Frissítési napló

A csapat hivatalos bejelentései
Gabesz

Frissítési napló

HozzászólásSzerző: Gabesz » 2013.11.19. 12:50

Gyűjtsd a kincskeresés során talált színes tököket!
Gyűjts mind az 5 féle tökből 25 darabot és váltsd be őket egy ajándékkosár ereklyére.
Az akció várhatóan december 10-e 10 óráig tart.

További újdonság, hogy immár az időszakos bónuszakciók tárgyait is eladhatod a piacon.

Kép
Az admin is csak ember, túlnőtt rajtam a levéláradat:(. Ezért nem tudsz nekem üzenetet küldeni. Kérlek, szükség esetén kérdezz a megfelelő fórum Kérdések rovatában, fordulj a moderátorokhoz, vagy írj a Támogatásra! Megértésed köszönöm!

Gabesz

Re: Frissítési napló

HozzászólásSzerző: Gabesz » 2013.12.03. 14:01

Kedves Játékosok!

A karácsonyi hangulathoz igazodva, most Angyalox vudu babát is beszerezhetitek!

Karácsonyi akció: Angyalox
  • Minden egyszerre legalább 100 arany megvásárlásakor egy Angyalox babát kapsz ajándékba a többi futó akciónkon túlmenően.* Ha már van ilyen babád, akkor a következő alkalommal a szintje nő eggyel.
  • Az Angyalox baba kezdőszintje az 1-es. Minden egyes szintugrással egy perccel csökken az eredetileg 20 perces várakozási idő a következő bevethetőségégig. A 10. szinttel a várakozási idő már csak 10 perces, de a további fejlesztések már nem rövidítik a várakozási időt.
  • Gyűjts össze 50 tejet és 50 kekszet és kapsz 1x Angyalox babát, vagy ha már van, növelheted eggyel a szintjét.
  • Az akció december 17-én 10 órakor ér véget.

Kép

Figyelem: a hálaadási akció továbbra is érvényes
  • Most az egyszerre legalább 100 aranyas vásárlások után kapsz egy ajándékkosarat az játékon beül esetleg érvényes egyéb automatizált akcióinkon túlmenően.*
  • Az ajándékkosár egy ereklye, az elásása napi 350 ezüstöt és 65 erőt hoz a konyhára.
  • Gyűjts mind az 5 féle tökből 25 darabot és váltsd be őket egy ajándékkosár ereklyére.
  • Az akció dec. 10-én 10 órakor zárul.

Javítások
  • Optimalizáltuk a lejárt piaci ajánlatokról és tömeges támadásról szóló értesítőt.
  • Javítottunk szöveges hibákat.
  • Számos kisebb hibajavítást és javítást végeztünk el.

Secret Relict-csapat

* Fontos: egyetlen tételnyi vásárlásnak kell legalább 100 érmésnek lennie ahhoz, hogy meg tudjon érkezni az ajándék. A kisebb mennyiséggel történő vásárlások nem adódnak össze és nem érkezik bónuszajándék.
Az admin is csak ember, túlnőtt rajtam a levéláradat:(. Ezért nem tudsz nekem üzenetet küldeni. Kérlek, szükség esetén kérdezz a megfelelő fórum Kérdések rovatában, fordulj a moderátorokhoz, vagy írj a Támogatásra! Megértésed köszönöm!

Gabesz

HozzászólásSzerző: Gabesz » 2013.12.10. 12:07

Kép

Kedves Játékosok!

A következő változások érkeztek ma a játékba:

Karácsonyi játék: karácsonyi koszorú
  • Ha egy tételben legalább 100 aranynat vásárolsz, úgy az esetlegesen futó többi akciónkon túl egy karácsonyi koszorút kapsz ajándékba.*
  • A karácsonyi koszorú egy ereklye, ami 70 erőt és napi 375 ezüstöt hoz, ha elrejted.
  • Gyűjts össze 25 darabot mind a 4 cukorrúdból és beválthatod egy karácsonyi koszorúra.
  • Az akció 01.07-én 10 órakor ér véget.
Kép

Figyelem, továbbra is aktív: karácsonyi akció: Angyalox
  • Minden egyszerre legalább 100 arany megvásárlásakor egy Angyalox babát kapsz ajándékba a többi futó akciónkon túlmenően.* Ha már van ilyen babád, akkor a következő alkalommal a szintje nő eggyel.
  • Az Angyalox baba kezdőszintje az 1-es. Minden egyes szintugrással egy perccel csökken az eredetileg 20 perces várakozási idő a következő bevethetőségégig.
  • A 10. szinttel a várakozási idő már csak 10 perces, de a további fejlesztések már nem rövidítik a várakozási időt.
  • Gyűjts össze 50 tejet és 50 kekszet és kapsz 1x Angyalox babát, vagy ha már van, növelheted eggyel a szintjét.
  • Az akció december 17-én 10 órakor ér véget.

