Kevesebb klikk

Itt tedd közzé, ha arra vonatkozó ötleted van, hogy hogyan lehetne a játékot vagy annak következő verzióit jobbá tenni! Tudj róla, hogy nem tudunk az itt lévő bejegyzésekre reagálni, ill. nem tudunk minden új ötletet megvalósítani a játékban.
Vad

Kevesebb klikk

HozzászólásSzerző: Vad » 2012.12.22. 11:31

Elegge az elejen vagyok meg a jateknak(20.szint), de mar most soknak erzem a klikkelgetest, felesleges megerositest.

1. Ha ingyen toltom fel a standokat, akkor felesleges szerintem a megerosites, pDollar&Gyemant eseteben megertem.
2. Az attrakcioknal az olajozast es a karbantartast is jo volna klikkeles nelkul meguszni, pl. fole viszem a kurzort ugy mint az eldobott nyersanyagoknal is. A szerencsekereket megertem, hogy klikkelni kell.
3. Novenyek ontozese remalom a klikkelgetessel. En kesobb parkokat szeretnek, de mar most is van jo par novenyem, igy elore latom, hogy ami mar most sok(k), az kesobb meg jobban az lesz. Siman meglehetne oldani itt is a kurzor fole vitelevel az ontozes megtortentet, ne kelljen raklikkelni az esocseppre.

En megertem, hogy az a cel, hogy a userek koltsek a gyemantjaikat, de a kertesz es a tobbi alkalmazott nem tud mindenhova eljutni, a jardak pedig 2 helyet foglalnak, es oszinten hulyen nez ki egy park tele jardaval, igy parkokat sem lehet letrehozni, hiaba van kertesze az embernek. A kasszasnak is total atkellett rendeznem a gyerekeimnel a parkjukat, hogy be tudja gyujteni nekik a penzuket.

koszi, hogy elolvastatok! :!:

Vidor alias Vad

Klaudius10

Re: Kevesebb klikk

HozzászólásSzerző: Klaudius10 » 2012.12.22. 20:10

Vad írta:Elegge az elejen vagyok meg a jateknak(20.szint), de mar most soknak erzem a klikkelgetest, felesleges megerositest.

1. Ha ingyen toltom fel a standokat, akkor felesleges szerintem a megerosites, pDollar&Gyemant eseteben megertem.
2. Az attrakcioknal az olajozast es a karbantartast is jo volna klikkeles nelkul meguszni, pl. fole viszem a kurzort ugy mint az eldobott nyersanyagoknal is. A szerencsekereket megertem, hogy klikkelni kell.
3. Novenyek ontozese remalom a klikkelgetessel. En kesobb parkokat szeretnek, de mar most is van jo par novenyem, igy elore latom, hogy ami mar most sok(k), az kesobb meg jobban az lesz. Siman meglehetne oldani itt is a kurzor fole vitelevel az ontozes megtortentet, ne kelljen raklikkelni az esocseppre.

En megertem, hogy az a cel, hogy a userek koltsek a gyemantjaikat, de a kertesz es a tobbi alkalmazott nem tud mindenhova eljutni, a jardak pedig 2 helyet foglalnak, es oszinten hulyen nez ki egy park tele jardaval, igy parkokat sem lehet letrehozni, hiaba van kertesze az embernek. A kasszasnak is total atkellett rendeznem a gyerekeimnel a parkjukat, hogy be tudja gyujteni nekik a penzuket.

koszi, hogy elolvastatok! :!:

Vidor alias Vad

Szerintem a vásárolt tárgyak mennyiségével van gond. Terméskőfalat akartam venni, de több mint száz kellett! Százat kattintgassak egymás után? Rövid úton bedöglik az egér! Miért nem lehet kiválasztani a mennyiséget? Hm... ha meg pont százat akarok, és mégis klikkelgetek, mégis ki számolja? Ezt nagyon meg kellene oldani :cry: iconcry :oops: :x

Vad

HozzászólásSzerző: Vad » 2012.12.23. 00:40

Klaudius10 írta:Szerintem a vásárolt tárgyak mennyiségével van gond. Terméskőfalat akartam venni, de több mint száz kellett! Százat kattintgassak egymás után? Rövid úton bedöglik az egér! Miért nem lehet kiválasztani a mennyiséget? Hm... ha meg pont százat akarok, és mégis klikkelgetek, mégis ki számolja? Ezt nagyon meg kellene oldani :cry: iconcry :oops: :x

Egyetertek, en novenyeket vettem tobbet es tenyleg tulklikkeltem magam. Ettol fuggetlenul orulnek, ha a parkban is kevesebb lenne a klikk, foleg a novenyek ontozesenel. :D

fonixportal

HozzászólásSzerző: fonixportal » 2013.01.23. 16:15

A fejlesztő valamit nagyon megkutyult ugyanis a kukákkal gond van nálam az eddigi százalékok helyet az ikonra víve az egeret azt írja ki ürits 5 vagy épp 6 esetleg 9 kukát valamit az ötletemet meg elvetették hogy a szerencsekerék forgatás is automatikus legyen ne kelljen kattintgatni hogy "Ide vele"

espanil

HozzászólásSzerző: espanil » 2013.03.02. 08:55

tényleg sok felesleges katt van :shock: :o :oops: :evil: :( angry

joyland

HozzászólásSzerző: joyland » 2013.08.07. 18:40

Sziasztok!

Egyetértek az előttem szólóval, mert a sok klikkelgetés árufeltöltéskor, pláne öntözéskor nagyon időtrabló, unalmas. Mivel ügyelek arra, hogy a parkom esztétikus is legyen sok növényt és bokrot telepítettem. Mire egyenként megöntözöm mindet legalább 10 perc. Akkor a standjaimat még fel sem töltöttem, a játékaimat nem is tartottam karban, sőt a barátaimra sem figyeltem.
Ha lelkiismeretesen mindent megcsinálok 20-25 perc és mire végigértem kezdhetem előlröl:( Sokkal praktikusabb megoldás lenne, ha az öntözést és a karbantartást, árufeltöltést elég lenne azzal letudni, hogy az egeret föléviszem (mint ahogy a nyersanyagoknál működik). Ezek a mechanikus klikkelgetések számomra elveszik a játék örömét. Másrészt pedig ha igényesen, témánként szeretném elhelyezni a dekorációkat, nincs elegendő terem hozzá. Mert ahogy növekszik a szint egyre területigényesebbek az attrakciók is. Arra már nem marad hely, hogy kellőképpen körérakjunk minden témához kapcsolódó dekorációt és egyéb elemet. Szívesen vennék teljesítendő feladatokat. Például felállíthatnátok egy sátrat (ami alacsony szinttől is némi anyagi ellenében bárkinek elérhető), ahol változatos feladatokat lehetne teljesíteni plusz jutalmakért.
joyland

Vissza: “Javaslatok és Ötletek”