hiba

Vad

Re: hiba

Hozzászólás Szerző: Vad » 2013.07.11. 22:55

A feladatoknak pont az lenne az egyik lenyege, hogy ne legyen egyszeru. Az ember meg persze eldontheti, hogy melyiket akarja megcsinalni vagy eri meg neki. :) Nekem akkor 1 reszletem volt csak a cukorkasbol, s azota osszegyult mar ugyan, de CSAK a feladatert jaro jutalom miatt amugy sem erne meg teljesiteni ezt a feladatot. A 42. torteneti jobban fajt, de ez van, majd egyszer kipipalom azt is, lassacskan. ;)

mekati

Hozzászólás Szerző: mekati » 2013.07.23. 22:47

Sziasztok!Olyan gondom lenne,hogy tegnap vagyis 07-22-én hétfőn jegesmedve tenyésztést indítottam!! És ma kiírta,hogy sikeres volt a tenyésztés de nem kaptam meg a jegesmedvét!!!!Ilyenkor mit lehet csinálni??? Tud valaki segíteni nekem?Köszönöm előre is Kati!

Hanga

Hozzászólás Szerző: Hanga » 2013.07.24. 03:36

mekati írta:Sziasztok!Olyan gondom lenne,hogy tegnap vagyis 07-22-én hétfőn jegesmedve tenyésztést indítottam!! És ma kiírta,hogy sikeres volt a tenyésztés de nem kaptam meg a jegesmedvét!!!!Ilyenkor mit lehet csinálni??? Tud valaki segíteni nekem?Köszönöm előre is Kati!
Nézd meg a raktárban, ha nincs ott, akkor ellenőrizd Józsi bánál (az oldal felső részén), hogy valóban született-e jegesmacid (napló fül).
Ha született és nem találod akkor írj a Támogatásnak.
( A második oldalon a "Következő"-re kattints)
_____ szövetkezet aktív tagot keres! További infó: ITT

Amnezya

Hozzászólás Szerző: Amnezya » 2014.05.30. 16:23

Sziasztok!

Nekem ma olyan problémám adódott, hogy nem tudom a tárgyaim áthelyezni egyik pontból a másikba. Hiába lenne hely az adott tárgynak mikor lerakom az visszaugrik az eredeti helyére és forgatni sem tudtom a tárgyakat akkor is visszaáll. A tárgyakat csak úgy tudom helyezgetni, hogy beteszem a raktárba őket majd úgy helyezem ki őket.

Hanga

Hozzászólás Szerző: Hanga » 2014.05.30. 16:57

Amnezya írta:Sziasztok!

Nekem ma olyan problémám adódott, hogy nem tudom a tárgyaim áthelyezni egyik pontból a másikba. Hiába lenne hely az adott tárgynak mikor lerakom az visszaugrik az eredeti helyére és forgatni sem tudtom a tárgyakat akkor is visszaáll. A tárgyakat csak úgy tudom helyezgetni, hogy beteszem a raktárba őket majd úgy helyezem ki őket.
Szia

Tudunk a problémáról. A hiba elhárítása folyamatban van.
_____ szövetkezet aktív tagot keres! További infó: ITT

Válasz küldése

Vissza: “1. szerver”