Barátfelvétel

Problémád van a játékkal? Kérjük, itt tedd közzé. Ne feledd megadni a szükséges információkat sem, különben nem fogunk tudni segíteni!
Hanga

Re: Barátfelvétel NEM működik

HozzászólásSzerző: Hanga » 2014.01.10. 19:19

Csill írta:
Hanga írta:Ha az a barát átlépett egy másik klubba, akkor valóban elvesztette a +5 baráthelyét. Ahhoz, hogy ismét felvehessen 5 barátot, teljesíteni kell az új klubjában az ehhez szükséges klubképességet, azaz 7000 klubtekintéllyel kell rendelkeznie.

De miért? Oda van írva a klubtekintély gomb alatt a +5 baráthelyes sorhoz zárójeben, hogy (a klub elhagyásakor megmarad) ez mit jelent akkor? ha megváltja csak akkor? ne vicceljünk!

Ha elhagyja a klubot, akkor megmarad. Akkor veszti el, ha belép egy másikba.
_____ szövetkezet aktív tagot keres! További infó: ITT

Csill
Kapcsolat:

Re: Barátfelvétel NEM működik

HozzászólásSzerző: Csill » 2014.01.10. 19:35

Hanga írta:
Csill írta:
Hanga írta:Ha az a barát átlépett egy másik klubba, akkor valóban elvesztette a +5 baráthelyét. Ahhoz, hogy ismét felvehessen 5 barátot, teljesíteni kell az új klubjában az ehhez szükséges klubképességet, azaz 7000 klubtekintéllyel kell rendelkeznie.

De miért? Oda van írva a klubtekintély gomb alatt a +5 baráthelyes sorhoz zárójeben, hogy (a klub elhagyásakor megmarad) ez mit jelent akkor? ha megváltja csak akkor? ne vicceljünk!

Ha elhagyja a klubot, akkor megmarad. Akkor veszti el, ha belép egy másikba.

ÖÖÖ ha megszerzek +15 barihelyet és átmegyek máshova kezdhetem előről az egészet... világos, tehát +65 barival nem kaphatok még +5-öt a 2. klubszinten +7000-ért...

tehát az jár jól, aki nem töröl utána barit :D

Hát köszi Hanga, ezt álmomba se gondoltam volna :(
Kép

>>> Secret Relict (magyar) Facebook csoport <<<
> Zárt csoport a Facebookon, keress meg minket! <

Vitona
Kapcsolat:

Re: Barátfelvétel

HozzászólásSzerző: Vitona » 2014.10.30. 12:50

Szép napot!

Villog a kis rádió, hogy van üzenetem. Megnyitom: Barátok(új). 17 barát vár elfogadásra. Semmit nem tudok vele kezdeni. Csak a nevek vannak felsorolva, és marad az olvasatlan jelzés. Mit kellene csinálnom?

Hanga

HozzászólásSzerző: Hanga » 2014.10.30. 13:17

Vitona írta:Szép napot!

Villog a kis rádió, hogy van üzenetem. Megnyitom: Barátok(új). 17 barát vár elfogadásra. Semmit nem tudok vele kezdeni. Csak a nevek vannak felsorolva, és marad az olvasatlan jelzés. Mit kellene csinálnom?

Szia

Ahhoz, hogy ne villogjon a rádió a barátjelöléseket vagy el kell fogadnod, vagy el kell utasítanod.

Vitona
Kapcsolat:

HozzászólásSzerző: Vitona » 2014.10.30. 13:44

Hanga írta:
Vitona írta:Szép napot!

Szia

Ahhoz, hogy ne villogjon a rádió a barátjelöléseket vagy el kell fogadnod, vagy el kell utasítanod.

Szia!
Köszönöm, ezt nem lett volna nehéz kitalálnom, ha adna rá lehetőséget. De mint írtam, csak a neveket sorolja fel, nem ad "Elfogadom" vagy "Elutasítom" lehetőséget!
Kép
Kép
Miért nem jeleníti meg a képeket?
Kép 1
Kép 2
Így talán érthetőbb :)

Hanga

HozzászólásSzerző: Hanga » 2014.10.30. 13:53

Vitona írta:Szia!
Köszönöm, ezt nem lett volna nehéz kitalálnom, ha adna rá lehetőséget. De mint írtam, csak a neveket sorolja fel, nem ad "Elfogadom" vagy "Elutasítom" lehetőséget!
Kép
Kép

Így már értem. :)

Töröld a sütiket, gyorsítótárat és ha még mindig nem látszanak a gombok, akkor próbálj ki másfajta böngészőt.

Vitona
Kapcsolat:

HozzászólásSzerző: Vitona » 2014.10.30. 13:58

Hanga írta:
Vitona írta:Szia!
Kép
Kép

Így már értem. :)

Töröld a sütiket, gyorsítótárat és ha még mindig nem látszanak a gombok, akkor próbálj ki másfajta böngészőt.

Az első pár barátnál működött. Nem ez a megoldás. Minden máshoz ez a legjobb böngésző, ezt sem cserélem le.
De köszönöm a válaszokat.

Hanga

HozzászólásSzerző: Hanga » 2014.10.30. 14:00

A képeket pedig úgy tudod betenni ha az "img" kódok közé közvetlen/direkt linket teszel. :)

Kép

Kép

Hanga

HozzászólásSzerző: Hanga » 2014.10.30. 14:06

Vitona írta:Az első pár barátnál működött. Nem ez a megoldás. Minden máshoz ez a legjobb böngésző, ezt sem cserélem le.

Ha szereted a böngésződ, nem kell lecserélni, csupán akkor nyitsz meg más fajtát ha barátjelölést szeretnél elfogadni, vagy elutasítani.

Egyébként milyen típusú böngészőt használsz?

Vitona
Kapcsolat:

HozzászólásSzerző: Vitona » 2014.10.30. 14:23

Hanga írta:
Vitona írta:Az első pár barátnál működött. Nem ez a megoldás. Minden máshoz ez a legjobb böngésző, ezt sem cserélem le.

Ha szereted a böngésződ, nem kell lecserélni, csupán akkor nyitsz meg más fajtát ha barátjelölést szeretnél elfogadni, vagy elutasítani.

Egyébként milyen típusú böngészőt használsz?

Mozilla Firefox

Vissza: “Hibabejelentések”