A hálaadási akció véget ért
  • Nem találsz már tököt a játékban.
  • Se ajándékkosár.

Javítások
  • Kisebb szövegezési hibákat javítottunk.
  • Egyéb kisebb hibajavításokat végeztünk.

Gabesz

HozzászólásSzerző: Gabesz » 2014.01.07. 10:19

Kedves Játékosok!

Itt az ideje egy kis komolyabb vuduzásnak!

Vudufesztivál
  • Minden egyszerre legalább 100 arany megvásárlásakor egy VuDoria babát kapsz ajándékba a többi futó akciónkon túlmenően.* Ha már van ilyen babád, akkor a következő alkalommal a szintje nő eggyel.
  • A VuDoria baba kezdőszintje az 1-es. Minden egyes szintugrással egy perccel csökken az eredetileg 20 perces várakozási idő a következő bevethetőségégig. A 10. szinttel a várakozási idő már csak 10 perces, de a további fejlesztések már nem rövidítik a várakozási időt.
  • Gyűjts össze 100 tűt és kapsz 1x VuDoria babát, vagy ha már van, növelheted eggyel a szintjét.
  • Az akció január 28-án 10 órakor ér véget.

Kép

Figyelem: a karácsonyi játék véget ért
  • Nem találhatsz több cukorrudat.
  • Már nincs a játékban a karácsonyi koszorú ajándék.

Ajándékok
  • Az időszakos akciókhoz kötött dolgok már nem ajándékozhatóak.

Javítások

Secret Relict-csapat

* Fontos: egyetlen tételnyi vásárlásnak kell legalább 100 érmésnek lennie ahhoz, hogy meg tudjon érkezni az ajándék. A kisebb mennyiséggel történő vásárlások nem adódnak össze és nem érkezik bónuszajándék.

Gabesz

HozzászólásSzerző: Gabesz » 2014.01.28. 14:55

Kedves Játékosok!

A mormota egy olyan állat, amelynek saját napja is van!

Kép

Mormota-nap
  • Minden egyszerre legalább 100 arany megvásárlásakor egy mormotát kapsz ajándékba a többi futó akciónkon túlmenően.*
  • A mormota egy ereklye, az elásása napi 400 ezüstöt és 75 erőt hoz a konyhára.
  • Gyűjts össze 100 első napsugarat és kapsz 1x mormotát.
  • Az akció február 11-én 10 órakor ér véget.

Figyelem: a VuDoria játék véget ért
  • Nem találhatsz több tűt.
  • Már nincs a játékban a VuDoria ajándék.

Javítások

Secret Relict-csapat

Gabesz

HozzászólásSzerző: Gabesz » 2014.02.11. 12:47

Kedves Játékosok!

Ma a következő változások történtek.

Valetin-nap
  • Minden egyszerre legalább 100 arany megvásárlásakor egy rózsaszívet kapsz ajándékba a többi futó akciónkon túlmenően.*
  • A rózsaszív egy ereklye, az elásása napi 410 ezüstöt és 76 erőt hoz a konyhára.
  • Gyűjts össze 100 első rózsát és kapsz 1x rózsaszívet.
  • Az akció február 25-én 10 órakor ér véget.

Figyelem: a mormotás játék véget ért
  • Nem találhatsz több napsugarat.
  • Már nincs a játékban a mormota ajándék.

Klubképességek 46+
  • A klubképességek bővültek a 46-75 tartományban.

Javítások
  • Optimalizáltuk az ereklyeszettek kezelését.
  • Néhány korábbi akció babája visszatért a boltba: Lanyux, Fiux.
  • Javítottunk néhány kisebb szöveges hibát.

Secret Relict-csapat

Gabesz

HozzászólásSzerző: Gabesz » 2014.02.25. 12:33

Kedves Játékosok!

