Ide írj, ha csak egy kérdésed van!

Játékkal kapcsolatos segítségre van szükséged? Tapasztalt játékosaink és moderátoraink örömmel segítenek neked! Kérdésfelvetés előtt, kérjük, vess egy pillantást a GYIK-re!
Hanga

Re: Ide írj, ha csak egy kérdésed van!

HozzászólásSzerző: Hanga » 2015.09.23. 15:20

Hoyabella2015 írta:Segítséget kérek a következő miatt. Megépítettem egy kis fantázia témaközpontot, viszont a felajánlott 4 játék közül egyet sem tudok kiválasztani, mert bárhová is viszem az egeret, a "program kiválasztása" gomb szürke marad, vagyis nem aktív. Mit rontottam el? Választ előre is köszönök. (a GYIK-ben nem találtam erre vonatkozó bejegyzést)

Gratulálok! 3 nap alatt nem válaszolt senki a fenti kérdésre. Van itt egyáltalán valaki, akinek az lenne a dolga, hogy a játékosok kérdéseire válaszoljon?

Ha nem szerkesztetted volna, hanem új hozzászólásba írtad volna a nem túl kedves megjegyzésed, akkor előbb észrevettem volna a kérdésed. Sajnos elkerülte a figyelmem. Meló, család mellett segítek a játékosoknak. Megeshet, hogy 1-1 kérdést véletlen nem veszek észre. Sajnálom.

Van elég mókaponttal rendelkező attrakció, dekoráció hozzárendelve a témaközpontodhoz?

Kép
_____ szövetkezet aktív tagot keres! További infó: ITT

Hanga

HozzászólásSzerző: Hanga » 2015.09.23. 15:23

Londa1991 írta:Jatszani szeretnek, de szinte lehetetlen baratokat talalni. A "Baratkereso" topic-on kivul letezik-e mas lehetoseg ( pl. chat ) ahol esetleg kommunikalni lehet az epp online jatekosokkal? vagy ha nincs , akkor nem-e lehetne mert valljuk be a forumot nem sokan hasznaljak...
Koszi elore is!

Szia

Sajnos nincs chat, de esetleg megpróbálhatsz barátokat keresni a portál My Fantastic Park csoportjának felületén is.

Ravag

HozzászólásSzerző: Ravag » 2015.11.29. 12:19

Sziasztok!
Az egyik kérdésem az lenne, hogy a pénztáros munkatárs fel tudja-e tölteni a standokat, illetve, hogy be tudja-e szedni a parkbevételt(ami gyűlik a nagykapunál).
A másik kérdés pedig, hogy a témaközpontoknál mindenképpen meg kell várni a 3 nap előkészítési időt, ha azonnal beadunk mindent is? Illetve, hogy mennyi a kötelező várakozási idő, ami után új rendezésébe kezdhetünk.
Előre is köszi a választ!

Hanga

HozzászólásSzerző: Hanga » 2015.11.29. 12:42

Ravag írta:Sziasztok!
Az egyik kérdésem az lenne, hogy a pénztáros munkatárs fel tudja-e tölteni a standokat, illetve, hogy be tudja-e szedni a parkbevételt(ami gyűlik a nagykapunál).

Szia

A pénztáros sajnos nem tudja a pénztárból beszedni a bevételt és a standokat sem tudja feltölteni.
Standfeltöltős komfortkártyával lehet a standokat feltölteni. Itt ki lehet választani azt, hogy ingyen, park-dollárért, vagy gyémántért szeretnéd.

A másik kérdés pedig, hogy a témaközpontoknál mindenképpen meg kell várni a 3 nap előkészítési időt, ha azonnal beadunk mindent is? Illetve, hogy mennyi a kötelező várakozási idő, ami után új rendezésébe kezdhetünk.
Előre is köszi a választ!

Meg kell várni a kötelező 3 napos előkészítési idő leteltét. Azt sajnos nem tudom, hogy utána mennyi idővel lehet újabb feladatot elvállalni, de ki tudod tapasztalni ha kipróbálod a funkciót. :)

1. Kép: Katt ide

2. Kép: Katt ide

Ravag

HozzászólásSzerző: Ravag » 2015.11.29. 15:20

Értem, köszi szépen a gyors választ!

kellakávém

HozzászólásSzerző: kellakávém » 2016.01.02. 13:15

.

bambali

HozzászólásSzerző: bambali » 2016.02.05. 07:30

Sziasztok, esengve kérdezem:

lesz ugye Valentin napi játék valami új kis szuper jó attrakcióért????????????

Kérlek, kérlek, kérlek szépen!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

sünike79

HozzászólásSzerző: sünike79 » 2016.02.05. 08:10

bambali írta:Sziasztok, esengve kérdezem:

lesz ugye Valentin napi játék valami új kis szuper jó attrakcióért????????????

Kérlek, kérlek, kérlek szépen!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Szia!

Hogy melyik játékban lesz időszakos játék, azt sajnos nem lehet előre tudni.

Vissza: “Kérdések, Segítség Kezdőknek”