Klub név: A szivárvány lába

Itt mutathatod be a klubodat és toborozhatsz tagokat.
Csill
Kapcsolat:

Klub név: A szivárvány lába

HozzászólásSzerző: Csill » 2013.11.24. 15:39

Alapítás: 2013. november 20.
Klubtagok száma: 8
Klubszint: 4

Igen, még frissnek mondhatjuk magunkat, de ezzel a pár napos „klubtapasztalattal” írnék pár dolgot rólunk és azért magáról a klubtagságról is általában.

:arrow: A nevükről és az alapításról: Sokat gondolkoztam milyen nevet is adjuk, végül azért "A szivárvány lába" mellett döntöttem, mert az interneten keresgélve azt olvastam, állítólag ott vannak a kincsek elásva :lol:
A klub alakulása után, - melyet 4 kincskereső barátommal összebeszélve alapítottunk, - hamar kiderült, hogy a következő tag csak a több ezer klubpont elérése után jöhet – amikor is az 1. szintet elérjük. Voltak olyanok akik 2-3 napot vártak mire elértük a szintet és felvehettük őket.

nicefrown Tehát nem egyszerű új tagot felvenni egy klubnak. Ráadásul özönlöttek a jelentkezők, igyekeztem mindenkinek jelezni, hogy a türelmük esetleg klubot terem egyszer csak, de sajnos többeknek azt kellett írjam, fogalmam sincs mikor tudnak bekerülni hozzánk.

:arrow: A klubhelyettes: Én az első tagot kértem meg, aki elsőként lépett a klubba, hála az égnek szívesen vállalta is és azóta is szuper helyettes. Sokszor tud játszani egy nap és nagyon sokat teljesít a feladatba is. Amúgy egy helyettes lehet csak a klubban és ugyanolyan jogai vannak, mint a klubvezetőnek, egy eltérés van: nem vehet fel és nem küldhet el tagokat. De ugyanúgy látja, ha valaki jelentkezik, a statisztikát is követheti (a tagok hogy állnak a beadásokkal, feladatokkal), körlevelet is írhat minden tagnak.

:arrow: A klub feladatairól: nem egyszerűek, nálunk ilyen típusúak voltak - ez gondolom nem ugyanaz klubonként, de talán hasonlók:
- 50x Motiváld a vudubabákat – 250 klubpontért,
- 250x Eszközhasználat – 250 klubpontért,
- 300x Tárgyak eladása – 500 klubpontért,
- 750x Eszközhasználat – 750 klubpontért.
Míg az egyes klubszintekhez több tízezer klubpont kell:
1. szint 10.000
2. szint 40.000
3. szint 90.000

:arrow: Klubképességek: vagy inkább bónuszok, ezeket a klubtagok kaphatnak, de mindenkinek az egyéni klubtekintélyétől függ. Például az első 2000 klubtekintélyért +5 maximum erő és minden klubszinten plusz egy ilyen válik elérhetővé – érdemes tehát klubtagnak lenni, egyénileg is járnak bónuszok és a közösség is fontos, hogy új bónusz váljon elérhetővé mindenkinek, aki a klubban tag.

:arrow: Adományozás: nálunk nincs kötelezően beadandó ezüst összeg. Volt rá példa, soron kívül is fizettünk pont egy tagfelvétel miatt, de sem napi sem heti előírt összeg nincs. Aki amennyit nélkülözni tud azt beadja, mert ezzel is növeli elsősorban a saját klubtekintélyét és persze a klub egésznek pontjait is.

:arrow: Klubcsevegő: itt az éppen online lévő tagok dumcsiznak egymással, mi ezt előszeretettel használjuk lol

Volt a héten már egy klubversenyünk is, amiről fogalmunk sem volt, hogy részt veszünk benne. A pénteki eredményhirdetésnél derült ki, hogy 3.-ak lettünk és jó sok klubpontot kaptunk érte.
Mivel senki sincs még a 10. szinten, az elkövetkezendő versenyek is vakon mennek majd – mint a többi klubnak is – de reméljük ismét sok klubponttal gyarapodhatunk majd!

