Klubvezetők figyelmébe

Itt mutathatod be a klubodat és toborozhatsz tagokat.
Csill
Kapcsolat:

Klubvezetők figyelmébe

HozzászólásSzerző: Csill » 2013.12.01. 16:58

Gondolkoztam rajta ez hiba, vagy inkább fejlesztésre egy ötlet, de inkább a hiba mellett döntöttem, mert igencsak hátránya származhat a játékosnak belőle. Nem biztos, hogy a játékos a hibás abban, ha véletlenül rányom valamire... sok más dologra VAN megerősítő ablak a játékban!

A klubvezetők nem tudom jártak-e már úgy mint ma én: véletlenül lemondtam a klubvezetésről.
NINCS megerősítő ablak erre, hogy tényleg így döntöttem, vagy csak félrekattintottam, 2 másodperc alatt a helyettesem lett a vezető a klubban. Aztán átvillant a fejemen, hogy amit eddig ügyködtem a klubban ennyi volt? Mi is történt itt? Hát elgondolkoztam, vagyis továbbgondoltam, hogy egy kezdő klubvezető aki ugyanígy járna teljesen véletlenül és nem is ismeri annyira a helyettesét, a játékosait még, talán jobb lenne ha erre egy megerősítő ablak rákérdezne. Egy „Tényleg béna vagy, vagy tényleg lemondasz?” felirat is tökéletesen megfelelne erre. (Zárójelben jegyzem meg, hogy az új vezető akár így ki is tehet valakit a saját klubjából! Ne adja az ég, de jobb félni mint megijedni… )
Ez jó tanulópénz volt, a helyettesem persze visszaadta a klubvezetést amit ezúton is köszönök neki! nicesmile

A legrosszabb a dologban azért, hogy a Support sem tudja ezt "visszacsinálni". Remélem minden klubvezetőt jól megijesztettem, jelen írásommal az a cél: igenis legyen erre megerősítő ablak! Köszönjük!
Az ismerős klubvezetőknek írtam 2 sort, de sajnos nem tudom az összes klub vezetőjét... így gondoltam ide írom meg, mások tanuljanak az én szamárságomból...

Még azt megkérdezném, ha ebben a témában lehet kérdezni, hogy a klubból kilépés is így működik? Ha odakattintok már nem is vagyok klubtag? Mert akkor az is szerintem helytelen. Emberek vagyunk és véletlenül ezekre bármikor rányomhatunk! Tizen napos a klubbom és máris megtörtént velem… nem merek semmire se nyomni így ezután… a statisztikát sűrűn nyomogattam, de ott van felette ez a vezető lemondás gomb, még szerencse, hogy szuper a helyettesem és tudja - ezek után meg főleg - hogy béna a vezető... de hát én is hibázhatok, örüljek hogy nem a kilépésre nyomtam.
nicefrown
Kép

>>> Secret Relict (magyar) Facebook csoport <<<
> Zárt csoport a Facebookon, keress meg minket! <

ancsa05

Re: Klubvezetők figyelmébe

HozzászólásSzerző: ancsa05 » 2013.12.01. 17:22

Üdvözlet Mindenkinek!
Én a Kincskeresők Társasága nevű klubbot vezetem!
Ehhez csak annyit fűznék hozzá, hogy én a minap a "kilépés a klubból" gombra kattintottam puszta figyelmetlenségből. Igen, rákattintottam fáradt voltam, nem figyeltem és már meg is történt. Egy szerencsém volt, még pedig az, hogy lefagyott a játék. Mondanom sem kell hogy mennyire megijedtem. Abban a pár percben amíg frissítettem, számtalan kérdés megfordult a fejemben. Tényleg kiléptem? Ugye nem? Vissza tudok majd lépni? stb. Nagy szerencsémre semmit nem érzékelt ebből a játék és ugyan úgy maradtam a klub vezetője.
Éppen ezért ezt az ötletet én teljes mértékben támogatom, legyen megerősítő gomb ott, ahol eddig nem volt!

Renaaata

HozzászólásSzerző: Renaaata » 2013.12.01. 17:58

Sziasztok!
Örülök, hogy egy kis ijedtségen kívül nem történt sehol nagyobb baj!
Szerencsémre még nem kattintottam mellé, de ezekután nagyon figyelni fogok.
Támogatom a megerősítő ablakot.

