Tigerox hiba LEZÁRVA

Problémád van a játékkal? Kérjük, itt tedd közzé. Ne feledd megadni a szükséges információkat sem, különben nem fogunk tudni segíteni!
daharaszti

Tigerox hiba LEZÁRVA

HozzászólásSzerző: daharaszti » 2015.07.28. 17:00

Sziasztok,

Secret Relict Server 1 - 63129 - daharaszti

A mai napon 10:12-kor jött egy rendszerüzenet amiben az volt hogy gyűjts 200 tiszta törölközőt és kapsz egy Tigerox babát.
Én beváltottam és nem kaptam, helyette a Frottox babám 1-es szintről 2-esre emelkedett, amit nem akartam.
Miért?

Hanga

Re: Tigerox hiba

HozzászólásSzerző: Hanga » 2015.07.28. 17:56

daharaszti írta:Sziasztok,

Secret Relict Server 1 - 63129 - daharaszti

A mai napon 10:12-kor jött egy rendszerüzenet amiben az volt hogy gyűjts 200 tiszta törölközőt és kapsz egy Tigerox babát.
Én beváltottam és nem kaptam, helyette a Frottox babám 1-es szintről 2-esre emelkedett, amit nem akartam.
Miért?

Szia

Sajnálatos elírás történt. A Tigerox babát nem lehet kigyűjteni. A hibát már jeleztem az illetékes felé.
_____ szövetkezet aktív tagot keres! További infó: ITT

daharaszti

HozzászólásSzerző: daharaszti » 2015.07.28. 18:48

Köszi a gyors választ!
Szeretném ha viszza állítnák, mint ha nem váltottam volna be.
Vagy kárpótoljanak, 320 ezer ezüstöm bánja. :(

Moriel

HozzászólásSzerző: Moriel » 2015.07.29. 10:16

Sziasztok!

Én ma olvastam el a postafiókomra érkező üzenetet a Tigerox babáról. Megnéztem fórumon is és mivel nagyon szerettem volna megszerezni rögtön elkezdtem ásni, búvárkodni stb. Kb 2000 erőm bánta. Ekkor minden barátomnak írtam üzenetet, hogy találkoztak e már az említett tiszta törölközővel. Egyik barátom felvilágosított, hogy elírás történt.

Kérdésem a következő ha elírás volt miért nem lehetett javítani fórumon? Miért nem kaptunk még egy körüzenetet amiben közlik, hogy megint jól átvágtuk mindenkinek a fejét? Ugyanis nem ez az első alkalom. Névszerint a kincsesbödön először úgy jelent meg, hogy az elásása napi 1020 ARANYAT hoz.

Úgy gondolom nem én vagyok az egyetlen aki kicsit morcos az ilyen "elírások" miatt! Szerintem az lenne fear hogyha mindenki kapna valami kárpótlást.

Moriel

Gabesz

HozzászólásSzerző: Gabesz » 2015.07.29. 12:20

A bejelentést egyszerűen elírtam. Én, személy szerint. Elnézést kérek érte, hibáztam, nagyon sok helyre kell koncentrálnom, nagyon sok ilyesféle szöveg megy át naponta a kezemen. A szöveget Hanga javította, amint észrevette a dolgot, én pedig azóta kiküldtem a helyes körüzenetet.
Ettől függetlenül én úgy gondolom, hogy lehetett azért sejteni, hogy a törölközőnek semmi köze a tigrishez, ellenben éppen nem olyan régen volt köze a tiszta törölközős játékhoz. Ha nem is először, de néhány ásás után.
Nem tudunk sajnos műveleteket visszacsinálni, ezért megértéseteket kérem.
Az admin is csak ember, túlnőtt rajtam a levéláradat:(. Ezért nem tudsz nekem üzenetet küldeni. Kérlek, szükség esetén kérdezz a megfelelő fórum Kérdések rovatában, fordulj a moderátorokhoz, vagy írj a Támogatásra! Megértésed köszönöm!

Vissza: “Hibabejelentések”