Vidámparki "csapatok/szövetségek"

Itt tedd közzé, ha arra vonatkozó ötleted van, hogy hogyan lehetne a játékot vagy annak következő verzióit jobbá tenni! Tudj róla, hogy nem tudunk az itt lévő bejegyzésekre reagálni, ill. nem tudunk minden új ötletet megvalósítani a játékban.
BrutalPapa

Vidámparki "csapatok/szövetségek"

Hozzászólás Szerző: BrutalPapa » 2014.01.28. 03:48

Sziasztok!

Egy olyan ötletem támadt, hogy jó lenne ebbe a játékba is bevezetni a "szövetségeket".

Arra gondoltam, hogy itt is jó lenne, ha szövetséget/csapatot lehetne alapítani, ahol feladatokat kellene teljesíteni, akárcsak az állatkertnél, de itt pl. olyan feladatokra gondoltam, hogy:
1. Legyen a szövetségnek xy mennyiségű látogató száma, amit pedig úgy kapnánk meg, hogy összeadnánk a szövetségben lévő játékosok parkjainak a látogatóit.
2. Legyen a szövetségnek xy mennyiségű dollárja. Ezt pedig a csapaton belül külön-külön összegyűjtött pénz összeadásával kapjuk meg.
3. Legyen a szövetségnek xy mennyiségű 1./2./3. szintű attrakciója.
4. Legyen a szövetségnek xy mennyiségű dollár bevétele standokból.

Lehetne versenyeket is szervezni, hogy pl. bizonyos idő alatt xy mennyiségű látogató, pénz elérése, vagy esetleg attrakció építése, fejlesztése.

Még gondoltam a szövetségen belüli aukciós házra, ahol licitálni lehetne egymás ritkább kártyarészleteire, sőt lehetne benne egy villámár rész, aminek kifizetésével rögtön elvihető a kártya.
Ebből kiindulva egy piac is lehetne, ahová ki lehetne tenni a feleslegessé vált kártyarészleteket/egész épületeket.
A szövetséget fejleszteni természetesen a beadott pénzből lehessen, és a fejlődéssel nőne a befogadólétszám.

Egyelőre ennyi, de ha még lesz ötletem, és nem zárják a témát, akkor még kiegészítem. cool :ugeek:

Ferrarimanus

Re: Vidámparki "csapatok/szövetségek"

Hozzászólás Szerző: Ferrarimanus » 2014.10.16. 09:41

Támogatom.

aboga

Hozzászólás Szerző: aboga » 2015.06.15. 20:51

Kérem minden játékostársamat, nézzen szét, mikor volt, hogy utoljára nem arról szólt valami, hogy vedd meg, vedd meg,vedd meg.... stb .stb .stb.
Akad még épeszű ember, aki itt bármit is elmond? Bármit is kezdeményez? Kapott-e itt választ bárki az ötletének felvetésére???
A javaslatok topikot le is zárták... Ugyan, mit is akarunk az üzemeltetőtől????
Részemről csak annyit kérek, ne küldözgessenek nekem értesítéseket... Itt semmi se változik, minde a régi megaszar... Sajnálattal, de ezt még le kell nyelnetek, vagy javítani a dolgokon...
Aboga

katarzina79

Hozzászólás Szerző: katarzina79 » 2015.06.15. 21:49

aboga írta:Kérem minden játékostársamat, nézzen szét, mikor volt, hogy utoljára nem arról szólt valami, hogy vedd meg, vedd meg,vedd meg.... stb .stb .stb.
Akad még épeszű ember, aki itt bármit is elmond? Bármit is kezdeményez? Kapott-e itt választ bárki az ötletének felvetésére???
A javaslatok topikot le is zárták... Ugyan, mit is akarunk az üzemeltetőtől????
Részemről csak annyit kérek, ne küldözgessenek nekem értesítéseket... Itt semmi se változik, minde a régi megaszar... Sajnálattal, de ezt még le kell nyelnetek, vagy javítani a dolgokon...
Aboga
Szia!

Ez az javaslatok és ötletek rovat, ide nem kéréseket tesznek fel, ezért nem is válaszolunk rá.
Az értesítéseket pedig minden játékos megkapja, nem lehet szűrni hogy neked ne küldjön a rendszer.

Mindenkinek lehet véleménye a játékról, egy-egy új funkcióról, stb. Kérjük, ezeket az Általános rovatba írjátok.
(Ezt itt kiegészítem azzal, hogy csak kulturált véleményeket látunk szeretettel, ha esetleg negatív valamivel kapcsolatban a véleményed, a baráti hangnem akkor is elvárás.)

Válasz küldése

Vissza: “Javaslatok és Ötletek”