Kutatóközpont ára

Itt tedd közzé, ha arra vonatkozó ötleted van, hogy hogyan lehetne a játékot vagy annak következő verzióit jobbá tenni! Tudj róla, hogy nem tudunk az itt lévő bejegyzésekre reagálni, ill. nem tudunk minden új ötletet megvalósítani a játékban.
moniFE2

Kutatóközpont ára

HozzászólásSzerző: moniFE2 » 2012.12.29. 16:53

Kedves Támogatás !

Szerintem a Kutatóközpont túl drága képtelenség elérni a 75000.- PDollárt /1 lejjebb kellene vinni az 2 árát vagy megemelni a belépőt tisztességesen, 3 esetleg a szintlépésekért több PDollárt adni, 4 részletenként összegyűjteni a kártyákról /A reális ára 40-50 ezer PDollár ezt is elég nehéz lenne összegyűjteni.

Klaudius10

Re: Kutatóközpont ára

HozzászólásSzerző: Klaudius10 » 2012.12.29. 17:12

moniFE2 írta:Kedves Támogatás !

Szerintem a Kutatóközpont túl drága képtelenség elérni a 75000.- PDollárt /1 lejjebb kellene vinni az 2 árát vagy megemelni a belépőt tisztességesen, 3 esetleg a szintlépésekért több PDollárt adni, 4 részletenként összegyűjteni a kártyákról /A reális ára 40-50 ezer PDollár ezt is elég nehéz lenne összegyűjteni.

Egyetértek... nicesmile

Vad

HozzászólásSzerző: Vad » 2012.12.30. 21:01

Szia!

Bocs, hogy belekotyogok ;) , de realis az ara, hiszen nem letszukseglet, raadasul keszulj fel, hogy hiaba vetted mar meg es epult fel vegre, nem lesz olcso maga a fejlesztes sem, szamolj a kovetkezokkel: A beepitesnel lathato PDollar/gyemant fele es nemely kert nyersanyag duplaja lesz majd a fejlesztes egy-egy attrakcionak.
Pl. a Fokashownak a fejlesztese:
22 gyemant es 3.750 idea, a bovitese pedig 44 gyemant es 1.875 idea + 9.600 natura stb.

Kicsit jobban elorehaladsz a jatekban es rajossz, hogy nem PDollart nehez gyujteni, hanem nyersanyagokat! :D

Szoval ne keseredj el, ha nem tudsz egybol Kutatokozpontot venni, jo nehany baratom csak a 20. szint utan kezdte epiteni, addig masra koltott, de a gyermekeim is total mas taktikaval jatszanak, a lanyom kapasbol gyujtott ra igy kevesbe tudott haladni a rangsorban(ponttal), mint a fiam aki kesobb vette ra magat, hogy arra is koltson es fejlessze az attrakcioit. :mrgreen:

Jo jatekot es hidd el, lesznek meg ennel durvabb kiadasok ami elsore irto soknak tunik, de nem az a lenyeg, hogy egybol x. szinten legyel es mindent beszerezz, pont ez a jo, hiszen az aki valos penzt is aldoz ra(gyemantot vesz), az is kenytelen ugyanugy varni es gyujtogetni a nyersanyagokat. :D

moniFE2

HozzászólásSzerző: moniFE2 » 2013.01.01. 17:07

Sziasztok !

Örömmel közlöm, hogy most vettem meg a kutatóközpontot. köszi Vad a tájékoztatást. Véletlenül a vadi 007-et nem ismered ?

Vad

HozzászólásSzerző: Vad » 2013.01.01. 17:37

moniFE2 írta:Sziasztok !

Örömmel közlöm, hogy most vettem meg a kutatóközpontot. köszi Vad a tájékoztatást. Véletlenül a vadi 007-et nem ismered ?

Gratulalok a Kutatokozponthoz! En is nagyon orultem neki mikor osszejott! :D En most a Polipot varom nagyon! :lol:

Nem ismerem, Vadkent nem tudtam regisztralni itt, igy lett a nickem Vidor. Vidamat akartam, ha mar Vidampark. 8-)

mona0416

HozzászólásSzerző: mona0416 » 2013.01.03. 22:10

Szinten egyet értek az elöttem szólokkal ugyan is 4 napja h a kutató központra gyüjtök és még csak 53000 dollár gyült össze ez is ugy h a fele diszemet amik a parkomban voltak eladtam ..

Vad

HozzászólásSzerző: Vad » 2013.01.04. 10:35

mona0416 írta:

Szinten egyet értek az elöttem szólokkal ugyan is 4 napja h a kutató központra gyüjtök és még csak 53000 dollár gyült össze ez is ugy h a fele diszemet amik a parkomban voltak eladtam ..

Szia!

Oke, tegyuk fel, hogy sokba kerul, hiszen meg az elejen vagy, nehezebben gyulik a penzed, bar azert nezd meg a Dinovasut arat, aztan gondolj bele, hogy mennyit is koltesz a Kutatokozponra. :)
Nekem 2 nap volt mire osszegyujtottem 120 ezret a polipra, de volt amikor 4 napot vartam x nyersanyagra... ahogy korabban irtam, nyersanyag gyujtese nehezebb, mert mindenhez az kell majd es egyre tobbet kernek. :mrgreen:

A tobbi pedig segitsegkent:
1. nem eri meg tuladni semmin.
2. az attrakciok/disz-noveny arany az egyik legfontosabb a Vidamparkban! Majd megtapasztalod milyen fontos is egy-egy legalabb 300 mokat ero viragocska is, szoval azokat plane ne add el, mert ha az aranyossag nem megfelelo a parkhatekonysagnal, akkor megerted miert nincs annyi latogatod es emiatt beveteled + TP.

A legjobban ugy tudod meg mi az aktualisan jo a parkodnak, ha mindent rendbe teszel(kukak uritese, olajozas, szereles, ontozes, stand feltoltes), majd varsz egy percet es megnezed a mutatokat a latogatottsag kijelzo -> parkhatekonysagnal. Arra is figyelj, hogy ne porgess szerencsekereket, mert a turbo nelkul erdemes a mutatokat beallitani. Egyedul a diszekkel es a kukakkal tudsz varialni, ha tul sok turbo fut egyszerre a raktaradbol kirakni tobbet, amugy minden egyebet epiteni kell(wc, standok), amihez ido kell.
Hirtelen ennyi, erdemes olvasni a GYIK-ot. Ad egy kis segitseget a kezdetekhez, aztan kitapasztalod magad is. ;)

Jo jatekot!

Vissza: “Javaslatok és Ötletek”