Ajándék hiba

Problémád van a játékkal? Kérjük, itt tedd közzé. Ne feledd megadni a szükséges információkat sem, különben nem fogunk tudni segíteni!
Balek1

Ajándék hiba

HozzászólásSzerző: Balek1 » 2014.01.10. 07:08

A cukorrudak a bejelentés szerint 2014. jan. 7-ig voltak áshatók, kaphatók. Most a TŰ az időszakos cikk. Ajándékba viszont sorozatosan cukorrudakat kapok ma is, tegnap is: zöldet, sárgát, pirosat halomba. angry
Mit tehetnék, hogy a most aktuális TŰ-t kaphassak? questionlips

Hanga

Re: Ajándék hiba

HozzászólásSzerző: Hanga » 2014.01.10. 08:06

Balek1 írta:A cukorrudak a bejelentés szerint 2014. jan. 7-ig voltak áshatók, kaphatók. Most a TŰ az időszakos cikk. Ajándékba viszont sorozatosan cukorrudakat kapok ma is, tegnap is: zöldet, sárgát, pirosat halomba. angry
Mit tehetnék, hogy a most aktuális TŰ-t kaphassak? questionlips

Szia

Írj a Támogatásnak.
(A második oldalon ne válassz fórumot csak kattints a "Következő"-re.)
_____ szövetkezet aktív tagot keres! További infó: ITT

Balek1

HozzászólásSzerző: Balek1 » 2014.01.11. 04:06

Írtam, megköszönték, és MAJD intézkednek. Talán a hónap végéig (akkor jár le a TŰ ideje) el is rendezik. (Sztem a bónusz akció meghosszabbítása kavarhatott be.)
Viszont így vehetem meg drágán a TŰ-ket. angry iconcry

Hanga

HozzászólásSzerző: Hanga » 2014.01.11. 04:38

Balek1 írta:Írtam, megköszönték, és MAJD intézkednek. Talán a hónap végéig (akkor jár le a TŰ ideje) el is rendezik. (Sztem a bónusz akció meghosszabbítása kavarhatott be.)

Az akció 7-én indult. Ma 11-e van. Nekem kincskeresésből összegyűlt már 28 db tűm. Szerintem neked sem lehet sokkal kevesebb, hisz aktívan játszol. :) 28-a még messze van, addig elvileg ki fog gyűlni a baba baráti ajándékok nélkül is. :)
Eddig a hibákat a lehető leggyorsabban kijavították. Most sem lesz ez másképp. :)
_____ szövetkezet aktív tagot keres! További infó: ITT

Balek1

HozzászólásSzerző: Balek1 » 2014.01.12. 05:03

Hanga írta:
Balek1 írta:Írtam, megköszönték, és MAJD intézkednek. Talán a hónap végéig (akkor jár le a TŰ ideje) el is rendezik. (Sztem a bónusz akció meghosszabbítása kavarhatott be.)

Az akció 7-én indult. Ma 11-e van. Nekem kincskeresésből összegyűlt már 28 db tűm. Szerintem neked sem lehet sokkal kevesebb, hisz aktívan játszol. :) 28-a még messze van, addig elvileg ki fog gyűlni a baba baráti ajándékok nélkül is. :)
Eddig a hibákat a lehető leggyorsabban kijavították. Most sem lesz ez másképp. :)

Igazad lenne, ha ásásra fordíthatnám a minden erőm. De ott a vudu csetepaté. Azt még megtehetem, (és így most teszem is, ) hogy az egyéniből kimaradok, vesztek rajta, de kibírom. Viszont a klubosból nem maradhatok ki, hiszen akkor nem tudnánk bővíteni. És a klubtársaknak is ugyanez a baja megvan. nicefrown Nem tehetnétek meg annyit, hogy tekintettel a hibára :
1. jeleznétek, ha elhárult a baj
2. kezdeményeznétek a határidő meghosszabbítását.
Nagyon megköszönnénk. nicesmile

Atti
Kapcsolat:

HozzászólásSzerző: Atti » 2014.01.12. 18:50

Balek1 írta:
Hanga írta:

Igazad lenne, ha ásásra fordíthatnám a minden erőm. De ott a vudu csetepaté. Azt még megtehetem, (és így most teszem is, ) hogy az egyéniből kimaradok, vesztek rajta, de kibírom. Viszont a klubosból nem maradhatok ki, hiszen akkor nem tudnánk bővíteni. És a klubtársaknak is ugyanez a baja megvan. nicefrown Nem tehetnétek meg annyit, hogy tekintettel a hibára :
1. jeleznétek, ha elhárult a baj
2. kezdeményeznétek a határidő meghosszabbítását.
Nagyon megköszönnénk. nicesmile

Én is megköszönném.
INAKTÍV A JÁTÉKBAN

Vissza: “Hibabejelentések”