Megjelenítési hiba

Problémád van a játékkal? Kérjük, itt tedd közzé. Ne feledd megadni a szükséges információkat sem, különben nem fogunk tudni segíteni!
Hanga

Re: Megjelenítési hiba

Hozzászólás Szerző: Hanga » 2014.09.02. 18:55

Én nem tapasztalom az általatok leírt hibát. A sütiket és gyorsítótárat töröltétek? Ha nem, akkor tegyétek meg. Ezután indítsátok újra a böngészőt.
_____ szövetkezet aktív tagot keres! További infó: ITT

sendy23

Hozzászólás Szerző: sendy23 » 2014.09.03. 12:14

Én töröltem minden sütit, mindent végigcsináltam amit lehetett, egyszerűen nem tudom mi történhetett, mindenesetre a tegnapi nap óta valami nem stimmel, és ez még most is fennáll sajnos... Explorert használok, eddig is azt használtam, sosem volt megjelenítési problémám.. Remélem azért majd helyreáll a dolog, mert így elég rossz játszani.. :cry:

Hanga

Hozzászólás Szerző: Hanga » 2014.09.03. 12:34

sendy23 írta:Én töröltem minden sütit, mindent végigcsináltam amit lehetett, egyszerűen nem tudom mi történhetett, mindenesetre a tegnapi nap óta valami nem stimmel, és ez még most is fennáll sajnos... Explorert használok, eddig is azt használtam, sosem volt megjelenítési problémám.. Remélem azért majd helyreáll a dolog, mert így elég rossz játszani.. :cry:
Másfajta böngészőt is kipróbáltál? (Pl. Opera, Chrome)

sendy23

Hozzászólás Szerző: sendy23 » 2014.09.03. 12:55

Letöltöttem most a chrome-ot, azzal rendben van minden, de akkor sem normális szerintem, hogy tegnap óta nem működik explorerrel, előtte meg minden oké volt. Azért köszi a segítséget! :)

ValCsil1

Hozzászólás Szerző: ValCsil1 » 2014.10.20. 08:11

Reggel az első belépésemkor minden ismerősömnek elküldöm a napi ajándékot akinél ott van a sárga jel. Ellenben mostanában többször előfordult, hogy olyan is küld ajándékot, akinek én reggel nem tudtam küldeni. A jobbik eset, hogy később feltűnik a neve mellett a sárga jelzés és viszonzom a szívességét. A másik lehetőség hogy az ajándék fogadása után rákattintok a viszonzásra, amikor is vagy felhozza az ajándékokat, de nem küldi el, vagy ami talán rosszabb azt írja ki már megajándékoztam.
Mi lehet ennek az oka? Jelenleg google chrome böngészőt használok mivel a firefox alatt nagyon sok egyéb problémám volt.

Hanga

Hozzászólás Szerző: Hanga » 2014.10.20. 10:44

ValCsil1 írta:Reggel az első belépésemkor minden ismerősömnek elküldöm a napi ajándékot akinél ott van a sárga jel. Ellenben mostanában többször előfordult, hogy olyan is küld ajándékot, akinek én reggel nem tudtam küldeni. A jobbik eset, hogy később feltűnik a neve mellett a sárga jelzés és viszonzom a szívességét.

Vannak olyan játékosok akik 3 napnál hosszabb ideig nem lépnek be a játékba. Ekkor őket a rendszer vakációs üzemmódba teszi. Addig nem kapnak ajándékot és aknákat amíg újból be nem lépnek. Mikor belépnek, újra ajándékozhatóak lesznek, de ezt te csak akkor láthatod ha utána lépsz be, vagy frissíted a játékoldalt.
A másik lehetőség hogy az ajándék fogadása után rákattintok a viszonzásra, amikor is vagy felhozza az ajándékokat, de nem küldi el, vagy ami talán rosszabb azt írja ki már megajándékoztam.
Mi lehet ennek az oka? Jelenleg google chrome böngészőt használok mivel a firefox alatt nagyon sok egyéb problémám volt.
Mint írtad, az első belépésnél megajándékozol minden olyan barátot akinél látható a sárga ikon. Ezután nekik a leveleződből újabb ajándékot nem tudsz küldeni, mert aznap már elküldted. Csak a vakációból napközben visszatérő barátokat tudod ilyenkor megajándékozni azért, mert ők reggel nem kaptak. :)

A játékban napváltás kb. hajnali 3:30-kor van. Tehát hamarabb újabb ajándékot nem tudsz küldeni.

Válasz küldése

Vissza: “Hibabejelentések”