Attrakció méret feltüntetése

Itt tedd közzé, ha arra vonatkozó ötleted van, hogy hogyan lehetne a játékot vagy annak következő verzióit jobbá tenni! Tudj róla, hogy nem tudunk az itt lévő bejegyzésekre reagálni, ill. nem tudunk minden új ötletet megvalósítani a játékban.
Vad

Re: Attrakció méret feltüntetése

HozzászólásSzerző: Vad » 2013.04.22. 15:16

Most megneztem, a kis attrakcios otosevel ugrik, tehat most 20-at ker, aztan majd 25-ot egeszen 30-ig. Elvileg kellene mar most kapnod, ha gondolod irj a Tamogatasnak es kerdezz ra, hogy mi lehet a gond, elvileg az alapjan amit irsz, 20 kis attrakciot vettel meg, kerdes mennyi van ebbol a parkodban jelenleg. Ami mellett zold pipat latsz a boltban, az tuti van a parkodban. A tobbinel csak azt jelzi, hogy hany darab van raktaron(pl. 1x, 2x stb.), de nincs mellette pipa. :)

De, hogy oszinte legyek, ez az a siker, amit rogton megtud csinalni az ember es erdemes is, szoval en azt javasolnam, hogy vegyel meg 10 Celbadobot, helyezd oket ki a parkodba es fejezd be ezt a sikert vegleg. 8-)
Ha nem akarod felepiteni, megtartani oket, rakd le a raktarodba. Ez csak javaslat, en semmilyen sikerrel nem rohanok, de mivel tudtam, hogy nem veszem meg az osszes kis attrakciot es meg igy is keves lenne :) , ezert ezt anno gyorsan kivegeztem.

Tamogatas: KLIKK

pusztuljka

HozzászólásSzerző: pusztuljka » 2013.04.22. 16:46

Értem, akkor írok a támogatásnak, mert zöld pipa 20db-nál van a kis attrakcióknál.
Köszönöm a linket, jól sejted, hogy nem nagyon fórumozok, nem nagyon tudom mikor mit hol kell megkérdezni... :)

Vad

HozzászólásSzerző: Vad » 2013.04.23. 21:20

Na, megoldodott? :)

nyusztobi

HozzászólásSzerző: nyusztobi » 2013.07.09. 14:55

Hello!

Nekem is ugyanez a gondom régóta!
Jelen pillanatban 31 kis attrakció van lerakva és 30-nak számolja. Nem okoz nagy gondot, csak ez egy létező probléma valóban!!

üdv
NyT
--Vége--

Vad

HozzászólásSzerző: Vad » 2013.07.10. 12:00

Kedves Nyusztobi!

Ha szerinted ez egy letezo problema es semmit nem neztel el, akkor kerlek irj a :arrow: Tamogatasnak, ott tudnak segiteni a problemadon.

Udv : Vidor

Vissza: “Javaslatok és Ötletek”