hiba

Rokata

Re: hiba

HozzászólásSzerző: Rokata » 2013.04.29. 07:45

Köszönöm, akkor írok a a Támogatásnak, mert a bejelentkezésem automatára van állítva, nem tudom elgépelni:((
Vad írta:Szia Rokata!

Innen nehez megitelni, hogy mi is lehet az ok, legtobbszor szimplan elgepeljuk vagy a billentyuzet(nyelv-atvaltatas) a ludas. Kerlek olvasd el az alabbi segitseget, ha nem segit, irj a Tamogatasnak :arrow: Támogatás

GYIK írta:Belépéskor előforduló hibaüzenetek:

1.: Helytelen a portálhozzáféréshez megadott felhasználónév vagy jelszó.
Ez az üzenet csak annyit jelent, hogy alapvetően valami baj van a hozzáférési adatokkal. Ennek oka lehet:

a.) Hibás felhasználónév megadása.
Kérjük, tudj róla, hogy nem számít, milyen nevet használtál a regisztrációkor, belépéshez mindig a portálfiókodhoz használt nevet kell megadnod! (ez akkor fontos, ha importáltál a portálhoz egy olyan fiókot, amire más névvel regisztráltál, mint a portálra).
Ha elfelejtetted ezt a nevet, akkor a http://hu.upjers.com/passwordresend oldalon kérj új jelszót, és abban az e-mailben benne lesz a felhasználóneved is, mivel a levél úgy kezdődik, hogy "Szia, (felhasználónév)!

b.) Hibás jelszó megadása.
Ha elfelejtetted a jelszavad, akkor a http://hu.upjers.com/passwordresend oldalon tudsz kérni újat arra az e-mail címre, ami a portálregisztrációdhoz tartozik.

c.) Engedélyezve van a "Biztonságos belépés" funkció.
Ha ez a funkció aktív, akkor a játék kezdőoldalán a portálfiókodhoz tartozó visszaigazolt e-mail címet kell beírni a Felhasználónév mezőbe, és azzal bejelentkezni.
Ezt a funkciót a http://hu.upjers.com/ oldalon tudod aktiválni. Jelentkezz be, majd kattints a Beállítások fülre! Tegyél egy pipát a Biztonságos bejelentkezés-Bejelentkezés e-mail címmel mezőben a kis négyzetbe, majd kattints a Mentés gombra!

csipkebogyo

HozzászólásSzerző: csipkebogyo » 2013.04.29. 09:39

Ha automatára van állítva, akkor az a baj. Pláne, ha kértél közben másik jelszót. Törölj ki mindent a belépési oldalon, amit az automata bead, és kézzel írd be az adatokat! Ha jelszót változtattál, akkor a legutolsó jelszót vidd be kézzel!
MLF - interactiv - a Szerény kis TSZ elöljárója
Tagfelvétel VAN, ha jelentkeznél, írj nekem itt, vagy a My Little Farmies játékban!
Jó játékot mindenkinek!

Vulpius

HozzászólásSzerző: Vulpius » 2013.05.04. 18:26

Most kezdtem el a játékot, de az egyik "oktató" küldetés fogta magát és újraindult, most ezzel "zaklat", nevezetes bővítsem a célbadobómat, ami már bővítve van.
Nem akarom lebontani, csak mert megkattant valami...:)

Vad

HozzászólásSzerző: Vad » 2013.05.05. 08:10

Vulpius írta:Most kezdtem el a játékot, de az egyik "oktató" küldetés fogta magát és újraindult, most ezzel "zaklat", nevezetes bővítsem a célbadobómat, ami már bővítve van.
Nem akarom lebontani, csak mert megkattant valami...:)

Szia!

Valoszinuleg meg azelott megcsinaltad, mielott Moka Mari feladta neked. Addig fog zaklatni, amig (a te szemszogedbol), ujra meg nem csinalod. Emlekeim szerint, en is igy jartam! ;)

Tovabbi jo jatekot!

Udv: Vidor

Vulpius

HozzászólásSzerző: Vulpius » 2013.05.05. 09:11

Nem, direkt olyan ütemben csináltam, mint ahogy ő feladta. Mikor minden teljesült, 1-2 szinttel később újra beadta az egészet. Barátnőm (Fairyfox) szintén így járt.

Jó lenne ez a tanítómód, de ne kelljen már beduplázni, mert fölösleges nyersanyagelvonás... és szörnyen bosszantó.

Badgirl

HozzászólásSzerző: Badgirl » 2013.05.05. 09:31

Szia Vulpius!

Jelezd a problémát a Támogatásnak, ők tudnak utánanézni, hogy miért duplázott Móka Mari.
Link az aláírásomban.

Vulpius

HozzászólásSzerző: Vulpius » 2013.05.05. 10:15

Badgirl írta:Szia Vulpius!

Jelezd a problémát a Támogatásnak, ők tudnak utánanézni, hogy miért duplázott Móka Mari.
Link az aláírásomban.

Köszi, de újra megcsináltam, és most egyenlőre elnémult Móka Mari, ha ismét újrakezdené, akkor jelentkezem.

mazsolka1994

HozzászólásSzerző: mazsolka1994 » 2013.05.15. 17:38

Sziasztok!
Olyan problémám van akárkit szeretnék felvenni barátnak mindig kiírja h ismeretlen felhasználó. Ez miért van?

Vad

HozzászólásSzerző: Vad » 2013.05.16. 10:56

mazsolka1994 írta:Sziasztok!
Olyan problémám van akárkit szeretnék felvenni barátnak mindig kiírja h ismeretlen felhasználó. Ez miért van?

Szia!

Az "ismeretlen felhasznalo" azt jelenti, hogy nem letezik ilyen nevvel/azonositoval rendelkezo Vidampark a rendszerben. Figyelj arra, hogy pontosan add meg a nevet annak a parknak, akit megszeretnel hivni. Ekezet, kis/nagybetu erzekeny is lehet a kereso.

Ha valaki idokozben torolte a parkjat, de letezett korabban, akkor is ezt az uzenetet kapod.

mazsolka1994

HozzászólásSzerző: mazsolka1994 » 2013.05.16. 15:00

De ez a gond h 100 esetből 100x írja nem hinném h az mindig az én hibám lenne nem tudok felvenni senkit.

Vissza: “1. szerver”