Megjelenítési hiba

Problémád van a játékkal? Kérjük, itt tedd közzé. Ne feledd megadni a szükséges információkat sem, különben nem fogunk tudni segíteni!
Bius17

Re: Megjelenítési hiba

Hozzászólás Szerző: Bius17 » 2013.12.03. 19:42

Nekem egyáltalán nem működik az ajándékküldésem a barátaimnak a reggeli "jobbá tettük a játékot" óta. Kapok ajándékokat, de nem tudom senkinek viszonozni, mert az ajándékküldés eltűnt a rendszerüzenetnél. Alul pedig a játékos ikonjánál a sárga "talpacska" ami az ajándékküldést lehetővé tenné.
Kérem segítsenek, mert a mai napi ajándékozó barátaimnak nem tudok ajándékot küldeni a frissítés óta. Köszönöm Bius

Hanga

Hozzászólás Szerző: Hanga » 2013.12.03. 20:16

Bius17 írta:Nekem egyáltalán nem működik az ajándékküldésem a barátaimnak a reggeli "jobbá tettük a játékot" óta. Kapok ajándékokat, de nem tudom senkinek viszonozni, mert az ajándékküldés eltűnt a rendszerüzenetnél. Alul pedig a játékos ikonjánál a sárga "talpacska" ami az ajándékküldést lehetővé tenné.
Kérem segítsenek, mert a mai napi ajándékozó barátaimnak nem tudok ajándékot küldeni a frissítés óta. Köszönöm Bius
Küldj egy körüzenetet a barátaidnak. Ha holnap reggelre sem javulna meg a barátlistád, akkor írj a Támogatásnak.
(A második oldalon ne válassz fórumot csak kattints a "Következő"-re.)
_____ szövetkezet aktív tagot keres! További infó: ITT

flucifer

Hozzászólás Szerző: flucifer » 2013.12.06. 11:13

Sziasztok!

Abban tud valaki segíteni, hogy a 40. feladatban sellőlánc gyűjtés van. 2-t már találtam is, el is ástam őket, de csak 1. jelez ki a feladat megoldásban, akármit csináltam nem változik. Mit tegyek ilyenkor??

köszönöm ha valaki válaszol

Hanga

Hozzászólás Szerző: Hanga » 2013.12.06. 12:16

flucifer írta:Sziasztok!

Abban tud valaki segíteni, hogy a 40. feladatban sellőlánc gyűjtés van. 2-t már találtam is, el is ástam őket, de csak 1. jelez ki a feladat megoldásban, akármit csináltam nem változik. Mit tegyek ilyenkor??

köszönöm ha valaki válaszol
Szia

Ásd ki. Csak azok a sellőláncok számítódnak bele a feladatba amik a hátizsákodban vannak.

flucifer

Hozzászólás Szerző: flucifer » 2013.12.06. 12:34

köszönöm! siker

flucifer

Hozzászólás Szerző: flucifer » 2013.12.06. 14:44

Szfinx csarnokban buktam egy jegyet mert a minijáték nem indult el! Már láttam, hogy volt aki hasonlóan járt.
Ráadásul még feladat is a minik indítása, érdekes lesz ha több alkalommal megesik és nem számolja be a megoldásokba!!
Visszakapom a jegyet vagy a becserélt ereklyét?

Hanga

Hozzászólás Szerző: Hanga » 2013.12.06. 15:51

flucifer írta:Szfinx csarnokban buktam egy jegyet mert a minijáték nem indult el! Már láttam, hogy volt aki hasonlóan járt.
Ráadásul még feladat is a minik indítása, érdekes lesz ha több alkalommal megesik és nem számolja be a megoldásokba!!
Visszakapom a jegyet vagy a becserélt ereklyét?
Sajnos erre nincs lehetőség.

Korábban volt probléma a csúzlis játékkal, de az már javítva van. Most a minijátékok tökéletesen működnek. Valószínűleg megjelenítési problémád van. Próbáld ki a játékot másik böngészőből is.

flucifer

Hozzászólás Szerző: flucifer » 2013.12.06. 18:26

Sajnos ennek mindjárt ellent is mondok. Megint benyelt egy jegyet! Kiírja, hogy jegy kell a játék indításhoz és ott van a jegyem. Frissítettem, hátha én vagyok a hülye de nem a jegyem ugyanott van és nem engedi, hogy indítsak játékot! Ha gondolod kiteszek róla képet ha ide lehetséges!(ezeket a jegyeket ereklyékkel váltottam, mert klub feladat)
Sőt! Mondok jobbat! A zsákomban is van egy komplett jegy, amire rákattintok és bevisz a szfinx csarnokba. De itt sajnos továbbra sem engedi a játék indítását. Nálam nem lehet gond, mert előtte játszottam tehát a játékok töltődnek most és mennek. Arra gondoltam,lehet, hogy szabályozza, hogy egy nap hányat játszhatok? Mondjuk nem hiszem!

köszi ha válaszol valaki!

Hanga

Hozzászólás Szerző: Hanga » 2013.12.06. 19:36

flucifer írta:Sajnos ennek mindjárt ellent is mondok. Megint benyelt egy jegyet! Kiírja, hogy jegy kell a játék indításhoz és ott van a jegyem. Frissítettem, hátha én vagyok a hülye de nem a jegyem ugyanott van és nem engedi, hogy indítsak játékot! Ha gondolod kiteszek róla képet ha ide lehetséges!(ezeket a jegyeket ereklyékkel váltottam, mert klub feladat)
Sőt! Mondok jobbat! A zsákomban is van egy komplett jegy, amire rákattintok és bevisz a szfinx csarnokba. De itt sajnos továbbra sem engedi a játék indítását. Nálam nem lehet gond, mert előtte játszottam tehát a játékok töltődnek most és mennek. Arra gondoltam,lehet, hogy szabályozza, hogy egy nap hányat játszhatok? Mondjuk nem hiszem!

köszi ha válaszol valaki!
Biztos lejátszottál már 10 játékot a szfinx csarnokában. Ezek 1 jegybe kerülnek, de 10 játék fölött már kettőbe. Holnap fel tudod majd használni.

Kép

A hátizsákodban lévő 1 db jegy ugyanaz amit a szfinx csarnokában látsz.

flucifer

Hozzászólás Szerző: flucifer » 2013.12.07. 08:55

Aha, akkor így szabályozta le. Köszönöm, megnézem!

Válasz küldése

Vissza: “Hibabejelentések”