akciok és más LEZÁRVA

Itt tedd közzé, ha arra vonatkozó ötleted van, hogy hogyan lehetne a játékot vagy annak következő verzióit jobbá tenni! Tudj róla, hogy nem tudunk az itt lévő bejegyzésekre reagálni, ill. nem tudunk minden új ötletet megvalósítani a játékban.
Hanga

Re: akciok és más

HozzászólásSzerző: Hanga » 2014.08.01. 10:20

aboga írta: Jaaa... várhatsz babám, elvárhatsz, még csak válaszra sem méltatják a játékost a kedves üzemeltetők :( ! Ha maradunk és tűrjük, úgy kell nekünk, ezt érdemeljük. Én, meguntam. Jobb játékot azoknak, akik maradnak. Aboga

Ha úgy döntesz, hogy nem vársz tovább, az a te dolgod, de nem feltétlenül szükséges ezért feljönni a fórumra és másokat is lelombozni... Attól sem neked, sem másoknak nem lesz jobb.

A javaslatokra és ötletekre nem tudunk válaszolni. Ez ki is van írva:
Kép

Az, hogy most nemigen van újítás az nem azt jelenti, hogy bárki is büntetné a játékosokat! A szolgáltatónak több játéka is van amit üzemeltet. Az újabbakhoz általában több figyelem és erőbedobás kell ahhoz, hogy jól és élvezhetően tudjanak működni. Vannak olyan játékok amelyek frissítés nélkül is teljes játékélményt tudnak nyújtani. Vannak olyanok is, amelyek egy ideig semmi újítást nem kaptak, majd hirtelen gyakori és nagy fejlesztéseket kaptak. Lehet, hogy ez itt is így lesz. Nem lehet előre tudni.
Én ha megunok egy játékot, akkor keresek másikat. Sok érdekes, aranyos Upjers játék van még amit ki lehet próbálni. A vidámparkos játékot pedig bármikor folytatni lehet.
_____ szövetkezet aktív tagot keres! További infó: ITT

aboga

HozzászólásSzerző: aboga » 2014.09.21. 10:46

aboga írta:
Malvina1111 írta:elolvastam én is, meglehet minden amit ir, eltudom képzelni, nem lehet könnyu, de azért télleg unalmas így ahogy írják mások is. De megértem.Csakhogy ez is új játék,tehát nemhinném hogy most leállni helyes lenne. Akkor is ha ideiglenesen. Mivel mind ilyen játék EGGY az akciók is ugyanolyanok, ami csak megin nemteccik. Kár azért, Új ötletként is ideírhatom, minden játékban más lehetne a dísz. My little farmies igaz drágaság... oda már nemis írok... :!: De hát jó, ha várhato a friss akkor várunk... (valameddig) rolleyes

Jaaa... várhatsz babám, elvárhatsz, még csak válaszra sem méltatják a játékost a kedves üzemeltetők :( ! Ha maradunk és tűrjük, úgy kell nekünk, ezt érdemeljük. Én, meguntam. Jobb játékot azoknak, akik maradnak. Aboga

....maradok, tűrök... várok.... Minek, fene tudja, lehet nincs értelme, de talán - talán... Úgy látszik, türelmesebb vagyok, mint gondoltam. :(

bambali

HozzászólásSzerző: bambali » 2014.09.25. 13:19

Azt szeretném kérdezni, hogy miért nincs olyan akció, mint a My Free Zoo-ban, hogy ha feldíszíted a vidámparkot, kapsz ajándékot, arany gyorsítót, új attrakciót. Régen itt is volt, de már legalább 2 alkalommal volt az állatkertes játékban, itt meg nincs. Most is itt az Őszi játék, és semmi, csak vehetünk dekorációt.....
ez miért van???????

Gabesz

HozzászólásSzerző: Gabesz » 2014.09.25. 13:28

Azért, mert nincs sajnos egyszerre mindenre kapacitásunk. Kis csapat vagyunk, egyszerűen nincs annyi programozónk, hogy a 30-nál is több játék mindegyikét egyforma ütemben fejlesszük és még újakat is készítsünk időről-időre. A My Fantastic Park egy tartósan játszható állapotban van, teljes értékű játék, ami sokáig szórakoztató tud lenni a játékos számára. Most nem sikerült bele kimondott akciót szervezni. De bármikor érkezhet ebbe a játékba is újdonság, ahogy bármely másik játékunkba.
Az admin is csak ember, túlnőtt rajtam a levéláradat:(. Ezért nem tudsz nekem üzenetet küldeni. Kérlek, szükség esetén kérdezz a megfelelő fórum Kérdések rovatában, fordulj a moderátorokhoz, vagy írj a Támogatásra! Megértésed köszönöm!

