hibák.stb

süsina320

hibák.stb

HozzászólásSzerző: süsina320 » 2012.12.01. 09:37

sziasztok
nekem az a problémám hogy
már belépéskor nem lehetett üzenetet küldeni a barátoknak
a másik probléma szerettem volna az e-mail cimet megváltoztatni mert hibás volt és sehogy nem engedte átirni
a harmadik megvettem a szállitmányozási központot és mégsem enged csereberélni
legyetek szivesek ezekben segiteni vagy utána nézni
köszike előre is
süsina32
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára süsina320 2012.12.01. 12:21-kor.

Bogyóca

Re: hibák.stb

HozzászólásSzerző: Bogyóca » 2012.12.01. 10:34

Re: belépési hiba

HozzászólásSzerző: Bogyóca » 2012.11.30. 18:11
Sziasztok!

Nekem olyan problémám lenne, hogy Mókai Mari szövegbuboréka nem tűnik el. Délelőtt óta ez megy....eléggé zavaró.
"Príma! Most helyezd a standokat a parkba." Már azóta több standot vettem és elhelyeztem mégsem tűnik el. Most jelenleg nincs is kihelyezhető standom, mégis ott van a szövegbuborék...
Mozillával és Chrome-mal is tapasztaltam a jelenséget. Bogyóca a játéknevem!
Remélem tudok valamit tenni a helyreállításért!
Köszönöm előre is a segítséget!

Bogyóca

Levander
Kapcsolat:

HozzászólásSzerző: Levander » 2012.12.01. 13:32

Süsi, kérlek, keresd meg a Támogatást az e-mail cím megváltoztatása kapcsán.
Üzenetet addig nem is tudsz küldeni, míg nem igazolod vissza az e-mail címedre érkező linken, hogy az a te címed. Ha ilyen nem jött, akkor ebben is kérhetsz segítséget a Támogatástól.
Cseréhez fel is kell építeni a Központot. Utána a Központba belépve tudsz majd cserélni. Kérdésem, hogy vannak barátaid?

csipkebogyo

HozzászólásSzerző: csipkebogyo » 2012.12.01. 19:24

süsina320 írta:sziasztok
nekem az a problémám hogy
már belépéskor nem lehetett üzenetet küldeni a barátoknak
a másik probléma szerettem volna az e-mail cimet megváltoztatni mert hibás volt és sehogy nem engedte átirni
a harmadik megvettem a szállitmányozási központot és mégsem enged csereberélni
legyetek szivesek ezekben segiteni vagy utána nézni
köszike előre is
süsina32

-- Üzenetet csak akkor tudsz küldeni, ha megerősítetted az e-mail címed.
-- Az e.mail címedet itt tudod megváltoztatni: http://hu.upjers.com/
Mostantól minden játékosnak automatikusan hozzárendelünk a regisztrációjához egy portálfiókot, melybe azzal a névvel és jelszóval tud belépni, amivel a játékra regisztrált. Mivel mindenki automatikusan portálfelhasználóvá válik ezáltal, ezért az adatait (jelszó, mailcím) csak a portálfiókjában tudja megváltoztatni. Lépj be, majd kattints a Beállítások menüponta, változtasd meg a mailcímed a megfelelő mezőben, majd klikkelj a Mentés gombra. Ezután minden további értesítés az új mailcímedre érkezik majd.

-- Ha barátokkal akarsz csereberélni a szállítmányozási központon keresztül, akkor nekik is rendelkezniük kell ezzel az épülettel, másképp nem működik a dolog.
MLF - interactiv - a Szerény kis TSZ elöljárója
Tagfelvétel VAN, ha jelentkeznél, írj nekem itt, vagy a My Little Farmies játékban!
Jó játékot mindenkinek!

süsina320

HozzászólásSzerző: süsina320 » 2012.12.02. 09:53

sziasztok!
nagyon köszönöm a segitségeteket sikerült új e-mail-t csinálnom a játéknak és visszaigazolni
egyébként voltak barátaim és fel volt épitve a száll.központ,de most már minden jól működik
köszönöm szépen! nicesmile

bludahila

HozzászólásSzerző: bludahila » 2012.12.05. 09:50

Sziasztok!

Figyelem egy ideje, de mintha nem annyi TP pontokat számolna amennyit jelez. Pl: hiába van mókaturbó csak egyszeres TP-t ad.
Vagy mikor szedem össze az építő elemeket akkor sem mindig annyit számol amennyit kiír.
Üdv:
Bludahila

bludahila

HozzászólásSzerző: bludahila » 2012.12.06. 10:29

nem kaptam meg a myfantasticpark-ban vásárolt gyémántot! a Zoo-ban azonnal megjött, ugyanakkor vásároltam nicefrown

Badgirl

HozzászólásSzerző: Badgirl » 2012.12.06. 10:44

Szia bludahila!

Kérlek figyeld meg pontosan-akár felírogatva is- hogy megkapod-e a pontokat. A játékban nem tud elveszni semmi, így ami jár, azt jóváírja a rendszer. Időnként előfordul, hogy egy frissítés (F5) helyrehozza a vélt problémát.
Ha a gyémántot sms-ben vásároltad, akkor nem kaptál véletlenül egy Voucher-kódot? Ha igen, ezt fel tudod használni a gyémántvásárlás megnyitásakor és így jóváíródnak az általad rendelt gyémántok.

bludahila

HozzászólásSzerző: bludahila » 2012.12.06. 10:55

Sziasztok!

A pontszámok tegnap óta rendben vannak, gyémántot bankkártyával intéztem, és a másik játékban meg is kaptam, már itt is vásároltam többször és eddig nem volt gond
Bludahila

Badgirl

HozzászólásSzerző: Badgirl » 2012.12.06. 11:01

Kérlek próbálj frissíteni a játékon, esetleg ki-belépni, hátha csak késve érkezik a gyémánt valami okból. Ha ez nem segít, akkor fordulj a Támogatáshoz, a hozzájuk vezető linket az aláírásomban találod. A második lapon ne kattints a My Fantastic feliratra, csak a "következő"-re alul, mert így jutsz a Hibabejelentő űrlapra. Kérlek jelezz vissza, ha megoldódott a probléma.

Vissza: “1. szerver”