Erő

Problémád van a játékkal? Kérjük, itt tedd közzé. Ne feledd megadni a szükséges információkat sem, különben nem fogunk tudni segíteni!
toritori35

Re: Erő

HozzászólásSzerző: toritori35 » 2014.11.25. 11:36

Gabesz írta:Az az igaz, nagy újságot a támogatás se fog tudni mondani. Ha szintlépéskor nem töltődött fel az erő, akkor annak oka kellett legyen. Valószínűleg akkor és ott nem tudott tovább töltődni. Mondjuk mert éppen ki voltak véve az ereklyéid a földből, legalábbis általában ez szokott lenni az ok.
Ha már tud töltődni az erő, mert megint minden el van ásva, baba se blokkol semmit, akkor fel fog töltődni lassacskán az az erő.

Szia Gabesz!

Minden ereklye el volt ásva, egyikhez sem nyúltam.
Én sem értem mert nem tapasztaltam még ilyet, eddig sosem volt gond.

Mindenesetre írok a támogatásnak.

Üdv:

Jocó

toritori35

HozzászólásSzerző: toritori35 » 2014.11.25. 12:13

Szia Hanga!

Köszönöm a segítséget, írtam a támogatásnak.

Üdv:

Jocó

toritori35

HozzászólásSzerző: toritori35 » 2014.11.25. 13:17

Szia Hanga, Gabesz!

Köszönöm a támogatásnak!
A problémám megoldódott.
Visszatért az erőm :D :D

Üdv:

Jocó

Gabesz

HozzászólásSzerző: Gabesz » 2014.11.25. 13:18

Toritori, a fiókodon semmi gubanc nem látszik, elvileg nem is lehet gond. Igazán még csak a frissítésre se tudnánk rákenni a dolgot. Ugyanakkor a programozó kolléga kérésére, aki nagyon lelkiismeretes és még egy kört fut majd ezzel a dologgal, hogy nehogy gubanc legyen a játékban, az erődet felpumpáltam az aktuálisan maximális erőszintre.
Kérlek, tudj róla, hogy mivel alapvetően itt cseverésztünk, a támogatási bejelentésedre nem kapsz választ, ne várd, jó?
Az admin is csak ember, túlnőtt rajtam a levéláradat:(. Ezért nem tudsz nekem üzenetet küldeni. Kérlek, szükség esetén kérdezz a megfelelő fórum Kérdések rovatában, fordulj a moderátorokhoz, vagy írj a Támogatásra! Megértésed köszönöm!

toritori35

HozzászólásSzerző: toritori35 » 2014.11.25. 13:31

Gabesz írta:Toritori, a fiókodon semmi gubanc nem látszik, elvileg nem is lehet gond. Igazán még csak a frissítésre se tudnánk rákenni a dolgot. Ugyanakkor a programozó kolléga kérésére, aki nagyon lelkiismeretes és még egy kört fut majd ezzel a dologgal, hogy nehogy gubanc legyen a játékban, az erődet felpumpáltam az aktuálisan maximális erőszintre.
Kérlek, tudj róla, hogy mivel alapvetően itt cseverésztünk, a támogatási bejelentésedre nem kapsz választ, ne várd, jó?

Szia Gabesz!

Rendben, köszönöm a segítségeteket.
A max erőm ennél egy picivel magasabb, de szintlépés után kicsikét ástam, úgyhogy szerintem minden rendben.

Szép Napot Nektek :)

Jocó

Vissza: “Hibabejelentések”