hiba

clode21

hiba

HozzászólásSzerző: clode21 » 2013.01.24. 12:10

Sziasztok,

Miért van az hogy ahányszor rákattintok az általam megtetszett kártyacserére, azt írja ki hiba lépett fel, lépj be újra?

Köszi

clode21

lulugyi25

Re: hiba

HozzászólásSzerző: lulugyi25 » 2013.01.24. 12:13

nem tudok belépni a játékba miért veryangry

mano8911

HozzászólásSzerző: mano8911 » 2013.01.24. 13:48

miért nem tudok kártyát cserélni? azt irja ki hogy hiba lépett fel lépj be újra.

Badgirl

HozzászólásSzerző: Badgirl » 2013.01.24. 15:19

Sziasztok!

Frissítsétek a Flash Playert a gépen, általában ez megoldja a problémát.

lulugyi25 írta:nem tudok belépni a játékba miért veryangry

Ennek alapján nem tudom...Kérlek legközelebb pontosabb hibabejelentést tegyél.

csipkebogyo

HozzászólásSzerző: csipkebogyo » 2013.01.25. 07:52

lulugyi25 írta:nem tudok belépni a játékba miért veryangry

Vagy itt találod a segítséget:

viewtopic.php?f=355&t=17674

Vagy ez a gond:

Ha a játékba be tudsz lépni, de nem töltődik be és nem indul el, annak jellemzően betöltési oka van, esetleg a böngészővel és a Flash Player alkalmazással lehet még gond.

Ez a játékunk Flash alapú, tehát előfeltétel, hogy a számítógépeden legyen friss a Flashplayer alkalmazás.
Ha nem töltődik be az oldal, akkor valószínűleg a Flashplayer sajnos nem a legfrissebb a számítógépeden. A legfrissebb verziót az alábbi linken töltheted le és telepítheted:

http://get.adobe.com/de/flashplayer/

Alternatív megoldásként használj Google Chrome böngészőt, melybe eleve be van építve a Flashplayer, mindig önállóan frissül, egész biztosan fogsz tudni vele játszani.
Itt tudod letölteni:

http://www.google.com/chrome/?hl=hu

Természetesen a Flash alkalmazások betöltődése eltarthat néhány másodpercig.

Végül, könnyen lehet, hogy egyszerűen nem tud betöltődni a játék, mert internetes kapcsolati probléma merült fel. Ez leggyakrabban mobilnetes felhasználókkal fordulhat elő. A gprs-es, tehát rendkívül alacsony sávszélességű mobilnettel sok időbe telhet, mire betölt a Flash-alkalmazás, addig jellemzően csak a hátteret látod. Ha erről lenne szó, lépj kapcsolatba az internetszolgáltatóddal további tanácsért. Megeshet, hogy elegendő a mobilneted szoftverének eszközkezelőjében beállítani, hogy csak!!! szélessávon kapcsolódjon a központra, ami sokkal jobbá teheti a játékélményedet. Az internetszolgáltatók ügyfélszolgálata rendszerint szívesen segít a modemek legoptimálisabb beállításában.
MLF - interactiv - a Szerény kis TSZ elöljárója
Tagfelvétel VAN, ha jelentkeznél, írj nekem itt, vagy a My Little Farmies játékban!
Jó játékot mindenkinek!

csipkebogyo

HozzászólásSzerző: csipkebogyo » 2013.01.25. 07:59

mano8911 írta:miért nem tudok kártyát cserélni? azt irja ki hogy hiba lépett fel lépj be újra.

clode21 írta:Sziasztok,
Miért van az hogy ahányszor rákattintok az általam megtetszett kártyacserére, azt írja ki hiba lépett fel, lépj be újra?
Köszi
clode21

Ilyen elő szokott fordulni néha, homok kerül a gépezetbe. De ha ilyen van, akkor a játék rögtön "sikít" a programozóknak, akik elkezdenek rajta dolgozni. Szóval kicsit később újra meg kell ilyenkor próbálni.
MLF - interactiv - a Szerény kis TSZ elöljárója
Tagfelvétel VAN, ha jelentkeznél, írj nekem itt, vagy a My Little Farmies játékban!
Jó játékot mindenkinek!

levrin

HozzászólásSzerző: levrin » 2013.01.26. 08:36

Sziasztok!
Az a problémám,hogy nem tudok belépni a játékba.A játék helyén csak egy feketeség van,a keret viszont bejön.
A my free zoo gond nélkül betölt.

SixFlags2013

Fejlesztési hiba

HozzászólásSzerző: SixFlags2013 » 2013.01.26. 13:36

Tisztelt Admin!

A kutatóintézeten keresztül indított fejlesztések most már második alkalommal úgy látom nem sikerült. Az első és a második alkalommal is két-két játékot szerettem volna fejleszteni, amire mindegyik alkalommal levonták a pénzt. Jó ideig azt is mutatta, hogy a fejlesztés befejeződött és másnap a fejlesztési hely felszabadulása után a játék maradt az alap szinten. A jelenleg fejlesztett két játékom úgy látom szintén marad az alap szinten és megint csak a pénzem vesztettem el. Az előző alkalommal a másik két játékot újra fejlesztettem újból befizettem a fejlesztési pénzt és ezt szeretném egyszer visszakapni és a jelenleg befejezett fejlesztéseim befizetett pénzét is.

Felhasználónév: SixFlags2013
Böngésző: Google Chrome verzió:24.0.1312.56
Flash player 11.

Klaudius10

Re: Fejlesztési hiba

HozzászólásSzerző: Klaudius10 » 2013.01.26. 13:51

SixFlags2013 írta:Tisztelt Admin!

A kutatóintézeten keresztül indított fejlesztések most már második alkalommal úgy látom nem sikerült. Az első és a második alkalommal is két-két játékot szerettem volna fejleszteni, amire mindegyik alkalommal levonták a pénzt. Jó ideig azt is mutatta, hogy a fejlesztés befejeződött és másnap a fejlesztési hely felszabadulása után a játék maradt az alap szinten. A jelenleg fejlesztett két játékom úgy látom szintén marad az alap szinten és megint csak a pénzem vesztettem el. Az előző alkalommal a másik két játékot újra fejlesztettem újból befizettem a fejlesztési pénzt és ezt szeretném egyszer visszakapni és a jelenleg befejezett fejlesztéseim befizetett pénzét is.

Felhasználónév: SixFlags2013
Böngésző: Google Chrome verzió:24.0.1312.56
Flash player 11.
Kedves SixFlags2013!

Ez nem hiba. Kifejlesztetted a bővítményt, de ahhoz, hogy az attrakció fejlesztett legyen, be is kell építened, ami szintén pénzbe kerül, ugyanúgy, mint néhány kisebb attrakciónál, melynél nincs szükség fejlesztésre. "Beépítem most!"

VAnita77

HozzászólásSzerző: VAnita77 » 2013.01.26. 21:25

Sziasztok!

Láttam már másnak is van ilyen problémája,és a választ is láttam,de Én már napok óta nem tudok cserélni. nicefrown
Kb. mennyi idő mire helyreállítják ezt a hibát?
Köszi ha valaki válaszol.

Vissza: “1. szerver”