Vásárlási probléma

Problémád van a játékkal? Kérjük, itt tedd közzé. Ne feledd megadni a szükséges információkat sem, különben nem fogunk tudni segíteni!
Diocletianus

Vásárlási probléma

HozzászólásSzerző: Diocletianus » 2014.01.29. 16:36

Kedves Üzemeltetők.

Segítséget szeretnék kérni, mert bankkártyás fizetés alatt 2x100 aranyat szerettem volna vásárolni, de egy német nyelvű ablak ugrott fel. Amennyit én értettem belőle, hogy valamiért sikertelen volt a tranzakció. A 200 aranyat nem kaptam meg, azonban a bankszámláról hiányzik a 2x2668Ft-nyi összeg. A (Bankkártya azonnali) menüpont alatt vásároltam, ahogy korábban is.

Kérem szíves visszajelzéseteket, mit tudok tenni.

Köszönöm

Hanga

Re: Vásárlási probléma

HozzászólásSzerző: Hanga » 2014.01.29. 17:48

Diocletianus írta:Kedves Üzemeltetők.

Segítséget szeretnék kérni, mert bankkártyás fizetés alatt 2x100 aranyat szerettem volna vásárolni, de egy német nyelvű ablak ugrott fel. Amennyit én értettem belőle, hogy valamiért sikertelen volt a tranzakció. A 200 aranyat nem kaptam meg, azonban a bankszámláról hiányzik a 2x2668Ft-nyi összeg. A (Bankkártya azonnali) menüpont alatt vásároltam, ahogy korábban is.

Kérem szíves visszajelzéseteket, mit tudok tenni.

Köszönöm

Szia

Olvasd el a Vásárlási segédletet: viewtopic.php?f=373&t=21126

A Támogatást pedig itt éred el: https://support.upjers.com/index.php?lang=hu
(A második oldalon ne válassz fórumot, csak kattints a "Következő" feliratú gombra.)
_____ szövetkezet aktív tagot keres! További infó: ITT

Diocletianus

HozzászólásSzerző: Diocletianus » 2014.01.29. 18:02

Köszönöm Hanga. Valamiért nem tudok viszont továbblépni, hiába adom meg a tranzakciós kódot :(

ValCsil1

HozzászólásSzerző: ValCsil1 » 2014.09.16. 09:54

Sziasztok!

Nem igazán ide illő de nem találtam jobb topicot.
Szóval olyan problémám lenne hogy ha a piacra megyek és rákattintok a kiszemelt áru kosarára a gép csak tölt és tölt de más nem történik vagyis nem sikerül vásárolnom. Megkérdeztem a szomszédaim és azt a választ kaptam hogy náluk nem áll fenn ez a hiba.
Elöljáróban annyit hogy ezüstöm lenne elegendő mivel több mint 5000 van és a kiválasztott áru jóval olcsóbb ill. a flashplayert már frissítettem. Valami ötlet hogy mi okozza ill. hogyan hárítható el a probléma?
Előre is köszönet a segítségért.

Üdv ValCsil

Hanga

HozzászólásSzerző: Hanga » 2014.09.16. 10:20

ValCsil1 írta:Sziasztok!

Nem igazán ide illő de nem találtam jobb topicot.
Szóval olyan problémám lenne hogy ha a piacra megyek és rákattintok a kiszemelt áru kosarára a gép csak tölt és tölt de más nem történik vagyis nem sikerül vásárolnom. Megkérdeztem a szomszédaim és azt a választ kaptam hogy náluk nem áll fenn ez a hiba.
Elöljáróban annyit hogy ezüstöm lenne elegendő mivel több mint 5000 van és a kiválasztott áru jóval olcsóbb ill. a flashplayert már frissítettem. Valami ötlet hogy mi okozza ill. hogyan hárítható el a probléma?
Előre is köszönet a segítségért.

Üdv ValCsil

Szia

Töröld a gyorsítótárat, sütiket. Próbálj ki másfajta böngészőt.

