Ide írj, ha csak egy kérdésed lenne!

Játékkal kapcsolatos segítségre van szükséged? Tapasztalt játékosaink és moderátoraink örömmel segítenek neked! Kérdésfelvetés előtt, kérjük, vess egy pillantást a GYIK-re!
urbanagnes

Re: Ide írj, ha csak egy kérdésed lenne!

Hozzászólás Szerző: urbanagnes » 2015.07.29. 10:56

Sziasztok!

A Secret relict játékban megint hiba van. Nem ad 1 db tiszta törölközőt sem, hanem a zászlót adja továbbra is. Amúgy törölközőre Frottox baba járna, nem?

Tudom, hogy nem ez a legújabb játék, de azért sokan szeretjük!

Üdv

Ági

Hanga

Hozzászólás Szerző: Hanga » 2015.07.29. 15:10

urbanagnes írta:Sziasztok!

A Secret relict játékban megint hiba van. Nem ad 1 db tiszta törölközőt sem, hanem a zászlót adja továbbra is. Amúgy törölközőre Frottox baba járna, nem?

Tudom, hogy nem ez a legújabb játék, de azért sokan szeretjük!

Üdv

Ági
Szia

Én tegnap küldtem neked (is) üzenetet arról, hogy a Tigerox nem gyűjthető ki.
_____ szövetkezet aktív tagot keres! További infó: ITT

andrisnyuszi

Hozzászólás Szerző: andrisnyuszi » 2015.07.29. 16:14

Kedves Segítő !

A családban 3 gyermek szeretne játszani. 2-nek már van állatketje. Most regisztrálnánk a 3.-at, de valami fiók hivatkozással hibát küld.
Valószínüleg az lehet a hiba, hogy a már meglévő és az újonnan regisztrálandóhoz is ugyan azt az e-mail címet szeretnénk megadni. Egyszerűen nincs több e-mail címünk és csak emiatt nem szeretnénk új címet létrehozni.
Mit tegyünk?

Előre is köszönettel
Szabó András és a 3 gyerek

katarzina79

Hozzászólás Szerző: katarzina79 » 2015.07.29. 16:33

andrisnyuszi írta:Kedves Segítő !

A családban 3 gyermek szeretne játszani. 2-nek már van állatketje. Most regisztrálnánk a 3.-at, de valami fiók hivatkozással hibát küld.
Valószínüleg az lehet a hiba, hogy a már meglévő és az újonnan regisztrálandóhoz is ugyan azt az e-mail címet szeretnénk megadni. Egyszerűen nincs több e-mail címünk és csak emiatt nem szeretnénk új címet létrehozni.
Mit tegyünk?

Előre is köszönettel
Szabó András és a 3 gyerek
Szia!

Jól sejted az a hiba, hogy egy e-mail címhez csak egy játékosfiók tartozhat. Azzal a mail címmel már nem fogsz tudni regisztrálni amivel már egyszer regisztráltál.
Ha szeretnétek egy 3. állatkertet a családban, kell egy új e-mail fiók.

Ez a Secret Relict játék fóruma. A My Free Zoo játék fórumát itt találod:
http://forum.hu.upjers.com/viewforum.php?f=273
Legközelebb kérlek oda írj.

csernigy

Hozzászólás Szerző: csernigy » 2015.09.08. 19:07

Hol tudom megnézni, hogy hány db barátom lehet összesen? Ez szintenként mennyivel növekszik? Befolyásolja-e és mennyivel a barátok számát a Prémium, vagy a VIP tagság? Köszönöm a választ!

katarzina79

Hozzászólás Szerző: katarzina79 » 2015.09.08. 19:24

csernigy írta:Hol tudom megnézni, hogy hány db barátom lehet összesen? Ez szintenként mennyivel növekszik? Befolyásolja-e és mennyivel a barátok számát a Prémium, vagy a VIP tagság? Köszönöm a választ!
Szia!

Maximum 55 barátod lehet. 50 baráthelyed van alapból, ezt nem befolyásolja semmi. További 5 baráthelyre klubképességek által tehetsz szert.

Itt részletesen olvashatsz a témáról:
http://forum.hu.upjers.com/viewtopic.php?f=368&t=21513

vikani

csak egy kérdés

Hozzászólás Szerző: vikani » 2015.09.09. 12:09

Szia! Valahol már olvastam, de most akárhogy böngészek, nem találom a választ. A kérdésem az, hogy az ajándékoknál hol vagy hogyan tudom beállítani, hogy milyen ajándékot szeretnék? Előre is köszi a választ. :)

katarzina79

Re: csak egy kérdés

Hozzászólás Szerző: katarzina79 » 2015.09.09. 13:25

vikani írta:Szia! Valahol már olvastam, de most akárhogy böngészek, nem találom a választ. A kérdésem az, hogy az ajándékoknál hol vagy hogyan tudom beállítani, hogy milyen ajándékot szeretnék? Előre is köszi a választ. :)
Szia!

Kattints a mobilra, találsz egy olyan menüpontot hogy Kívánt ajándék, ott lehet beállítani:)

Ebben a témában olvashatsz erről részletesen:
http://forum.hu.upjers.com/viewtopic.php?f=368&t=21520

voyage

Hozzászólás Szerző: voyage » 2015.09.16. 19:53

Sziasztok!

Nekem csak egy megjegyzésem lenne, ha lehetne továbbítani. Szfinxnél találkoztam egy olyannal, hogy madár, és tengeri fecske volt a megfejtés. Mivel nem ismertem ezt az állatot, kíváncsi voltam, és megnéztem a neten, és ez nem madár, hanem egy fura kinézetű csiga. Talán lehetne javítani a feladatot. Köszönöm.

voyage

lilibali

Hozzászólás Szerző: lilibali » 2015.10.29. 22:50

Klubbal kapcsolatos kérdésem van (a tapasztalt klubvezetők elhagyták a klubot, most pár dologban bizonytalanok vagyunk :D):
van egy klubtag, akinek a klubtagok felsorolásánál nem látszik a neve, és az utolsó belépés dátuma is 01.01. 1970, amiből arra következtetünk, hogy kiléphetett (törölte magát, vagy törölték) a játékból.
A kérdésünk, hogy jól gondoljuk-e, hogy ez a helyzet, és mi történik, ha töröljük a klubtagok közül?

Előre is köszönet az Obszidián klub nevében :D

Válasz küldése

Vissza: “Kérdések, Segítség Kezdőknek”