Minijáték-probléma

Problémád van a játékkal? Kérjük, itt tedd közzé. Ne feledd megadni a szükséges információkat sem, különben nem fogunk tudni segíteni!
sendy23

Minijáték-probléma

HozzászólásSzerző: sendy23 » 2014.02.15. 17:03

Sziasztok! Ma nemrég volt egy minijátékom, amivel 45 erő-pontot nyertem, és azóta sem írta jóvá.. ilyenkor kihez forduljak? Eddig minden oké volt, ma tapasztaltam ezt először... és nem tetszik veryangry Remélem, tud valaki segíteni, hogy megkapjam a kijáró jussom :o

Hanga

Re: Minijáték-probléma

HozzászólásSzerző: Hanga » 2014.02.15. 17:20

sendy23 írta:Sziasztok! Ma nemrég volt egy minijátékom, amivel 45 erő-pontot nyertem, és azóta sem írta jóvá.. ilyenkor kihez forduljak? Eddig minden oké volt, ma tapasztaltam ezt először... és nem tetszik veryangry Remélem, tud valaki segíteni, hogy megkapjam a kijáró jussom :o

Nem lehet, hogy az erő egy részét ezüstben kaptad? Ez akkor szokott előfordulni ha a felhasználható erőd a maximumhoz közel van és nem, vagy csak részben tudja felírni a rendszer.
_____ szövetkezet aktív tagot keres! További infó: ITT

sendy23

HozzászólásSzerző: sendy23 » 2014.02.17. 11:01

Szia!
Nem lehet, mert 27 erőm volt, és a játék után is annyi maradt.. Azóta volt többször ez a játékom, és mindig megadta szerencsére, de az az egy akkor is bosszantó :p
Köszi a hozzászólást, jó játékot :)

Hanga

HozzászólásSzerző: Hanga » 2014.02.17. 12:40

sendy23 írta:Szia!
Nem lehet, mert 27 erőm volt, és a játék után is annyi maradt.. Azóta volt többször ez a játékom, és mindig megadta szerencsére, de az az egy akkor is bosszantó :p
Köszi a hozzászólást, jó játékot :)

Szia

Ha ismét előfordulna, akkor írj a Támogatásnak: https://support.upjers.com/index.php?lang=hu
(Az űrlap második oldalán a "Következő" gombra kattints.)

amigdala

Re:Azonos név alatt két részlet

HozzászólásSzerző: amigdala » 2014.03.13. 20:48

Sziasztok !
Mondhatni mérges vagyok angry ,mert a rémdémon bal maszkdarabkáját lesem vagy 2 hete , hogy feltűnjön a piacon .
Ma ez megtörtént , gyorsan megvettem erre az árnyharcos-hoz adta a részletet , ami SZINTÉN ezen a néven fut /bal maszkdarab /. Csakhogy arra nem volt szükségem .
Nem lehetne valami megkülönböztetést adni mellé ???
Ugyanis csak vásárlás után derül ki , rémdémon vagy árnyharcoshoz vettem a részletet .
Van ötlet , hogy lehet azt megvenni ,amiért fizetek ??? Köszönöm a választ

Sajnos nem sikerült törölni , mivel rossz helyre irtam , elnézést .

Hanga

HozzászólásSzerző: Hanga » 2014.03.14. 04:29

Szia

Mikor a piacon rákattintasz a kosárra, megnyílik egy ablak amiben láthatod a tárgy képét mielőtt megvásárolnád.

Kép

amigdala

HozzászólásSzerző: amigdala » 2014.03.14. 13:47

Hanga írta:Szia

Mikor a piacon rákattintasz a kosárra, megnyílik egy ablak amiben láthatod a tárgy képét mielőtt megvásárolnád.

Kép

Köszönöm Hanga , tényleg igy van , de én még soha nem vettem ezt észre , csak automatikusan ment az ok. Bocsi .

minya54

HozzászólásSzerző: minya54 » 2014.03.20. 08:14

sziasztok,szia Hanga!nem tudom hiba-e,de a játék alatt bármire klikkezek állandóan előugrik a kereső sáv,válts erre vagy arra.meddig lesz ez így és miért van ez?rohadtul idegesítő,legalábbis nekem.mozillát használok,eddig ezt nem csinálta.kipróbáltam az ajánlott sávot is,visszavitt oda,ahol tegnap jártam.
Kép

Hanga

HozzászólásSzerző: Hanga » 2014.03.20. 09:02

minya54 írta:sziasztok,szia Hanga!nem tudom hiba-e,de a játék alatt bármire klikkezek állandóan előugrik a kereső sáv,válts erre vagy arra.meddig lesz ez így és miért van ez?rohadtul idegesítő,legalábbis nekem.mozillát használok,eddig ezt nem csinálta.kipróbáltam az ajánlott sávot is,visszavitt oda,ahol tegnap jártam.

Szia

Nem értem mi a probléma. Nálam nem jelenik meg ez a keresősáv. Tudnál képernyőfotót készíteni róla?

minya54

HozzászólásSzerző: minya54 » 2014.03.20. 09:09

Hanga írta:
minya54 írta:sziasztok,szia Hanga!nem tudom hiba-e,de a játék alatt bármire klikkezek állandóan előugrik a kereső sáv,válts erre vagy arra.meddig lesz ez így és miért van ez?rohadtul idegesítő,legalábbis nekem.mozillát használok,eddig ezt nem csinálta.kipróbáltam az ajánlott sávot is,visszavitt oda,ahol tegnap jártam.

Szia

Nem értem mi a probléma. Nálam nem jelenik meg ez a keresősáv. Tudnál képernyőfotót készíteni róla?

azóta helyre állt,sajnálom hogy akkor nem csináltam.gondoltam rá,csak időm nem volt.de lényeg,már nem ugrik elő és ennek örülök.nem tudom mitől lehetett ez.eléggé meglepődtem,mert tisztítás nélkül sosem zárom le a gépem.köszi,hogy foglalkoztál velem,legyen szép napod!!puszika
Kép

Vissza: “Hibabejelentések”