Ide írj, ha csak egy kérdésed lenne!

Játékkal kapcsolatos segítségre van szükséged? Tapasztalt játékosaink és moderátoraink örömmel segítenek neked! Kérdésfelvetés előtt, kérjük, vess egy pillantást a GYIK-re!
bogyo200

Re: Ide írj, ha csak egy kérdésed lenne!

HozzászólásSzerző: bogyo200 » 2015.12.28. 13:22

Safika írta:Sziasztok!

Az alábbiak 2015.dec.22-én kerültek a fórumba. Azt gondolom valamelyik adat hibás.
Ha nem, akkor komolytalan, mert összegyűjthetetlen egy hét alatt, úgy hogy térképoldalanként 14-18 keresett tárgy bukkan fel. Ez feltételezi a napi két teljes térképoldal kikutatását. Ha még lenne is ideje valakinek igen gyorsan elfogy az ereje, még úgy is hogy esetleg szintet lép.

Ha jól néztem még soha a játék történetében nem kellett ennyi tárgyat találni ilyen rövid idő alatt.
Azén kedvemet minden esetre elvette.

A karácsony szelleme "töredéke" az ajándékcsomag, gyűjts össze belőle 200-at és összeállíthatod 1x a karácsony szellemét.
Az akció december 29-én 10 órakor ér véget.

Szerencséd van, hogy kaptál 14-18-at térképenként, nekem volt hogy egy térképen (üres volt és teljesen átkutattam) csak 4 darabot adott

Hanga

Re: Ide írj, ha csak egy kérdésed lenne!

HozzászólásSzerző: Hanga » 2015.12.28. 19:35

Sziasztok

Más fórumokon is december 29-ei záródátumot látok. Az ünnepek és a hétvége miatt sajnos eddig még nem tudtam rákérdezni, hogy elírás-e. Holnap viszont már 29-e lesz. Ekkor ki fog derülni, hogy valóban elírás-e, vagy tényleg egy hetes volt a játék.
_____ szövetkezet aktív tagot keres! További infó: ITT

Vissza: “Kérdések, Segítség Kezdőknek”