Remélem picit átláthatóbb többeknek, hogy milyen a klubélet. Az alapítással vagy a tagok a klubba lépéssel szerintem eddig is csak jó oldalát látjuk - gondolom beszélhetek a klubtagjaim nevében. Persze egy szuper csapat kell, nálunk ez szerintem szuperül összejött és jól haladunk együtt és ami a legfontosabb jól érezzük magunkat a játékban.
wink
Kép

>>> Secret Relict (magyar) Facebook csoport <<<
> Zárt csoport a Facebookon, keress meg minket! <

Rhion

Re: Klub név: A szivárvány lába

HozzászólásSzerző: Rhion » 2013.11.26. 19:02

Üdvözletem Mindenkinek!
Rhion volnék az egyik tag. :) Gondoltam írok én is ide, hogy tudjátok ki tagja még a klubnak. Remek kis csapat gyűlt össze nálunk. Igyekszünk jól teljesíteni, de nem a kedvünk rovására. :) Remélem továbbra is sikeresen fejlődünk és minél többen leszünk. Sok sikert kívánok a többi klubnak is és egy kalappal. :)

Bius17

HozzászólásSzerző: Bius17 » 2013.12.01. 11:45

Sziasztok!
Bius17 vagyok Ildi, és szeretnék belépni a szivárvány lába nevű klubba. 9. szinten vagyok és a 10. telepet vettem meg. Játszom minden nap. Olvastam, h nagyon sok a jelentkező, de türelemmel kivárnám míg sorra kerülök. Sok sikert addig is Nektek. Üdvözlettel Ildi

Csill
Kapcsolat:

HozzászólásSzerző: Csill » 2013.12.01. 16:00

Bius17 írta:Sziasztok!
Bius17 vagyok Ildi, és szeretnék belépni a szivárvány lába nevű klubba. 9. szinten vagyok és a 10. telepet vettem meg. Játszom minden nap. Olvastam, h nagyon sok a jelentkező, de türelemmel kivárnám míg sorra kerülök. Sok sikert addig is Nektek. Üdvözlettel Ildi

Szia Bius/Ildi!
Jelenleg +2 fő már várakozik hozzánk. Mi igazán igyekszünk szintet lépni, de barátilag számolva is ez hetekben mérendő jelenleg. Azt tanácsolom, hogy próbálj klubokhoz jelentkezni, hiszen alapítódtak újak, hátha oda előbb sikerül bekerülnöd.

Egyben felírlak a várakozó listánkra szívesen és egyeztetünk ha esedékes lesz nálunk, hogy szabad vagy-e még? shy
Üdv, Csill
Kép

Bius17

HozzászólásSzerző: Bius17 » 2013.12.03. 11:45

Köszönöm a választ és a lehetőséget. Nem akarok más klubba belépni, megvárom a "heteket". Igyekszem gyorsan fejlődni, h amikor bekerülök közétek hasznos tagja legyek a csapatnak. A My Free Zoo-ban is játszok ugyanezzel a névvel, ott is egy jó kis összetartó csapat tagja vagyok. Addig is sok sikert az előrelépéshez mindannyiotoknak. Üdv. Ildi

Csill
Kapcsolat:

HozzászólásSzerző: Csill » 2014.02.22. 16:47

Sziasztok!

Két fő klubtagot keres a klubunk, akiknek nem gond, ha a feladatokat kell csinálniuk naponta, versenyen is részt kell vállalni (hetente 3 napig) és a csetepatéban is tud babákat indítani (ami két hetente van 5 napig), ezért a 10. szint közelében járó kincskeresőt szeretnénk minimum. Nincs kötelező ezüst beadásunk, mindenki magának fizet a bónusza eléréséhez amikor tudja.

Aki szereti ezt a játékot játszani és tud feladatokat is teljesíteni rendszeresen a csapatért, jelentkezzen.

--------------------------------
02.23.
Beteltünk, most nem aktuális!
Kép

Csill
Kapcsolat:

HozzászólásSzerző: Csill » 2014.03.01. 13:29

Egy fő tagot keresünk az előzőleg leírt feltételekkel. Aki szeretne jönni, jelentkezzen :)

--------

Jelenleg már nem aktuális, beteltünk.
Kép

Bius17

HozzászólásSzerző: Bius17 » 2014.07.23. 10:42

Szintet léptünk, tehát 1 fő tagot keresünk ismét. Akinek kedve van belépni hozzánk jelentkezzen Csill-nél v. Bius17-nél. Üdv Bius

Csill
Kapcsolat:

HozzászólásSzerző: Csill » 2014.08.24. 11:02

Kép

Hello! Tagot keresünk A szivárvány klubba.
Aki szeret csapatban játszani és nem elsősorban az egyéni rohanás a célja,
jelentkezzen!
Lehetőleg 10. szint körüli kincskereső legyen, aki a klub vuducsetepatén is részt tud venni majd.
Kép

Csill
Kapcsolat:

HozzászólásSzerző: Csill » 2014.10.09. 20:38

Kép

Klubtagokat várunk, akik szeretik a kincskeresést és rendszeresen tudnak játszani.
Kép

Vissza: “Klubok”