalmazással lehet még gond.

Ez a játékunk Flash alapú, tehát előfeltétel, hogy a számítógépeden legyen friss a Flashplayer alkalmazás.
Ha nem töltődik be az oldal, akkor valószínűleg a Flashplayer sajnos nem a legfrissebb a számítógépeden. A legfrissebb verziót az alábbi linken töltheted le és telepítheted:

http://get.adobe.com/de/flashplayer/

Alternatív megoldásként használj Google Chrome böngészőt, melybe eleve be van építve a Flashplayer, mindig önállóan frissül, egész biztosan fogsz tudni vele játszani.
Itt tudod letölteni:

http://www.google.com/chrome/?hl=hu

Természetesen a Flash alkalmazások betöltődése eltarthat néhány másodpercig.

Végül, könnyen lehet, hogy egyszerűen nem tud betöltődni a játék, mert internetes kapcsolati probléma merült fel. Ez leggyakrabban mobilnetes felhasználókkal fordulhat elő. A gprs-es, tehát rendkívül alacsony sávszélességű mobilnettel sok időbe telhet, mire betölt a Flash-alkalmazás, addig jellemzően csak a hátteret látod. Ha erről lenne szó, lépj kapcsolatba az internetszolgáltatóddal további tanácsért. Megeshet, hogy elegendő a mobilneted szoftverének eszközkezelőjében beállítani, hogy csak!!! szélessávon kapcsolódjon a központra, ami sokkal jobbá teheti a játékélményedet. Az internetszolgáltatók ügyfélszolgálata rendszerint szívesen segít a modemek legoptimálisabb beállításában.
Tagfelvétel VAN, ha jelentkeznél, írj nekem itt, vagy a My Little Farmies játékban!
Jó játékot mindenkinek!

szabina0509

Hozzászólás Szerző: szabina0509 » 2013.07.01. 17:15

Sziasztok! Már 3 napja nem töltődik be a játék. Beírom a felhasználónevem és a jelszavam és ezek után nem történik semmi! angry
A szgépemmel nincs baj, a flash player is frissítve, internetkapcsolatom kíváló. Akkor mi lehet a baj?
felhasználónevem: szabina0509

Ha valakinek van ötlete segítsen!
Köszi

csipkebogyo

Hozzászólás Szerző: csipkebogyo » 2013.07.04. 19:43

Pedig nálad lehet valami hiba, mert nekem simán betöltődött a játék. Egy picit kellett várni a csík betöltődése után arra, hogy kiírja "töltöm a vidámparkot" (ilyenkor én úgy szoktam mozgatni az egeret, mintha arrébb akarnék menni a parkban), de betöltött.
Jó játékot mindenkinek!

szeszília

Hozzászólás Szerző: szeszília » 2013.07.11. 12:45

My Fantastic Park játék 1. szerveren szeszília játékosnévvel játszom Google Chrome böngészővel.

A hiba: a 40. szintet elérve a Történeti feladatoknál az új feladat "Mindent a gyerekekért!" építeni kell 1 nagy cukorkás standot.
Van 1 nagy cukorkás standom, a feladatot mégsem tekinti teljesítettnek. :(

Mi lehet az oka? Eddig, ha a feladat feltételei teljesültek a feladat életbe lépése előtt, akkor szintlépéskor automatikusan teljesítettnek vette a feladatot. Ez most miért kivétel?

Várom a választ.
Köszönöm!

szeszília

Vad

Hozzászólás Szerző: Vad » 2013.07.11. 15:10

Szia Szeszilia!

A Torteneti feladatoknal a 40. es a 42. feladat is "nullarol" indul, avagy nem szamit, hogy mit/mennyit teljesitettel mar beloluk korabban.

Az altalad emlitettnel ugye az a feladat, hogy epits egy nagy cukorkas standot, nem pedig az, hogy legyen a parkodban. Az epites meg mindig ujat jelent, hiaba venned le a raktaradba es epitened fel ujra, azt mar nem fogadja el(pont ugy ahogy a Minifeladatok eseteben is mindig uj WC-t, standot stb. fogad el)

Nekem a 42. feladat fajt :), ott meg ugye az a helyzet, hogy olyat mar nem tud erzekelni a rendszer ami nincs, szoval termeszetes, hogy nullarol kezded. Ha erdekel, klikk a spoilerre es elolvashatod mi lesz az.
Testveri szeretet: Adj el targyakat 20.000 PD ertekben. jutalom: 1.000TP, 10.000PD es 20 gyemant. ;)
Udv: Vidor

szeszília

Hozzászólás Szerző: szeszília » 2013.07.11. 17:13

Nagyon szépen köszönöm a válaszodat.
Akkor ezt sokára fogom teljesíteni (gyémánt vásárlás nélkül szerezni még egy nagy cukorkás standot... Impossible mission)

Minden esetre terjeszteni fogom az infót a barátaim között, hogy ne szaladjanak ebbe a csapdába.

szeszília

Válasz küldése

Vissza: “1. szerver”