Milyen új attrakciónak örülnél?

Itt tedd közzé, ha arra vonatkozó ötleted van, hogy hogyan lehetne a játékot vagy annak következő verzióit jobbá tenni! Tudj róla, hogy nem tudunk az itt lévő bejegyzésekre reagálni, ill. nem tudunk minden új ötletet megvalósítani a játékban.
Vad

Re: Milyen új attrakciónak örülnél?

HozzászólásSzerző: Vad » 2013.08.01. 13:03

Marianna :)

Sok mindent tudnek arra irni, amit irtal. En az unalmas helyett a monoton kifejezest hasznalnam, de nagyjabol egyetertek az altalad leirtakkal amit egy bizonyos szint folott erzekelsz, kiegeszitve azzal, hogy en most leszek 50. szintu es ezen a szinten mar tenyleg nem sok minden var attrakcio teren a boltban. 4 baratom is van, aki mar megvehette a Dinovasutat, hat ok onnantol tenyleg csak a valos penzen vett attrakciokra varhatnak vagy azokra, amiket idokozben betesznek a jatekba, mint pl. most a Western Kaszkadorshowt.

Nehez ugy, egyszerre kielegiteni a kozepes es magasabb szintu jatekosokat is, ehhez ido kell es kreativitas. Ezert is probalkozhattak a temakozpontokkal, az csavart egy kicsit a jatekmeneten, de attol meg mindig csak ott tartunk, hogy van x tema, ami kore johetnek az uj attrakciok, en remelem idovel uj temakat is behoznak, ezaltal tobbfele kozpont, dekor es attrakcio fele lehetne, meglatjuk majd gondolom hamarosan.

Nekem nem is ez a problemam igazan, hanem a terulet. Sakkozok az attrakciokkal, hogy melyiket vegyem meg egyaltalan, melyiket aldozzam be es tegyek ki egy kisebb helyet elfoglalot, s megis mokaban megegyezot vagy jobbat, szoval van egy eros taktikai oldal, ami alapbol tetszik, sot tudom is mit eri meg megvenni, mas kerdes, hogy nekem ez mennyire tetszik avagy szeretnem. :)

A napi gyorsitoban johetnek ertekesebb kartyak is, kaptam mar sarga mobilmosdo reszletet is es 2 ill. 4gyemant erteku kartyat is, mas kerdes mikor melyiket sikerult kiforgatnom ezek kozul. :)
Amit te szeretnel, az a barati kartyaknal van meg, ott nem szint, hanem az elert pontjaid utan valtoznak az ajandekkartyak ertekhatarai, amik kozul valaszthatsz. Nos, ez nem jelenti azt, hogy nem csusznak majd be olyan kartyak amik mar reg nem kellenek, de a lehetoseg meglesz mindenki szamara, hogy nagy gyemantos standokat, attrakciokat is forgathasson, kaphasson. ;)
En jelenleg a 35 gyemantos erteku attrakciokat fordigathatom mar, mas kerdes mennyire sikerul. Dekorbol, egyeb targyakbol is akoruli ertekueket, igyekezz cserebaratokra talalni, kozel azonos szinten konnyebb cserelni, de en sokat cserelek alacsonyabb szintu jatekosokkal is, szoval probald megtalalni a cserebarataidat. Remeljuk egyszer lesz majd Szervezet is, hogy tobb baratunk legyen es tobb feladat legyen, talan ezzel is erdekesebbe tenni a jatekot.
Kép

Kép

En az Allatsimogatot szidtam mar a legtobbet, hihetetlen mennyi nagy stand es szebbnel szebb novenyek helyett forgattam mar ki ezen attrakciot :roll:
Kép

Anyagiak:
Penz mindenhez kell, nem lehet elvarni, hogy ingyenesen szolgaltassanak, hiszen semmi sincs ingyen. Sokan hasonlitgatjak ossze ezeket a jatekokat mas internetes oldalon talalhatoakkal, ahol termeszetesen azt tapasztaljak, hogy semmit sem kellett fizetni ahhoz, hogy jatszanak, ami persze nem igy van, szimplan csak masbol szarmazik a beveteluk azoknak a szolgaltatoknak. A legnagyobb beveteli forras a mai napig a reklamokbol szarmazik.

Tovabbi jo jatekot!

Udv: Vidor

u.i. Tettem be nehany ertekesebb kartyat amit a temakozpontoktol kaptam a megfelelo topic-ba. En szerencsere sok szepet kapok, nem naponta persze, de van amikor egymas utan tobbszor. Termeszetesen mellette kapok par $-os ertekueket is, de azok is benne vannak a pakliban, nem igaz? ;)

Vad

HozzászólásSzerző: Vad » 2013.08.04. 10:25

marianna0618 írta:A reggeli gyorsítót is fel lehetne kicsit turbózni. A 38. szinten már ne fapadot, kerítéssarkot, na meg 18pd -s mákot adjon, hanem valóban a szintemnek megfelelő kártyákat , esetleg be lehetne vezetni kis meg közepes gyémánt csomagot is.

Ahogy irtam, johetnek ertekesebb kartyak is, egeszben kisebb attrakciok, standok vagy ertekesebb novenyek, wc-k stb. :D
Kép

Kép

renegade101

HozzászólásSzerző: renegade101 » 2013.08.12. 15:09

Sziasztok!

Igen azt kell mondjam monotonná kezd válni.

Én most érem el a 42. szintet és úgy érzem nem sok kihívás van előttem.

A véleményem az ha hosszú távon nem játszható egy játék és gyorsan elérsz egy szintet ahonnan már tudod unalmas minek is tenne bele bárki gyémántot, hogy merjem nyugodt szívvel ajánlani bármelyik barátomnak ha tudom van egy pont ahol biztos beleun és el felejti a játékot.

Van egy játék ami konkrétan megrekedt 35 szinten és elkezdenek zúgolódni a játékosok hogy ez így nem jó és ott hagyják én konkrétan csak eventre járok be oda.

Itt pont fordítva van van szint de nincs izgalom ....

renegade101

HozzászólásSzerző: renegade101 » 2013.08.20. 13:09

köszönjük hogy az új atrakciók csak gyémántért elérhetőek ez az adtunk a sza*nak egy pofont szindróma

Vissza: “Javaslatok és Ötletek”