bambali

HozzászólásSzerző: bambali » 2014.09.25. 14:33

De már régóta nem volt semmi..... oké, hogy sok egyszerre a fejleszteni való, de az a bajom, amit már sokan jeleztek előttem:
úgy érzem, egy ideje csak stagnál a játék. :(
Nagyon szerettem, régóta játszom, rendszeresen veszek gyémántot sms-sel, most a 320-as bővítésre gyűjtök, pedig több mint 9 millió pénzem van..... csak semmi újdonság, kicsit lapos....
Az állatkertesben legalább vannak ezek az akciók, ott 54 gyémántért jár új állat... itt meg csak 108-ért, ami nekem már sok lenne.
Szóval játszom, játszom, de már nem a régi lelkesedéssel.
valahogy úgy érzem, hogy ezt a vidámparkos játékot Ti is hanyagoljátok, ami az újításokat illeti.
Jó lenne feldobni, új attrakciókkal, amik nem csak a 60 valahányadik szinttől elérhetők, mert pénze-gyémántja lenne az embernek, de egy örökkévalóság, míg odaér....

aboga

HozzászólásSzerző: aboga » 2014.11.07. 06:49

Türelemből számomra rég kiosztották a jeles osztályzatot... és ha a türelem rózsát terem, nekem már több csokorra való van ... írok, írogatok ide, hát, hová más hová írnék ebben a témában, de a helyzet változatlan. Válaszra várva akár a szakállam is kinőhetne...
Köszönöm a "kitüntető" figyelmet... :(

Hanga

HozzászólásSzerző: Hanga » 2014.11.07. 06:57

aboga írta:Türelemből számomra rég kiosztották a jeles osztályzatot... és ha a türelem rózsát terem, nekem már több csokorra való van ... írok, írogatok ide, hát, hová más hová írnék ebben a témában, de a helyzet változatlan. Válaszra várva akár a szakállam is kinőhetne...

Mire szeretnél választ kapni?
_____ szövetkezet aktív tagot keres! További infó: ITT

MMMMarina

HozzászólásSzerző: MMMMarina » 2014.11.30. 23:37

Tisztelt adminisztrátorok
Hónap elején nem volt még egy kis vacak halloweeni tök dekoráció sem nagy bánatomra,pedig,látva más kertjében,milyen szép dolgok vannak tavalyról,gyűjtögettem rá rendesen,legalább az előző évi dolgokat betették volna....,most meg itt az advent és szintén nincs semmi újítás.Nagyon szeretem ezt a játékot,de látva a családtagjaim izgatott örömét,ahogy egymás után játsszák a különböző játékaikat jópofa eventekkel,egyre csalódottabb vagyok.Itt miért nincs semmi?? A héten már egy csodás parkkal rendelkező játékos elbúcsúzott tőlünk,hogy már nincs semmi motivációja,és megértem.Egyáltalán,még fogják fejleszteni ezt a játékot,vagy nem is érdemes tovább várni a "csodára" nicefrown

ui:Most látom,hogy többen is panaszkodtak már emiatt. Azt gondolom,hogy ennyi hónap türelem után,már az itteni játékosokat is ideje lenne észrevennie a fejlesztő csapatnak!
MMMMarina

Malvina1111

HozzászólásSzerző: Malvina1111 » 2014.12.19. 14:21

aboga írta:Türelemből számomra rég kiosztották a jeles osztályzatot... és ha a türelem rózsát terem, nekem már több csokorra való van ... írok, írogatok ide, hát, hová más hová írnék ebben a témában, de a helyzet változatlan. Válaszra várva akár a szakállam is kinőhetne...

:D igazad van ám....én azota jóóóó párszor itt is hattam játékot...nééééha felnézek maradandó barát látogatás végett :D ez az osszes :D játsz esetleg mást aahogy én teszem addis,es mikor máshol akcio van felugrok ide meglesni hátha jott a télapo,,de szar se jon :D várunk... :P

Malvina1111

HozzászólásSzerző: Malvina1111 » 2014.12.19. 14:25

MMMMarina írta:Tisztelt adminisztrátorok
Hónap elején nem volt még egy kis vacak halloweeni tök dekoráció sem nagy bánatomra,pedig,látva más kertjében,milyen szép dolgok vannak tavalyról,gyűjtögettem rá rendesen,legalább az előző évi dolgokat betették volna....,most meg itt az advent és szintén nincs semmi újítás.Nagyon szeretem ezt a játékot,de látva a családtagjaim izgatott örömét,ahogy egymás után játsszák a különböző játékaikat jópofa eventekkel,egyre csalódottabb vagyok.Itt miért nincs semmi?? A héten már egy csodás parkkal rendelkező játékos elbúcsúzott tőlünk,hogy már nincs semmi motivációja,és megértem.Egyáltalán,még fogják fejleszteni ezt a játékot,vagy nem is érdemes tovább várni a "csodára" nicefrown

ui:Most látom,hogy többen is panaszkodtak már emiatt. Azt gondolom,hogy ennyi hónap türelem után,már az itteni játékosokat is ideje lenne észrevennie a fejlesztő csapatnak!

Azt hiszem csodára várunk :P és csak remélem megéljuk... ahogy irták már... Türelem rózsát terem-bizony szúrós időszakok :D

Vissza: “Javaslatok és Ötletek”