Barátfelvétel

Problémád van a játékkal? Kérjük, itt tedd közzé. Ne feledd megadni a szükséges információkat sem, különben nem fogunk tudni segíteni!
Csill
Kapcsolat:

Barátfelvétel

Hozzászólás Szerző: Csill » 2014.01.09. 20:16

Szia!
Mikor várható a barátfelvétel javítása? Szörnyű nem lehet felvenni új barit :(
A hozzászólást 2 alkalommal szerkesztették, utoljára Csill 2014.01.11. 16:59-kor.
Kép

>>> Secret Relict (magyar) Facebook csoport <<<
> Zárt csoport a Facebookon, keress meg minket! <

Hanga

Re: Barátfelvétel

Hozzászólás Szerző: Hanga » 2014.01.09. 20:46

Csill írta:Szia!
Szia

Nincs hiba a barátfelvételnél. Törölni lehet barátot, jelölni is lehet, és el lehet fogadni a jelölést.
_____ szövetkezet aktív tagot keres! További infó: ITT

Csill
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Csill » 2014.01.09. 21:15

Hanga írta:
Csill írta:Szia!
Szia

Nincs hiba a barátfelvételnél. Törölni lehet barátot, jelölni is lehet, és el lehet fogadni a jelölést.
De van sajnos, többünknél is, de hátha írnak ők is akkor, ha nem is tudtok róla :( Azthittem legalább javítás alatt van, két napja ez a helyzet... akkor írom suppnak kukkatsák meg, felvennék társakat már :roll:
Kép

Hanga

Hozzászólás Szerző: Hanga » 2014.01.09. 21:33

Csill írta: De van sajnos, többünknél is, de hátha írnak ők is akkor, ha nem is tudtok róla :( Azthittem legalább javítás alatt van, két napja ez a helyzet... akkor írom suppnak kukkatsák meg, felvennék társakat már :roll:
Helyesbítek. Én nem tudok ilyen hibáról. Kipróbáltam és nálam semmi gond nem volt.
Mikor jelentkezik a hiba? Mit ír ki a rendszer?

Csill
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Csill » 2014.01.09. 21:39

Hanga írta:
Csill írta: De van sajnos, többünknél is, de hátha írnak ők is akkor, ha nem is tudtok róla :( Azthittem legalább javítás alatt van, két napja ez a helyzet... akkor írom suppnak kukkatsák meg, felvennék társakat már :roll:
Helyesbítek. Én nem tudok ilyen hibáról. Kipróbáltam és nálam semmi gond nem volt.
Mikor jelentkezik a hiba? Mit ír ki a rendszer?
Hát úgy csinál, mintha felvehetnék, mert ugye van helyem és felajánlja a barátfelvételt, aztán kiírja hiba, mert vagy az enyim tele vagy a barimé. De mindenkinek van szabad helye. Engem se tud a barim felvenni, két napja szórakázunk vele.
Kép

Hanga

Hozzászólás Szerző: Hanga » 2014.01.09. 21:50

Csill írta: Hát úgy csinál, mintha felvehetnék, mert ugye van helyem és felajánlja a barátfelvételt, aztán kiírja hiba, mert vagy az enyim tele vagy a barimé. De mindenkinek van szabad helye. Engem se tud a barim felvenni, két napja szórakázunk vele.
A Támogatásnak kell írni. Sajnos nem tudok segíteni. :(

Csill
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Csill » 2014.01.09. 21:51

Hanga írta:
Csill írta: Hát úgy csinál, mintha felvehetnék, mert ugye van helyem és felajánlja a barátfelvételt, aztán kiírja hiba, mert vagy az enyim tele vagy a barimé. De mindenkinek van szabad helye. Engem se tud a barim felvenni, két napja szórakázunk vele.
A Támogatásnak kell írni. Sajnos nem tudok segíteni. :(
Írtam, köszi :) Jóéjt!
Kép

Csill
Kapcsolat:

Re: Barátfelvétel NEM működik

Hozzászólás Szerző: Csill » 2014.01.10. 15:17

Kedves Mindenki!

Akiknél a Karácsonyi frissítés óta nem jó a barátfelvétel, tegye meg írjon a Támogatásnak, két napja nem tudok felvenni, 52 barim van 55 helyett de nincs hiba a játékban, csak nem működik :(

Másoktól is hallottam ezt a nem hibát, "valamit" ... PLEASE írjatok ha TÉNYLEG NEM tudtok felvenni barit mert nekem senki se hisz már a Támogatáson :(

Köszönöm a Támogatás részletes levelét, de ettől még nem tudom feltölteni a barijaimat 55-re!
Üdv, Csill

ui: mint kiderült, a felveendő barát egy volt klubtag, aki LEHET elvesztette a +5 barihelyét. Valaki járt még így esetleg?
Kép

Hanga

Hozzászólás Szerző: Hanga » 2014.01.10. 17:56

Ha az a barát átlépett egy másik klubba, akkor valóban elvesztette a +5 baráthelyét. Ahhoz, hogy ismét felvehessen 5 barátot, teljesíteni kell az új klubjában az ehhez szükséges klubképességet, azaz 7000 klubtekintéllyel kell rendelkeznie.

Csill
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Csill » 2014.01.10. 19:06

Hanga írta:Ha az a barát átlépett egy másik klubba, akkor valóban elvesztette a +5 baráthelyét. Ahhoz, hogy ismét felvehessen 5 barátot, teljesíteni kell az új klubjában az ehhez szükséges klubképességet, azaz 7000 klubtekintéllyel kell rendelkeznie.
De miért? Oda van írva a klubtekintély gomb alatt a +5 baráthelyes sorhoz zárójeben, hogy (a klub elhagyásakor megmarad) ez mit jelent akkor? ha megváltja csak akkor? ne vicceljünk!
Kép

Válasz küldése

Vissza: “Hibabejelentések”