nem enged be a játék

Gardener

nem enged be a játék

HozzászólásSzerző: Gardener » 2012.12.01. 17:43

A problémám az lenne hogy a MyFreeZoo-val már lassan féléve játszom és az ottani jelszó és felhasználónévvel nem enged be sem a portál fiókba sem az új vidámparkos játékba... Tegnap valahogy valami linkről be engedett,a vidámparkost is elkezdtem az eredeti felhasználó nevemmel és jelszavammal nagy lelkesen de ugye 2 óra múlva kiléptet ,ki is léptetett aztán azóta megint ugyan az..sem a protál-ra sem a vidámparkba nem ereszt... de hál istennek a Myfreezoo-ba símán be enged.

Hanga

Re: nem enged be a játék:(

HozzászólásSzerző: Hanga » 2012.12.01. 17:47

Szia,

két kérdésem van. Az e-mail cím amire regisztráltad a vidámparkot ugyan az, mint amire a portált regisztráltad?
A másik, hogy korábban kipróbáltad-e külföldi szerveren a játékot?
_____ szövetkezet aktív tagot keres! További infó: ITT

Gardener

HozzászólásSzerző: Gardener » 2012.12.01. 17:49

kipróbáltam a németen de ott más néven és más e-mai-címmel... de azzal a jelszóval és névvel sem enged be hanem egyből német lesz ...
de alapból a nagy portálra sem enged be..

Hanga

HozzászólásSzerző: Hanga » 2012.12.01. 17:54

Gardener írta:kipróbáltam a németen de ott más néven és más e-mai-címmel... de azzal a jelszóval és névvel sem enged be hanem egyből német lesz ...
de alapból a nagy portálra sem enged be..

A német portálos jelszóval, felhasználónévvel a magyar játék bejelentkező oldalán próbálj belépni.

Gardener

HozzászólásSzerző: Gardener » 2012.12.01. 17:57

ok megpróbálom és köszi:) de még arra mondhatnál valami tippet hogy ha már egyszer a myfreezooval játszom és minden símán megy akkor a portál fiókomba miért nem enged belépni? alapból a megjegyzendő helyen az e-mai címem írja ki a felhasználó név helyet..aztán onnantól bármi variációt próbálok visszadob..

Hanga

HozzászólásSzerző: Hanga » 2012.12.01. 18:04

Gardener írta:ok megpróbálom és köszi:) de még arra mondhatnál valami tippet hogy ha már egyszer a myfreezooval játszom és minden símán megy akkor a portál fiókomba miért nem enged belépni? alapból a megjegyzendő helyen az e-mai címem írja ki a felhasználó név helyet..aztán onnantól bármi variációt próbálok visszadob..

Hát.. Erre nem tudok mit mondani. Nem használom a portált.
A vidámparkkal meg úgy jártam, hogy felismerte a német regisztrációmat és sima jelszóval, névvel nem engedett a játékba, csak a német nyelvű portál belépő adataival jutottam be és azóta is csak azzal tudok.

Gardener

HozzászólásSzerző: Gardener » 2012.12.01. 18:06

okis. köszi még egyszer.

potesz77

HozzászólásSzerző: potesz77 » 2012.12.01. 18:29

Sziasztok.Az a probléma,hogy regisztrálok a játékba és az írja ne használjak különleges karaktereket.Ilyenkor mi a teendő.
Köszönöm a segítséget.
Ja és nem játszottam másik játékkal.

csipkebogyo

HozzászólásSzerző: csipkebogyo » 2012.12.01. 19:16

potesz77 írta:Sziasztok.Az a probléma,hogy regisztrálok a játékba és az írja ne használjak különleges karaktereket.Ilyenkor mi a teendő.
Köszönöm a segítséget.
Ja és nem játszottam másik játékkal.

Különleges karakternek az ékezetes betűk számítanak leginkább. Regisztrációkor a bejelentkezési névben csak az angol ABC betűit, számokat és olyan írásjeleket használhatsz, amelyek leírásához nem kel megnyomni sem a Shift, sem azt Alt Gr gombokat.

Gardener, olvasd át ezt a témát, nagyon hasznos:

http://forum.hu.upjers.com/viewtopic.php?f=355&t=17674
MLF - interactiv - a Szerény kis TSZ elöljárója
Tagfelvétel VAN, ha jelentkeznél, írj nekem itt, vagy a My Little Farmies játékban!
Jó játékot mindenkinek!

Vissza: “1. szerver”