Részlet kiegészítése

Gondozó

Részlet kiegészítése

HozzászólásSzerző: Gondozó » 2013.01.17. 17:42

Sziasztok! :)
Én nem igazán hibát észleltem -de akár az is lehet :)-, de valójában nem értem a következő dolgot:
Jelenleg van 7db trollbölcső részletem, amit szerettem volna kiegészíteni, ugyanis hiányzik még hozzá 6db részlet.
Mikor megláttam mennyi gyémántot kér érte a játék, hát kikerekedett a szemem:
- ha a boltban meg szeretném vásárolni az egész attrakciót, azért 35db gyémántot kell fizetnem
- ha szeretném a 7 részletet kiegészíteni, akkor 41db gyémántot kell érte fizetnem. :(
Hát ezt nem értem, mi ebben a logika.
Amúgy több részlettel kapcsolatban vettem észre nagy értékkülönbséget a bolti árhoz képest (pl. útjelzők).
Az állatkertben abszolút logikus volt a részletek összege, amit ebben a játékban nem lehet követni.
Amúgy nagyon klassz a játék!!!!!! :)
Üdv.:
Kacagás

Badgirl

Re: Részlet kiegészítése

HozzászólásSzerző: Badgirl » 2013.01.21. 05:43

Szia Gondozó!

Nem számoltam utána, de szerintem az attrakcióvásárlás és a kártyarészlet-kiegészítés gyémántos ára közötti különbözetet az adott tárgyhoz/növényhez/standhoz szükséges nyersanyagok gyémántos ára adja.(Hiszen beváltáskor ezek nem vonódnak le tőled, vásárláskor viszont igen. 25 bármilyen nyersanyag ára a játékban egy gyémánt, a trollbölcsőhöz 2626 szükséges belőle.)

Gondozó

HozzászólásSzerző: Gondozó » 2013.01.22. 19:36

Badgirl írta:Szia Gondozó!

Nem számoltam utána, de szerintem az attrakcióvásárlás és a kártyarészlet-kiegészítés gyémántos ára közötti különbözetet az adott tárgyhoz/növényhez/standhoz szükséges nyersanyagok gyémántos ára adja.(Hiszen beváltáskor ezek nem vonódnak le tőled, vásárláskor viszont igen. 25 bármilyen nyersanyag ára a játékban egy gyémánt, a trollbölcsőhöz 2626 szükséges belőle.)

Szia Badgirl!
Köszönöm a választ! Értem, de erre nem gondoltam! :)
Ebben az esetben viszont elveszti az értelmét a részletek kiegészítése, hiszen jóval drágább, mint ha megvásárolom a boltban mikor összejön rá a gyémánt!

Vad

HozzászólásSzerző: Vad » 2013.01.23. 10:16

Gondozó írta:
Badgirl írta:Szia Gondozó!

Szia Badgirl!
Köszönöm a választ! Értem, de erre nem gondoltam! :)
Ebben az esetben viszont elveszti az értelmét a részletek kiegészítése, hiszen jóval drágább, mint ha megvásárolom a boltban mikor összejön rá a gyémánt!

Gondozo! Azt azert ne felejtsd el, hogy igy ido elott hozzajuthatsz olyan attrakciokhoz, dekoraciokhoz, amelyek mondjuk a szintedhez viszonyitva csak joval kesobb lennenek elerhetoek szamodra.

Mindennek megvan az ara. Mas kerdes, hogy nem kell mindent megfizetni, inkabb cserelj es gyujts a kiegeszites helyett. :mrgreen:

Vissza: “1. szerver”