Újítás

Itt tedd közzé, ha arra vonatkozó ötleted van, hogy hogyan lehetne a játékot vagy annak következő verzióit jobbá tenni! Tudj róla, hogy nem tudunk az itt lévő bejegyzésekre reagálni, ill. nem tudunk minden új ötletet megvalósítani a játékban.
kittico

Újítás

HozzászólásSzerző: kittico » 2013.01.29. 23:28

Hello.
Nem akarok senkit sem megbántani, de ez az újítás, hogy a minőségük (vagy mik) szerint csoportosítják az attrakciókat, nekem nem annyira jött be, mert pl. ha bementem a boltba, akkor láttam, hogy a kis attrakciókból már megvan mindegyik, és még pl. a sikerekben is megvan az a siker, hogy építsek valamennyi kis-nagy-óriási attrakcíót, de mostmár nem tudom, hogy melyik milyen, csak ha végigmegyek az összesen és megnézem a nagyságát.
Tényleg bocsi ha megbántottam valakit. nicefrown

Vad

Re: Újítás

HozzászólásSzerző: Vad » 2013.01.30. 01:29

Nem vagy vele egyedul, nalunk egyedul a gyerekeknek jott be -nem kerdes miert-, szerintem is jobban nyomonkovetheto volt a regi verzio.

Jo volna, ha lehetne valasztani, ki melyik modszer szerint csoportositsa maganak, meretuk vagy fajtajuk szerint. :)

bzolaa

HozzászólásSzerző: bzolaa » 2013.01.30. 13:16

Valóban nem kicsit átgondolatlan a "fejlesztés". Aki most kezdi a játékot fogalma nincs mit takarnak a kis-nagy-óriás attrakciós feladatok.
Vagy ha már más az a csoportosítás, akkor el kell felejteni ezeket a feladatokat és újakat kell betenni.

De azért annyit én is hozzátennék, hogy amennyiben egy célbadobó sci-fi, az óriáskerék maja és a kacsapecázó kalózos, akkor az eddigi világról szerzett ismereteim meglehetősen tévesek... :roll:
Remélem ezek javítva lesznek.

Klaudius10

HozzászólásSzerző: Klaudius10 » 2013.01.30. 17:56

Mindenkivel egyetértek, engem is megzavartak az újítások, csak nem mertem írni. Bzolaa, én is elcsodálkoztam a kacsapecázón és az óriáskeréken :roll:

Birgitta

HozzászólásSzerző: Birgitta » 2013.02.02. 11:40

Sajnos nekem is problémát okoz ez az új elrendezés az attrakcióknál. :'(
Nincs logikai alapja, hogy miként lettek csoportosítva. Mindenki máshogy csoportosítaná, mert más a szemléletünk.
Ha lehet kérni szeretném visszakapni a régi, kis és nagy és óriás attrakció elrendezést, esetleg egy olyan megoldást keresni, ahol mint a kettő csoportosítás lásztható, vagy választható miként akarjuk látni, de lehet, a kis-nagy-óriás elrendezés sarkukban, a milyen fajta jellel.

Néhány érthetetlen elrendezés is van, mint a Kacsaúsztató a kalóznál,
a Csésze, az Óriáshinta és a Polip, miért pont maja??
A fantázia, miért fantázia?? Lehetett volna inkább akkor gyerek, felnőtt csoportosítás is.

Vad

HozzászólásSzerző: Vad » 2013.02.02. 22:39

A legjobb csoportositas a jatekban eleve meglevo idosek-gyerekek-nok-ferfiak szerint lett volna, a meretbeli kijelzese _mellett_.

Bar oszinten ezek aranyanak nem sok ertelmet latom a jatekban, hiaba van a ferfiaknak es a noknek szolo attrakcioval tele a parkom, tovabbra is az idosek es a gyerekek vannak a legtobben kezdetektol fogva, majdnem dupla annyian, mint a nok, ok a legkevesebben, pedig kozel azonos az arany a ferfiakkal nalam amely az elso helyen all. Ha a dekor aranyat nezem, ugyanez a helyzet, szoval mar kerdeztem Csipkebogyot :D , hogy vajon a mennyiseg jatszik-e kozre a mokaponton kivul ebben, de erre sajna nem tudja a valaszt, viszont igy meg kicsit ertelmetlen a latogatok aranyanak kijelzese, hiszen lehetetlen jol beallitani az aranyt, HA egyaltalan szamit barmiben is.

Kicsit elkalandoztam, remeljuk a nemetek ugyanigy nem voltak oda az uj csoportositasert, ahogy mi sem. 8-)

szeszília

HozzászólásSzerző: szeszília » 2013.02.06. 14:28

Birgitta írta:Sajnos nekem is problémát okoz ez az új elrendezés az attrakcióknál. :'(
Nincs logikai alapja, hogy miként lettek csoportosítva. Mindenki máshogy csoportosítaná, mert más a szemléletünk.
Ha lehet kérni szeretném visszakapni a régi, kis és nagy és óriás attrakció elrendezést, esetleg egy olyan megoldást keresni, ahol mint a kettő csoportosítás látható, vagy választható miként akarjuk látni, de lehet, a kis-nagy-óriás elrendezés sarkukban, a milyen fajta jellel.

Teljesen egyetértek, ez a témacsoportosítás nem túl szerencsés ötlet volt, viszont van még egy dolog az újítások között aminek nem örültem:

A kupa (sikerek és áttekintés) alatt a toplistában a barátok mellől le lett véve a csúszka, így nem tudom megnézni az összes barátomat, mert csak 14 fér az oldalra a 24 közül. angry

Klaudius10

HozzászólásSzerző: Klaudius10 » 2013.02.06. 17:19

szeszília írta:
Birgitta írta:Sajnos nekem is problémát okoz ez az új elrendezés az attrakcióknál. :'(
Ha lehet kérni szeretném visszakapni a régi, kis és nagy és óriás attrakció elrendezést, esetleg egy olyan megoldást keresni, ahol mint a kettő csoportosítás látható, vagy választható miként akarjuk látni, de lehet, a kis-nagy-óriás elrendezés sarkukban, a milyen fajta jellel.

Teljesen egyetértek, ez a témacsoportosítás nem túl szerencsés ötlet volt, viszont van még egy dolog az újítások között aminek nem örültem:

A kupa (sikerek és áttekintés) alatt a toplistában a barátok mellől le lett véve a csúszka, így nem tudom megnézni az összes barátomat, mert csak 14 fér az oldalra a 24 közül. angry

Ez még eddig föl sem tűnt! surprize surprize surprize surprize surprize surprize surprize surprize surprize surprize surprize surprize surprize surprize Ez tényleg nem jó! :( :( :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :evil:

Vad

HozzászólásSzerző: Vad » 2013.02.06. 21:00

szeszília írta:Teljesen egyetértek, ez a témacsoportosítás nem túl szerencsés ötlet volt, viszont van még egy dolog az újítások között aminek nem örültem:

A barataidat kellene latnod mindet, viszont a rangsorban csak az elotted es utanad levo x emberket lathatod. Ez nem ujitas, hanem HIBA! Valoszinuleg a kovetkezo frissitessel orvosolni fogjak ugyanugy, mint a szerencsekerek hibajat is, ami most elojon ha nyersanyagot forgatsz. Biztos az is feltunt, mivel irto zavaro, hogy ra kell klikkelni egy masik animaciora, hogy megjelenjen a kiporgetett nyersanyag. Nagy ritkan jelenitodik meg egybol, ahogy kellene.

Vissza: “Javaslatok és Ötletek”