belépési hiba

rkatka

belépési hiba

HozzászólásSzerző: rkatka » 2012.11.28. 20:46

Sziasztok! Mikor be szeretnék lépni, ezt írja ki:A bejelentkezési adataid bár helyesek voltak, de a kiválasztott szerveren nincs portállal összekötött fiókod.
Mi lehet a gond?
Előre is köszönöm a választ: Katka

MamokaHajdu

Re: belépési hiba

HozzászólásSzerző: MamokaHajdu » 2012.11.28. 23:02

Sziasztok, nekem inkább az a problémán, itt a vidámparknál és az állatkertnél is hogy rettentő lassú a beléptetés. Sokszor behívom a játékot, aztán ki kell hogy lépjek belőle, s újból belépni mire betölti azt. Jó lenne ha mindkettőnél javítani lehetni ezt. Mamoka Hajdu

csipkebogyo

HozzászólásSzerző: csipkebogyo » 2012.11.29. 03:28

rkatka írta:Sziasztok! Mikor be szeretnék lépni, ezt írja ki:A bejelentkezési adataid bár helyesek voltak, de a kiválasztott szerveren nincs portállal összekötött fiókod.
Mi lehet a gond?
Előre is köszönöm a választ: Katka

Lépj be a portálfiókodba, majd kattints a Játékok fülre! Keresd ki a fenti menüsorból a MFP-ot, majd kattints a "Fiók importálása" gombra, add meg azokat az adatokat, melyekkel a játékba regisztráltál (belépési név és jelszó), majd okézd le. Innentől kezdve a portálon keresztül tudsz belépni a játékba.
Valószínűleg azért kaptad ezt az üzenetet, mert portálfelhasználó vagy, de ennek ellenére a hagyományos módon regisztráltál, és nem importáltad a fiókod a portálhoz.

MamokaHajdu írta:Sziasztok, nekem inkább az a problémán, itt a vidámparknál és az állatkertnél is hogy rettentő lassú a beléptetés. Sokszor behívom a játékot, aztán ki kell hogy lépjek belőle, s újból belépni mire betölti azt. Jó lenne ha mindkettőnél javítani lehetni ezt. Mamoka Hajdu

Nem a szerverrel van gond, hanem vagy a gépeddel, vagy a neteddel. Nem árt néha egy teljes karbantartás a gépnek: oprendszer újratelepítése, gép formatálása, töredezettségmentesítés, memóriaellenőrzés és -frissítés, lemezkarbantartás, satöbbi. Ezt szerelő is megcsinálja, ha te nem értesz hozzá.
De nem tölt be a játék akkor sem, ha beszűkül a neted sávszélessége, vagy eleve kisebb sávszélességű neted van (pl. mobilnet).
MLF - interactiv - a Szerény kis TSZ elöljárója
Tagfelvétel VAN, ha jelentkeznél, írj nekem itt, vagy a My Little Farmies játékban!
Jó játékot mindenkinek!

Bogyóca

HozzászólásSzerző: Bogyóca » 2012.11.30. 18:11

Sziasztok!

Nekem olyan problémám lenne, hogy Mókai Mari szövegbuboréka nem tűnik el. Délelőtt óta ez megy....eléggé zavaró.
"Príma! Most helyezd a standokat a parkba." Már azóta több standot vettem és elhelyeztem mégsem tűnik el. Most jelenleg nincs is kihelyezhető standom, mégis ott van a szövegbuborék...
Mozillával és Chrome-mal is tapasztaltam a jelenséget. Bogyóca a játéknevem!
Remélem tudok valamit tenni a helyreállításért!
Köszönöm előre is a segítséget!

Levander
Kapcsolat:

HozzászólásSzerző: Levander » 2012.12.01. 13:30

A standokat a szöveg megjelenése előtt kihelyezted? Hányat helyeztél ki? Amennyit a feladat kér?

csipkebogyo

HozzászólásSzerző: csipkebogyo » 2012.12.01. 19:18

Bogyóca írta:Sziasztok!

Nekem olyan problémám lenne, hogy Mókai Mari szövegbuboréka nem tűnik el. Délelőtt óta ez megy....eléggé zavaró.
"Príma! Most helyezd a standokat a parkba." Már azóta több standot vettem és elhelyeztem mégsem tűnik el. Most jelenleg nincs is kihelyezhető standom, mégis ott van a szövegbuborék...
Mozillával és Chrome-mal is tapasztaltam a jelenséget. Bogyóca a játéknevem!
Remélem tudok valamit tenni a helyreállításért!
Köszönöm előre is a segítséget!

Azokat kell kitenned, amiket akkor vettél, mikor Mari mondta! Más standokkal nem fog menni, tehát szedd vissza a raktáradba azokat, és tedd ki újra!
MLF - interactiv - a Szerény kis TSZ elöljárója
Tagfelvétel VAN, ha jelentkeznél, írj nekem itt, vagy a My Little Farmies játékban!
Jó játékot mindenkinek!

Bogyóca

HozzászólásSzerző: Bogyóca » 2012.12.04. 19:33

Szia!

Köszi, megoldódott :)

tferi36

HozzászólásSzerző: tferi36 » 2012.12.14. 15:26

ez a rendszer már megint nem enged be most már csinálni kellene valamit

Vissza: “1. szerver”