Ingyen bónuszajándék aranyvásárláskor

A csapat hivatalos bejelentései
Gabesz

Ingyen bónuszajándék aranyvásárláskor

HozzászólásSzerző: Gabesz » 2013.11.13. 17:59

Az aktuális bónuszajándékunk a következő módosításig: köpenydarab

Kép

Szent Martin napjának alkalmából az egyszerre legalább 100 aranyas vásárlások után kapsz egy köpenydarabot az játékon beül esetleg érvényes egyéb automatizált akcióinkon túlmenően.
A köpenydarab egy ereklye, az elásása napi 325 ezüstöt és 60 erőt hoz a konyhára.

Secret Relict-csapat

* Fontos: egyetlen tételnyi vásárlásnak kell legalább 100 érmésnek lennie ahhoz, hogy meg tudjon érkezni az ajándék. A kisebb mennyiséggel történő vásárlások nem adódnak össze és nem érkezik bónuszajándék.

Kiegészítés: ez a bónuszajándék már november 18-ig érhető el.
Az admin is csak ember, túlnőtt rajtam a levéláradat:(. Ezért nem tudsz nekem üzenetet küldeni. Kérlek, szükség esetén kérdezz a megfelelő fórum Kérdések rovatában, fordulj a moderátorokhoz, vagy írj a Támogatásra! Megértésed köszönöm!

Gabesz

Re: Ingyen bónuszajándék aranyvásárláskor

HozzászólásSzerző: Gabesz » 2013.11.19. 12:47

Az aktuális bónuszajándékunk a következő módosításig: ajándékkosár

Kép

Most az egyszerre legalább 100 aranyas vásárlások után kapsz egy ajándékkosarat az játékon beül esetleg érvényes egyéb automatizált akcióinkon túlmenően.
Az ajándékkosár egy ereklye, az elásása napi 350 ezüstöt és 60 erőt hoz a konyhára.

Secret Relict-csapat

* Fontos: egyetlen tételnyi vásárlásnak kell legalább 100 érmésnek lennie ahhoz, hogy meg tudjon érkezni az ajándék. A kisebb mennyiséggel történő vásárlások nem adódnak össze és nem érkezik bónuszajándék.

Az akció várhatóan december 10-e 10 órakor ér véget.
Az admin is csak ember, túlnőtt rajtam a levéláradat:(. Ezért nem tudsz nekem üzenetet küldeni. Kérlek, szükség esetén kérdezz a megfelelő fórum Kérdések rovatában, fordulj a moderátorokhoz, vagy írj a Támogatásra! Megértésed köszönöm!

Vissza: “Bejelentések”