Minijáték-probléma

Problémád van a játékkal? Kérjük, itt tedd közzé. Ne feledd megadni a szükséges információkat sem, különben nem fogunk tudni segíteni!
Hanga

Re: Minijáték-probléma

HozzászólásSzerző: Hanga » 2014.03.20. 09:26

minya54 írta:azóta helyre állt,sajnálom hogy akkor nem csináltam.gondoltam rá,csak időm nem volt.de lényeg,már nem ugrik elő és ennek örülök.nem tudom mitől lehetett ez.eléggé meglepődtem,mert tisztítás nélkül sosem zárom le a gépem.köszi,hogy foglalkoztál velem,legyen szép napod!!puszika

Örülök, hogy már nincs gond. :)
Szép napot Neked is :)
_____ szövetkezet aktív tagot keres! További infó: ITT

Mushu65

HozzászólásSzerző: Mushu65 » 2016.01.11. 10:56

sziasztok , sajna már nem először fordul elő, de indítanám a minijátékot, nem tölt be, majd frissítek, de a jegyet elvette, pedig nem is játszottam:( sajna így nem tudok a klubfeladatokban segíteni, ha nem is játszom. a jegyeim rendszerint ereklyékért veszem, ez így egyáltalán nem ok:( ötlet, hogy mit tehetnék? :roll:

Mushu65

HozzászólásSzerző: Mushu65 » 2016.01.11. 12:21

Mushu65 írta:sziasztok , sajna már nem először fordul elő, de indítanám a minijátékot, nem tölt be, majd frissítek, de a jegyet elvette, pedig nem is játszottam:( sajna így nem tudok a klubfeladatokban segíteni, ha nem is játszom. a jegyeim rendszerint ereklyékért veszem, ez így egyáltalán nem ok:( ötlet, hogy mit tehetnék? :roll:

kikapcsolás és frissítés után újra próbálkoztam, de sikertelenül:( eddig csak ma 4 jegyem bánta:( sajnálom, hogy nem tudom segíteni az amúgy kiváló csapatomat :evil:

Hanga

HozzászólásSzerző: Hanga » 2016.01.11. 15:58

Mushu65 írta:
Mushu65 írta:sziasztok , sajna már nem először fordul elő, de indítanám a minijátékot, nem tölt be, majd frissítek, de a jegyet elvette, pedig nem is játszottam:( sajna így nem tudok a klubfeladatokban segíteni, ha nem is játszom. a jegyeim rendszerint ereklyékért veszem, ez így egyáltalán nem ok:( ötlet, hogy mit tehetnék? :roll:

kikapcsolás és frissítés után újra próbálkoztam, de sikertelenül:( eddig csak ma 4 jegyem bánta:( sajnálom, hogy nem tudom segíteni az amúgy kiváló csapatomat :evil:

Szia

Próbálj ki másfajta böngészőt.
_____ szövetkezet aktív tagot keres! További infó: ITT

Vissza: “Hibabejelentések”