Milyen új attrakciónak örülnél?

Itt tedd közzé, ha arra vonatkozó ötleted van, hogy hogyan lehetne a játékot vagy annak következő verzióit jobbá tenni! Tudj róla, hogy nem tudunk az itt lévő bejegyzésekre reagálni, ill. nem tudunk minden új ötletet megvalósítani a játékban.
tamasoliver

Re: Milyen új attrakciónak örülnél?

HozzászólásSzerző: tamasoliver » 2013.03.25. 14:55

Sziasztok! 8-)
Egy olyan atrakcióra gondoltam amiben golfozni kell és egy bohóc szájába kel begurítani a
labdát és ha sikerül valamilyen ajándékot kap a látogató. :lol:
Remélem tetszik az ötletem! :mrgreen:
Sziasztok tamasoliver! ;)

csipkebogyo

HozzászólásSzerző: csipkebogyo » 2013.03.25. 15:23

Ezt úgy hívják, hogy minigolf, és tényleg sok szabadidőparkban van :D
MLF - interactiv - a Szerény kis TSZ elöljárója
Tagfelvétel VAN, ha jelentkeznél, írj nekem itt, vagy a My Little Farmies játékban!
Jó játékot mindenkinek!

Dorka0223

HozzászólásSzerző: Dorka0223 » 2013.03.26. 18:24

tamasoliver írta:Sziasztok! 8-)
Egy olyan atrakcióra gondoltam amiben golfozni kell és egy bohóc szájába kel begurítani a
labdát és ha sikerül valamilyen ajándékot kap a látogató. :lol:
Remélem tetszik az ötletem! :mrgreen:
Sziasztok tamasoliver! ;)

Jó ötlet! ;)
DORKA

Vad

HozzászólásSzerző: Vad » 2013.03.26. 19:43

A minigolfot nem csipem(borzaszto lassu az en tempomhoz 8-) ), de ha van rajta bohoc is, barmikor johet! ;)

Megjottek a nyulak! Se nem szorosek, se nem csokik, de gyonyoruek! Nekem legalabbis bejonnek, gyorsan el is tuntek a szivek a parkombol! :lol: :lol:

Az a Sarkanyos attrakcio pedig nagyon tuti!!! :!: Koszonjuk! :!: A megemelt gyujtesi hatar annyira nem esik jol! :lol: 8-)

Cobra

HozzászólásSzerző: Cobra » 2013.03.31. 11:52

Sziasztok nicesmile

Én a világ látványosságait látnám szívesen attrakcióként. pl. az gízai piramisokat, a tadzs mahalt, arany templom, az eifel tornyot, a szabadságszobrot, a sydnei operaházat, a hősők terét, tihany, széchenyi fürdő, hungaroring, stonehenge, colosseum, kreml, kínai nagy fal, tiltott város, agyaghadsereg, rodoszi kolosszus, alexandriai világítótorony.

Nem kell az összes, de egy párat betehetnének a játékba attrakcióként.
Királykobra

viewtopic.php?f=380&t=18394 Vidámpark

Dorka0223

HozzászólásSzerző: Dorka0223 » 2013.04.01. 20:49

Cobra írta:Sziasztok nicesmile

Én a világ látványosságait látnám szívesen attrakcióként. pl. az gízai piramisokat, a tadzs mahalt, arany templom, az eifel tornyot, a szabadságszobrot, a sydnei operaházat, a hősők terét, tihany, széchenyi fürdő, hungaroring, stonehenge, colosseum, kreml, kínai nagy fal, tiltott város, agyaghadsereg, rodoszi kolosszus, alexandriai világítótorony.

Nem kell az összes, de egy párat betehetnének a játékba attrakcióként.

Úúú, ezek olyan jók! ;)
DORKA

JohannesCorn

HozzászólásSzerző: JohannesCorn » 2013.07.18. 20:01

Szerintem jó lenne egy akadálypálya, elvarázsolt kastély, rugóhinta, óriáskerék, tehát ami megvan egy átlagos vidámparkban. Nagyon egyhangú attrakciók vannak a játékban. rolleyes
Kép

Dorka0223

HozzászólásSzerző: Dorka0223 » 2013.07.22. 10:13

JohannesCorn írta:Szerintem jó lenne egy akadálypálya, elvarázsolt kastély, rugóhinta, óriáskerék, tehát ami megvan egy átlagos vidámparkban. Nagyon egyhangú attrakciók vannak a játékban. rolleyes

Óriáskerék van...
DORKA

Vad

HozzászólásSzerző: Vad » 2013.07.28. 14:40

Igy nyaron az ember viz utan vagyakozik, foleg ekkora hosegben... :D

Hasonlokat szivesen latnek a parkomban:
Kép

Kép

Kép

Kép

Kép

Kép

Kép

marianna0618

HozzászólásSzerző: marianna0618 » 2013.08.01. 09:03

Hogy milyen új attrakciót szeretnék?? Nem tudom. Talán meg kéne nézni a budapesti vagy az osztrák Vidámparkot és onnan lehetne ötleteket ellesni.( dance aréna, hullámvasút ,játékterem, gyerekvasút v kisvonat, gokart , vagy a már meglévő játékokat is fel lehetne újítani, más ruhába bújtatni őket)
De amiért igazándiból írok, az az ,h volna néhány észrevételem. A 30.szint után unalmassá válik a játék, főleg, ha nem vásárolsz gyémántot, amit sajnos nemigen engedhetek meg magamnak. Túl lassan gyűlik a gyémánt, na meg a pontok is a következő szinthez. a 80 gyémántos bővítés idegölő.( Én kaptam ajándékba , ezért már túl vagyok rajta, de előtte elég sok idő telt el, mégis nagyon reménytelennek tűnt a dolog.)Minden bővítésnél fel kéne ajánlani a választást ,h gyémántért vagy pd-ért cserébe akarok bővíteni. Elfogynak a készpénzes játékok, így hetekig csak gyűjtöget az ember. Jó lenne minden szinten egy közepes és egy kicsit drágább játék megjelenése, természetesen készpénzért (pl az 50 gyémántos játék min 1 hónap alatt jöhet össze a szerencsekeréken, ami túl sok idő ), hogy legyen miért belépni a játékba és dolgozni a parkon. A következő szinthez szükséges pontok is jó lenne,ha kicsit gyorsabban gyűlnének. A kártyáknál pedig be lehetne vezetni a pl 4-5 részből álló munkatárs kártyát. A témaközpontoknál is lehetne változatosabb az ajándék. Aki eléri a max pontot, annak többször kéne kártyát adni ( munkatárs, drágább növény, játék, egyéb ) . Volt,h 30 pd értékű virágot kaptam, ami kicsit vicces volt a közepes, 120ezres témaközponthoz.. A reggeli gyorsítót is fel lehetne kicsit turbózni. A 38. szinten már ne fapadot, kerítéssarkot, na meg 18pd -s mákot adjon, hanem valóban a szintemnek megfelelő kártyákat , esetleg be lehetne vezetni kis meg közepes gyémánt csomagot is.
Egyenlőre ennyi jutott eszembe. Jó lenne,ha ezekből legalább néhány ötlet megvalósításra kerülne, mert így a gyémántot nem vásároló játékosoknak is élvezetesebb lenne a játék.
Köszönöm,h leírhattam az ötleteimet.
Jó játékot mindenkinek. Üdv: Marianna :)

Vissza: “Javaslatok és Ötletek”