Visszaigazoló email

Tszandi

Visszaigazoló email

HozzászólásSzerző: Tszandi » 2012.12.01. 15:34

Van egy problémám. Megkértem a visszaigazoló emailt, vissza is igazoltam, de sem az ajándékot, nem kaptam meg és az üzeneteket sem látom. Ha megint akarok kérni visszaigazolót, ott azt írja, hogy már visszaigazoltam. Ilyenkor mi van?
Előre is köszönöm!

csipkebogyo

Re: Visszaigazoló email

HozzászólásSzerző: csipkebogyo » 2012.12.01. 17:32

Tszandi írta:Van egy problémám. Megkértem a visszaigazoló emailt, vissza is igazoltam, de sem az ajándékot, nem kaptam meg és az üzeneteket sem látom. Ha megint akarok kérni visszaigazolót, ott azt írja, hogy már visszaigazoltam. Ilyenkor mi van?
Előre is köszönöm!

Ez azért van, mert a visszaigazoló mailt már nem a játék küldi, hanem a portál. Az Upjers mostantól minden új regisztrációhoz hozzárendel egy portálfiókot, automatikusan. Akinek már eddig is volt portálfiókja és azzal regisztrált, annak nem kell visszaigazolnia a mailcímét, mert ezt már a portálfiókban megtette. Tehát nekik ezt a lehetőséget a játék fel sem ajánlja.
Valószínűleg emiatt nem jár bónusz az új regisztrációkért sem, de csak valószínűleg.
Rákérdezek majd a Támogatásnál, hogy működik ez konkrétan, és ha valami hiba volt benne, akkor jóvá fogják írni az ajándékodat.
MLF - interactiv - a Szerény kis TSZ elöljárója
Tagfelvétel VAN, ha jelentkeznél, írj nekem itt, vagy a My Little Farmies játékban!
Jó játékot mindenkinek!

Vissza: “1. szerver”