Olvasd el a Megjelenítés, betöltődés, böngésző, flash, stb. fórumrészben lévő két témát is.

aveos

HozzászólásSzerző: aveos » 2015.03.09. 16:33

üdvözlöm! nekem olyan problémám van hogy sms-t küldtem 54 aranyat szerettem volna vásárolni jó telefonszámot és jó kódot is adtam meg a" mopay" kódra gondolok és az jött vissza üzenetben " kérését nem lehetett feldolgozni 2032 huf került felhasználásra" ilyenkor mi a teendő

segitségét köszönöm

Hanga

HozzászólásSzerző: Hanga » 2015.03.09. 16:58

aveos írta:üdvözlöm! nekem olyan problémám van hogy sms-t küldtem 54 aranyat szerettem volna vásárolni jó telefonszámot és jó kódot is adtam meg a" mopay" kódra gondolok és az jött vissza üzenetben " kérését nem lehetett feldolgozni 2032 huf került felhasználásra" ilyenkor mi a teendő

segitségét köszönöm

Szia

Keresd fel a Mopay oldalát: https://my.mopay.com/mymopay/index.action
Kattints rá a "login"-ra. Írd be azt a telefonszámot amin rendelted az aranyat. Ezután írd be a kódot, majd katt a loginra.
Kép

A telefonodra kapsz egy kódot. Ezt a megnyíló ablakba kell beírni.
Ezután bejutsz az oldalra. Van egy "Utalványok" felirat. Kattints rá. Ezen az oldalon találod meg a vásárlásod és annak kódját.
Kép

Mikor megvan a kód az alábbi módon kell eljárni:
Lépj be abba a játékodba amelyre a prémiumvalutát vásárolnád, majd nyisd meg újra a vásárlási ablakot és válaszd ki ugyanazt a MOPAY-SMS vásárlási lehetőséget, mint amit korábban igénybe akartál venni. Nyisd fel a felületet a VÁSÁRLÁS-gombbal, mintha csak vásárolni akarnál.

Majd itt a szokott sms-beküldés helyett a következőt csináld:

- kattints a "Promóciós vagy ajándék vouchered szeretnéd használni?" linkre.

- az ezután megjelenő ablakban add meg a mobilszámod újra, helyesen.

- majd írd be a my.mopay.com oldalon megtalált kuponkódodat (voucher kódot) az erre szolgáló rubrikába.

A Folytatás gombra kattintva a tranzakció befejeződik és az érmék megjelennek a fiókodon.

Ha többször is kaptál voucher kódot, többször is meg kell ismételni ezt a folyamatot.

Amire figyelj:

- abban az sms-vásárlási ablakban járj, amiben korábban, tehát ne keverd a 768 forintos ablakot a 2032 forintos ablakkal,
- a beváltáskor azt a telefonszámot add meg, amiről tényleg vásároltál, azaz amiről beküldted az sms-t és amire a válasz-sms érkezett,
- a telefonszámot 06XXXXXXXXX formátumban add meg,
- a kódot maximálisan pontosan írd be. Ami kisbetű, legyen kicsi, a nagy legyen nagy, ne írj pl. nullát o-betű helyett és fordítva, stb.

Ha ezeket szem előtt tartod, a beváltásnak sikerülnie kell.

Ha a fent leírtak alapján nem sikerül megkapnod a prémiumvalutád, akkor írj a Támogatásnak: https://support.upjers.com/neo/index.php

aveos

HozzászólásSzerző: aveos » 2015.03.09. 17:25

köszönöm a segítséget sikerült

aveos

kengurul

HozzászólásSzerző: kengurul » 2015.04.07. 08:49

Sziasztok!

Segítséget szeretnék kérni. 90005 ezüstöm volt, vettem egy térképet 89999 ezüstért, a térképet megkaptam, viszont az ezüstöm minusz 89995 lett. Azóta minuszba számol vissza. Kérném a probléma megoldásában a segítséget. Már a gépet is kikapcsoltam, újra indítottam, a helyzet változatlan, minuszba számol a játék. Secret Relict játék.

köszönettel: Anubisz

Hanga

HozzászólásSzerző: Hanga » 2015.04.07. 10:09

Gabesz javította. :)

Vissza: “Hibabejelentések”