gyémántok

Itt tedd közzé, ha arra vonatkozó ötleted van, hogy hogyan lehetne a játékot vagy annak következő verzióit jobbá tenni! Tudj róla, hogy nem tudunk az itt lévő bejegyzésekre reagálni, ill. nem tudunk minden új ötletet megvalósítani a játékban.
lalee36

gyémántok

HozzászólásSzerző: lalee36 » 2013.08.26. 06:36

Sziasztok.
Nem az a baj hogy nem lehet haladni hanem az hogy már majdnem mindent gyémántért lehet megvenni.
Itt van például a terület azt is 40 gyémántért lehet megvenni,meg a start treet játékokat.
Megértem a fejlesztőket hogy kell a pénz hogy lehessen fenntartani a játékot ,de vannak emberek akik ezt nem tehetik meg,és naponta egyszer kapnak gyémántot.
Ezt valahogy nem lehetne másképp megvalósítani .
Köszi.

sankó928

Re: gyémántok

HozzászólásSzerző: sankó928 » 2013.09.07. 13:22

Helló!

Először is azt szeretném mondani,hogy igazságtalan az,hogy gyémánt beváltható parkdollárra,de fordítva miért nem??
Akkor lehessen már parkdollárért gyémántot is váltani!!!!

Másodszor is,szerintem is túl sok a gyémántvásárlás!Csomó attrakciót csak gyémántért lehet +venni,és rohadt drágán 40-60 vagy még több gyémántért!
Nem hiszem hogy mindenki rakásra küldözgeti a gyémánt vásárló üzeneteket 1600 meg 3200 Ft-ért!!! Ennyit nem ér 1 játék se,hogy még pénzt is költsön rá,pláne nem ekkora összegeket!!!!!!
Az meg a másik,hogy nem elég SOK-SOK gyémántért +venni valamit, aztán még a fejlesztése is gyémánt + az is hogy beépítse az ember,én lassan a 30-as szinten vagyok és nem tudok szinte semmit venni + fejleszteni csak gyémántért!!
Szerintem ez elég szégyen,többek közt azért mert a kezdőlapra is ki van írva hogy --->> JÁTSSZ INGYEN!!!!

AKKOR EZ HOGY INGYENES JÁTÉK HA DRÁGA PÉNZÉRT KELL GYÉMÁNTOKAT VENNI SMS-ben vagy bárhogy...!!!!??? :?:
SOKAN EZÉRT FOGJÁK ABBAHAGYNI EZT A JÁTÉKOT EGY BIZONYOS SZINT UTÁN MERT NEM LEHET VELE JÁTSZANI ÉS ÉLVEZHETETLENNÉ VÁLIK!!!

Hanga

HozzászólásSzerző: Hanga » 2013.09.07. 13:36

sankó928 írta:Helló!

Először is azt szeretném mondani,hogy igazságtalan az,hogy gyémánt beváltható parkdollárra,de fordítva miért nem??
Akkor lehessen már parkdollárért gyémántot is váltani!!!!

Másodszor is,szerintem is túl sok a gyémántvásárlás!Csomó attrakciót csak gyémántért lehet +venni,és rohadt drágán 40-60 vagy még több gyémántért!
Nem hiszem hogy mindenki rakásra küldözgeti a gyémánt vásárló üzeneteket 1600 meg 3200 Ft-ért!!! Ennyit nem ér 1 játék se,hogy még pénzt is költsön rá,pláne nem ekkora összegeket!!!!!!
Az meg a másik,hogy nem elég SOK-SOK gyémántért +venni valamit, aztán még a fejlesztése is gyémánt + az is hogy beépítse az ember,én lassan a 30-as szinten vagyok és nem tudok szinte semmit venni + fejleszteni csak gyémántért!!
Szerintem ez elég szégyen,többek közt azért mert a kezdőlapra is ki van írva hogy --->> JÁTSSZ INGYEN!!!!

AKKOR EZ HOGY INGYENES JÁTÉK HA DRÁGA PÉNZÉRT KELL GYÉMÁNTOKAT VENNI SMS-ben vagy bárhogy...!!!!??? :?:
SOKAN EZÉRT FOGJÁK ABBAHAGYNI EZT A JÁTÉKOT EGY BIZONYOS SZINT UTÁN MERT NEM LEHET VELE JÁTSZANI ÉS ÉLVEZHETETLENNÉ VÁLIK!!!