Farsang
  • Minden egyszerre legalább 100 arany megvásárlásakor egy karneváli kalapot kapsz ajándékba a többi futó akciónkon túlmenően.*
  • A karneváli kalap egy ereklye, az elásása napi 420 ezüstöt és 77 erőt hoz a konyhára.
  • Gyűjts össze 100 trombitát és kapsz 1x karneváli kalapot.
  • Az akció március 11-én 10 órakor ér véget.

Figyelem: a valentin-napi játék véget ért
  • Nem találhatsz több első rózsát.
  • Már nincs a játékban a rózsaszív ajándék.

Ereklyekészletek
  • Az ereklyekészletek csoportosíthatók az új kategóriagombokkal.

Javítások

Secret Relict-csapat

Kép

Gabesz

HozzászólásSzerző: Gabesz » 2014.03.11. 10:16

Kedves Játékosok!

Tavasz
  • Minden egyszerre legalább 100 arany megvásárlásakor egy orchideacsokrot kapsz ajándékba a többi futó akciónkon túlmenően.*
  • Az orchideacsokor egy ereklye, az elásása napi 430 ezüstöt és 78 erőt hoz a konyhára.
  • Gyűjts össze 50 orchideát és kapsz 1x orchideacsokrot.
  • Az akció április 1-én 10 órakor ér véget.

Figyelem: a farsangi játék véget ért
  • Nem találhatsz több trombitát.
  • Már nincs a játékban a karneváli kalap.

Javítások

Secret Relict-csapat

Kép

Gabesz

HozzászólásSzerző: Gabesz » 2014.04.01. 10:41

Kedves Játékosok!

Húsvéti játék
  • Minden egyszerre legalább 100 arany megvásárlásakor egy Nyuszix babát kapsz ajándékba a többi futó akciónkon túlmenően.* Ha már van ilyen babád, akkor a következő alkalommal a szintje nő eggyel.
  • A Nyuszix baba kezdőszintje az 1-es. Minden egyes szintugrással egy perccel csökken az eredetileg 20 perces várakozási idő a következő bevethetőségégig. A 10. szinttel a várakozási idő már csak 10 perces, de a további fejlesztések már nem rövidítik a várakozási időt.
  • Gyűjts össze 50 nyuszifület és kapsz 1x Nyuszix babát, vagy ha már van, növelheted eggyel a szintjét.
  • Az akció április 22-én 10 órakor ér véget.

Figyelem: a tavaszi játék véget ért
  • Nem találhatsz több orchideát.
  • Már nincs a játékban az orchideacsokor.

Változatosabbak lettek a klubversenyek
  • A klubversenyekben túl hangsúlyos szerepet kaptak a vudu babák, ezért a jövőben vudu támados feladatok nem lesznek.
  • Lesznek helyettük ajándékos, minijátékos és kalandoros feladatok.

Javítások
  • Javítottunk egy vudu-csetepatés hibát a jutalomkiosztással kapcsolatban.
  • Korrigáltunk néhány hamis értéket néhány ereklyénél.

Secret Relict-csapat

Kép

Gabesz

HozzászólásSzerző: Gabesz » 2014.04.22. 13:04

Kedves Játékosok!

Anyák-napi játék
  • Minden egyszerre legalább 100 arany megvásárlásakor egy Ükanyux babát kapsz ajándékba a többi futó akciónkon túlmenően.* Ha már van ilyen babád, akkor a következő alkalommal a szintje nő eggyel.
  • Az Ükanyux baba kezdőszintje az 1-es. Minden egyes szintugrással egy perccel csökken az eredetileg 20 perces várakozási idő a következő bevethetőségégig. A 10. szinttel a várakozási idő már csak 10 perces, de a további fejlesztések már nem rövidítik a várakozási időt.
  • Az akció május 13-án 10 órakor ér véget.

Figyelem: a húsvéti játék véget ért
  • Nem találhatsz több nyuszifület.
  • Már nem ajándék a Nyuszix.

Klubversenyek (május első hetében való életbe lépéssel)
  • Az ajándékküldés már nem lehet klubverseny.
  • Az egyes klubverseny feladattípusok közt legalább 3 hét eltérés lesz.

Javítások

Secret Relict-csapat

Kép

Vissza: “Bejelentések”