Vakáció mód probléma

Problémád van a játékkal? Kérjük, itt tedd közzé. Ne feledd megadni a szükséges információkat sem, különben nem fogunk tudni segíteni!
benga66

Vakáció mód probléma

Hozzászólás Szerző: benga66 » 2014.02.14. 23:23

Sziasztok!

Az lenne a kérdésem hogy mitévő legyek ha ma kaptam egy üzenetet a rendszertől (német nyelven) miszerint négy napja nem léptem be a játékba és aktiválódik a vakáció mód, holott napi rendszerességgel belépek és játszok is.

Hanga

Re: Vakáció mód probléma

Hozzászólás Szerző: Hanga » 2014.02.15. 09:15

benga66 írta:Sziasztok!

Az lenne a kérdésem hogy mitévő legyek ha ma kaptam egy üzenetet a rendszertől (német nyelven) miszerint négy napja nem léptem be a játékba és aktiválódik a vakáció mód, holott napi rendszerességgel belépek és játszok is.
Szia

A vakációs üzemmódnak az a lényege, hogy amíg ez az opció aktív nem kaphatsz baráti ajándékokat, valamint aknák sem kerülnek a térképeidre. Ha továbbra is kapsz aknát, ajándékokat, akkor nincs gond. Az üzenet pedig tárgytalan.
_____ szövetkezet aktív tagot keres! További infó: ITT

benga66

Hozzászólás Szerző: benga66 » 2014.02.15. 09:54

Hanga írta:
Szia

A vakációs üzemmódnak az a lényege, hogy amíg ez az opció aktív nem kaphatsz baráti ajándékokat, valamint aknák sem kerülnek a térképeidre. Ha továbbra is kapsz aknát, ajándékokat, akkor nincs gond. Az üzenet pedig tárgytalan.

Köszönöm a válaszod!

A lényegét tudtam, és én is rendszerhibára gyanakodtam.

benga66

Hozzászólás Szerző: benga66 » 2014.03.06. 18:15

Sziasztok!

Nekem az lenne a problémám, hogy amikor regisztráltam a játékba, létrejött egy fiókom ugyanezen a néven, a német szerveren is....azóta is párnaponként noszogatnak hogy játsszak aktívan ott is... :)
Kérdezném ha azt a német fiókomat törlöm, a magyar az megmarad, ugye?

Hanga

Hozzászólás Szerző: Hanga » 2014.03.06. 19:09

Nekem az lenne a problémám, hogy amikor regisztráltam a játékba, létrejött egy fiókom ugyanezen a néven, a német szerveren is....azóta is párnaponként noszogatnak hogy játsszak aktívan ott is... :)
Szia

Igen, megmarad a magyar fiók. Annyi a teendőd, hogy belépsz a német szerveren lévő játékodba és a Global ID-ben törlöd a fiókot. :)

benga66

Hozzászólás Szerző: benga66 » 2014.03.06. 19:15

Hanga írta:

Szia

Igen, megmarad a magyar fiók. Annyi a teendőd, hogy belépsz a német szerveren lévő játékodba és a Global ID-ben törlöd a fiókot. :)

Köszönöm a gyors választ, így fogok tenni.

FrankGarza

Hozzászólás Szerző: FrankGarza » 2015.01.05. 10:17

A vakáció módot, kisállat választás, ha nem kap ajándékot a barátok és az enyém nem a térképeidre. Ha továbbra is így enyém, ajándékok, és ott van a probléma. Message lényegtelen.
Get free demos for ccie exam and mcts exam with ccna course material guaranteed success. Our best quality free ccna study guide prepares you well before appearing in the final exams of rasmussen & mcts www.loyola.edu

Hanga

Hozzászólás Szerző: Hanga » 2015.01.05. 17:54

FrankGarza írta:A vakáció módot, kisállat választás, ha nem kap ajándékot a barátok és az enyém nem a térképeidre. Ha továbbra is így enyém, ajándékok, és ott van a probléma. Message lényegtelen.
Sajnos nem értem. :(

Válasz küldése

Vissza: “Hibabejelentések”