Ide írj, ha csak egy kérdésed lenne!

Játékkal kapcsolatos segítségre van szükséged? Tapasztalt játékosaink és moderátoraink örömmel segítenek neked! Kérdésfelvetés előtt, kérjük, vess egy pillantást a GYIK-re!
lilibali

Re: Ide írj, ha csak egy kérdésed lenne!

Hozzászólás Szerző: lilibali » 2015.10.30. 20:44

lilibali írta:Klubbal kapcsolatos kérdésem van (a tapasztalt klubvezetők elhagyták a klubot, most pár dologban bizonytalanok vagyunk :D):
van egy klubtag, akinek a klubtagok felsorolásánál nem látszik a neve, és az utolsó belépés dátuma is 01.01. 1970, amiből arra következtetünk, hogy kiléphetett (törölte magát, vagy törölték) a játékból.
A kérdésünk, hogy jól gondoljuk-e, hogy ez a helyzet, és mi történik, ha töröljük a klubtagok közül?

Előre is köszönet az Obszidián klub nevében :D

Köszönöm, megoldódott, a "Rendszer" kitette a névtelen játékost :D

regabor

Hozzászólás Szerző: regabor » 2015.11.08. 16:42

Segítséget szeretnék kérni. Az első világtérképet teljesen "feldolgoztam", megvan a misztikus portál mind a 28 darabja, fel is ajánlja a belépést a portálba, de utána csak egy nagy fekete lap jelenik meg, ahol nincs semmi. A térképváltás gomb után is ugyanide jutottam. Hogyan tudok továbblépni?

Hanga

Hozzászólás Szerző: Hanga » 2015.11.08. 17:55

regabor írta:Segítséget szeretnék kérni. Az első világtérképet teljesen "feldolgoztam", megvan a misztikus portál mind a 28 darabja, fel is ajánlja a belépést a portálba, de utána csak egy nagy fekete lap jelenik meg, ahol nincs semmi. A térképváltás gomb után is ugyanide jutottam. Hogyan tudok továbblépni?
Elvileg ha aktiváltad a portálat, akkor át tudsz lépni. Lehet, hogy valamiért nem tudja betölteni a géped az új térképet. Zárd be a játék ablakát, töröld a gyorsítótárat, sütiket, majd indítsd újra a böngészőt. Remélem ez megoldja a problémád.
_____ szövetkezet aktív tagot keres! További infó: ITT

regabor

Hozzászólás Szerző: regabor » 2015.11.08. 18:25

Sajnos, ez nem segített.

regabor

Hozzászólás Szerző: regabor » 2015.11.08. 18:31

Megpróbáltam másik gépen (tablet, android op. rendszer, mobilnet), az eredmény ugyan az. Egyszerűen nem értem, mi lehet a gond.

Hanga

Hozzászólás Szerző: Hanga » 2015.11.08. 19:21

regabor írta:Megpróbáltam másik gépen (tablet, android op. rendszer, mobilnet), az eredmény ugyan az. Egyszerűen nem értem, mi lehet a gond.
Így látatlanban én sem tudom. Ha gondolod, portálon keresztül fiókgondozással meg tudom nézni, de írhatsz a Támogatásnak is: https://help.upjers.com/hu/ Ott utána tudnak nézni a problémának.

regabor

Hozzászólás Szerző: regabor » 2015.11.08. 19:22

Nosza! Milyen adatokat adjak meg?

Hanga

Hozzászólás Szerző: Hanga » 2015.11.08. 19:30

regabor írta:Nosza! Milyen adatokat adjak meg?
A portálon belül van a Beállítások részben van olyan, hogy Fiókgondozás. Itt kattints a Piros + jelre, majd válaszd ki a játékot, szervert, add meg az érvényességi időszakot, gondozóhoz írd be a nevem (Hanga a portálos nevem is), fogadd el a felhasználási feltételeket, majd mentsd el. :)

Ebben a témában részletesebben le van írva: http://forum.hu.upjers.com/viewtopic.ph ... 75#p560615 :)

regabor

Hozzászólás Szerző: regabor » 2015.11.08. 19:38

Hát, köszi a segítséget, de itt újabb gondom van, és ezen a Támogatás sem tudott segíteni. Sajnos a portálom hónapok óta nem működik, bármit csinálok, csak egy szétesett felület jelenik meg. Vagyis az a felület, ahol elérném a Fiókgondozást, szintén nem működik. A kör bezárult.

Hanga

Hozzászólás Szerző: Hanga » 2015.11.08. 19:41

regabor írta:Hát, köszi a segítséget, de itt újabb gondom van, és ezen a Támogatás sem tudott segíteni. Sajnos a portálom hónapok óta nem működik, bármit csinálok, csak egy szétesett felület jelenik meg. Vagyis az a felület, ahol elérném a Fiókgondozást, szintén nem működik. A kör bezárult.
Óh. :/ Másfajta böngészőben is rossz a portálod felülete?

Válasz küldése

Vissza: “Kérdések, Segítség Kezdőknek”