Viszont kérdeznék Tőletek egy buta dolgot:
Hol tudok a klubnak leírást adni? Képtelen vagyok rájönni:(

Csill
Kapcsolat:

HozzászólásSzerző: Csill » 2013.12.01. 18:45

Renaaata írta:Sziasztok!
Örülök, hogy egy kis ijedtségen kívül nem történt sehol nagyobb baj!
Szerencsémre még nem kattintottam mellé, de ezekután nagyon figyelni fogok.
Támogatom a megerősítő ablakot.

Viszont kérdeznék Tőletek egy buta dolgot:
Hol tudok a klubnak leírást adni? Képtelen vagyok rájönni:(

Szia!
Sajnos azt nem tudom hol lehet, vagyis ezt nem lehet! Írd meg az ötletekbe szerintem, jó lenne látnának egy kis leírást a játékosok a klubról :)
Szerintem a tagok meg vezetők sem titkos infó, azt is ha meg lehetne nézni jó lenne.

Update: én írtam az ötletekbe ide: http://forum.hu.upjers.com/viewtopic.php?f=369&t=22012
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára Csill 2013.12.01. 19:11-kor.
Kép

Renaaata

HozzászólásSzerző: Renaaata » 2013.12.01. 18:54

Szia!
Akkor ezért nem találtam! grin
A Te klubod leírása olvasható ugye a fórumon, valószínű ezt kevertem és úgy rémlett, hogy a játékon belül olvastam:)
Azért köszönöm:)

Csill
Kapcsolat:

HozzászólásSzerző: Csill » 2013.12.01. 18:57

Renaaata írta:Szia!
Akkor ezért nem találtam! grin
A Te klubod leírása olvasható ugye a fórumon, valószínű ezt kevertem és úgy rémlett, hogy a játékon belül olvastam:)
Azért köszönöm:)

Igen én írtam ide a fórumra, de írhat mindenki aki akar :) Írj te is magatokról!
Kép

tezsemacska

HozzászólásSzerző: tezsemacska » 2013.12.01. 20:51

Sziasztok:)
Én alapítottam a Secret Cat klubot.:)
Szerencsére még nem kattintottam egyik gombra sem de óvatosságból nem is indítok onnan semmi mást(szfinx ,klubverseny, piac)
Köszi Csill,hogy felraktad a fórumra,hogy figyeljünk rá. nicesmile
Nekem is megfordult már a fejembe,lehet egy klikkel a klubot is feloszlathatja az ember. nicefrown
Amit felépített egy gombnyomásra elvész? questionlips
További jó játékot kívánok minden kedves játékos társamnak!
Üdvözlettel: tezsemacska :ugeek:

suzy721

HozzászólásSzerző: suzy721 » 2013.12.02. 17:27

Sziasztok!
Én vagyok a Luxor klub vezetője, és csatlakozom az előttem szólókhoz mindenben. Jó tudni, hogy sehol nincs megerősítő ablak, ezután még jobban fogok figyelni nehogy félrekattintsak.
A klub leírást jó ötletnek tartom!

flucifer

HozzászólásSzerző: flucifer » 2013.12.06. 12:42

Sziasztok!
A Lakatlan sziget klubot alapítottam és kineveztem egy helyettest is. Kérdésem csak annyi lenne; hogyan tudom visszavenni tőle a helyettesi posztot, mert nem találtam ilyet és ő sem tud lemondani? Illetve valószínű, hogy letud, de csak kilépéssel!

köszönöm a választ előre is!

Csill
Kapcsolat:

HozzászólásSzerző: Csill » 2013.12.06. 20:55

flucifer írta:Sziasztok!
A Lakatlan sziget klubot alapítottam és kineveztem egy helyettest is. Kérdésem csak annyi lenne; hogyan tudom visszavenni tőle a helyettesi posztot, mert nem találtam ilyet és ő sem tud lemondani? Illetve valószínű, hogy letud, de csak kilépéssel!

köszönöm a választ előre is!

Hello!

Ahol kinevezted, ott tudsz mást kinevezni szerintem, válassz mást helyettesnek és automatikusan átszáll rá a helyettesi poszt... ezért nem kell tuti kilépnie...
Kép

Vissza: “Klubok”