Raktárkészlet rendszerezése

Itt tedd közzé, ha arra vonatkozó ötleted van, hogy hogyan lehetne a játékot vagy annak következő verzióit jobbá tenni! Tudj róla, hogy nem tudunk az itt lévő bejegyzésekre reagálni, ill. nem tudunk minden új ötletet megvalósítani a játékban.
Batzli-Butzli

Raktárkészlet rendszerezése

HozzászólásSzerző: Batzli-Butzli » 2013.12.11. 11:19

Sziasztok!

Jó lenne, ha a raktárkészlet tartalmát le lehet szűrni témák szerint. (Tehát kalózos, maja, vadnyugati stb...) Illetve sorba lehetne rakni érték szerint.
Több, mint 20 oldalas raktárkészletnél ez nagyon megkönnyítené a keresgélést!

Köszönöm! Eszter
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára Batzli-Butzli 2013.12.11. 19:06-kor.

csipkebogyo

Re: Raktárkészlet rendszerezése

HozzászólásSzerző: csipkebogyo » 2013.12.11. 17:07

Lehget szűrni a raktárad tartalmát, három módon is.

Az egyik a boltban található Kártyakersés funkció; ez akkor hasznos, ha egy kártyának tudod a pontos nevét, vagy egy jellemző szót a nevéből. Ha pl. azt írod be, hogy sövény, akkor az ösaszes olyan kártya megjelenik, amin valamilyen sövény van, legyen az tavaszi, nyári, sima vagy hullám, kék vagy sárga.

Kép

A másik a raktárkészleted kártyái felett található kék szűrőgomb, amin alapesetben a "Mind" felirat szerepel. Erre kattinva ki tudod választani, hogy milyen kategóriájú kártyákat szeretnél megjeleníttetni a raktáradban.

Kép

A harmadik pedig a vidámparkod játékmezejénerk bal alsó sarkában, a raktárgombon található kártyalécszűrő, ami ugyanazt a funkciót tölti be, mint a raktáradban a kék kártyaszűrő, csak erre kattintva nem a raktárad jelenik meg, hanem a kártyaléceden lesznek láthatóak az általad kiválasztott kategóriájú kártyák.

Kép
MLF - interactiv - a Szerény kis TSZ elöljárója
Tagfelvétel VAN, ha jelentkeznél, írj nekem itt, vagy a My Little Farmies játékban!
Jó játékot mindenkinek!

Batzli-Butzli

HozzászólásSzerző: Batzli-Butzli » 2013.12.11. 19:04

Kedves Csipkebogyó!

Igen, tudom, hogy lehet szűrni a raktáram tartalmát.

De azt javasoltam, hogy téma szerint is lehessen szűrni. (Tehát kalózos, maja, vadnyugati stb...) Illetve sorba lehessen rakni érték szerint.
Én ezeket nagyon hiányolom.

üdv:Eszter

csipkebogyo

HozzászólásSzerző: csipkebogyo » 2013.12.11. 20:33

A boltban a kártyák érték szerint vannak sorbarakva, és témák szerint is szét vannak válogatva. Ha valamiből van a raktáradban, akkor azt a bolti kártya bal alsó sarkában látod. Így a bolt segítségével témák és érték szerint tájékozódhatsz a raktári kártyáid között.
MLF - interactiv - a Szerény kis TSZ elöljárója
Tagfelvétel VAN, ha jelentkeznél, írj nekem itt, vagy a My Little Farmies játékban!
Jó játékot mindenkinek!

Batzli-Butzli

HozzászólásSzerző: Batzli-Butzli » 2013.12.12. 10:41

Kedves Csipkebogyó!

Kedves vagy hogy segíteni akarsz, de ez itt a javaslatok téma!

Nem azt mondtam, hogy nem tudom megoldani, hanem, hogy ezzel a szűrési lehetőséggel könnyebb lenne az élet.

Egyébként a növényeket sehol nem lehet téma (kalózos, maja..) szerint szűrni.

annaya

HozzászólásSzerző: annaya » 2015.04.13. 11:13

De azt javasoltam, hogy téma szerint is lehessen szűrni. (Tehát kalózos, maja, vadnyugati stb...) Illetve sorba lehessen rakni érték szerint.

Vissza: “Javaslatok és Ötletek”