viewtopic.php?f=375&t=21115

viewtopic.php?f=409&t=20826&start=40#p533615

viewtopic.php?f=282&t=20897&p=532996#p532993
_____ szövetkezet aktív tagot keres! További infó: ITT

lalee36

Re: gyémántok 2

HozzászólásSzerző: lalee36 » 2013.09.08. 13:37

Igaza van az előttem hozzá szólónak hogy mindent gyémántért lehet venni park dollárért semmit.
Egyik ez a másik az hogy a játékfejlesztők kiírták ingyenes játék akkor miért kell hazudni .
Az összes játékot megnézem ami upjeres az végig sem ingyenes, hol zsozsót vásároljak,hol gyémántot és még sorolhatnám.
De elakarom mondani hogy minek ez a fórum ha aki ezt kitalálta csak elolvassa és semmit sem tesz vagy tesznek hogy jobb legyen a játék és így csak sok játékost veszítenek el a fejlesztők.
Nem kell ez a duma hogy nem kell akkor játszani,mert nem tetszik hanem azért unja meg az ember mert mindig ugyanaz és semmi újítás semmi kihívás.Az ember nem eszik mindig ugyanazt mindig változatosat választ, akkor mi a probléma miért nem lehet izgalmasabbá tenni egy játékot ?
Meg a 40 gyémánt egy terület meg még sorolhatnám akkor miért van a park dollár? angry
És hogy bosszantó,persze hogy az.
kösz.
Lalee

Hanga

HozzászólásSzerző: Hanga » 2013.09.08. 14:17

lalee36 írta:Igaza van az előttem hozzá szólónak hogy mindent gyémántért lehet venni park dollárért semmit.
Egyik ez a másik az hogy a játékfejlesztők kiírták ingyenes játék akkor miért kell hazudni .
Az összes játékot megnézem ami upjeres az végig sem ingyenes, hol zsozsót vásároljak,hol gyémántot és még sorolhatnám.
De elakarom mondani hogy minek ez a fórum ha aki ezt kitalálta csak elolvassa és semmit sem tesz vagy tesznek hogy jobb legyen a játék és így csak sok játékost veszítenek el a fejlesztők.
Nem kell ez a duma hogy nem kell akkor játszani,mert nem tetszik hanem azért unja meg az ember mert mindig ugyanaz és semmi újítás semmi kihívás.Az ember nem eszik mindig ugyanazt mindig változatosat választ, akkor mi a probléma miért nem lehet izgalmasabbá tenni egy játékot ?
Meg a 40 gyémánt egy terület meg még sorolhatnám akkor miért van a park dollár? angry
kösz.
Lalee

viewtopic.php?f=375&t=21115

viewtopic.php?f=409&t=20826&start=40#p533615

viewtopic.php?f=282&t=20897&p=532996#p532993

lalee36

HozzászólásSzerző: lalee36 » 2013.09.09. 04:47

Igaza van az előttem hozzá szólónak hogy mindent gyémántért lehet venni park dollárért semmit.
kösz.
Lalee

Hanga

HozzászólásSzerző: Hanga » 2013.09.09. 05:24

Áruld el kedves lalee, miért kellett újra bemásolnod az írásod :?:

Elolvastad a linkelt oldalakat?

wildcath

HozzászólásSzerző: wildcath » 2013.12.01. 12:54

Azt nem lehetne megoldani, hogy a témaközpontok - mindhárom méret - néha gyémántot is adjon? A kicsi 1.a közepes 2, a nagy meg 3dbot adhatna.

wildcath

HozzászólásSzerző: wildcath » 2013.12.01. 13:09

wildcath írta:Azt nem lehetne megoldani, hogy a témaközpontok - mindhárom méret - néha gyémántot is adjon? A kicsi 1.a közepes 2, a nagy meg 3dbot adhatna.

Esetleg nem lehetne megoldani, hogy parkdollárért is lehessen gyémántot venni? Mondjuk, 5000pD/gyémánt áron? Ez pont a 10x-se a fordított átváltásnak, tehát tök korrektnek tekinthető lenne. S akinek nincs türelme így összegyűjteni, az továbbra is megvenné a gyémántot, de nem lenne ellehetetlenítve az sem, aki nem tud valós pénzt áldozni a játékra. Mert rengeteg gyerkőc, meg gyeses kismama, kisgyerekes anyuka, munkanélküli is játszik.
Én eddig területbővítéshez rendszeresen megvettem a gyémántot, de most már 320 gyémánt a területvásárlás, ami sacc per kb 8000Ft, ez horrordrága! Ugyanezt 3000Ftért sokkal-sokkal többen megvennék, s a sűrű fillér politikájával az Upjers is sokkal jobban járna, mint a jelenlegi ritka forinttal...

Nyalókaaa

HozzászólásSzerző: Nyalókaaa » 2013.12.01. 13:09

lehet pörgetni gyémántot igy gyüjdheted ;)

Vissza: “Javaslatok és Ötletek”