kátyacsere hiba

bazsi951008

kátyacsere hiba

Hozzászólás Szerző: bazsi951008 » 2015.03.08. 11:48

A mai napon cseréltem egy vörös róka részletért egy tarajos sült, de elvette tőlem a kártyát viszont cserébe nem kaptam meg a vörös rókát. Valamint én arra nyomtam ,hogy bármit adhat érte a barátom, de automatikusan tarajos sült adott érte.
Neki sincs meg a vörös róka részlet, szóval ugyanúgy elvette tőlem a kártyát mint tőle, de a csere kártyát nem kapta meg

Hanga

Re: kátyacsere hiba

Hozzászólás Szerző: Hanga » 2015.03.08. 23:48

bazsi951008 írta:A mai napon cseréltem egy vörös róka részletért egy tarajos sült, de elvette tőlem a kártyát viszont cserébe nem kaptam meg a vörös rókát. Valamint én arra nyomtam ,hogy bármit adhat érte a barátom, de automatikusan tarajos sült adott érte.
Neki sincs meg a vörös róka részlet, szóval ugyanúgy elvette tőlem a kártyát mint tőle, de a csere kártyát nem kapta meg
Szia

Írj a Támogatásnak.
_____ szövetkezet aktív tagot keres! További infó: ITT

Párduc30

Hozzászólás Szerző: Párduc30 » 2015.04.14. 11:35

Sziasztok!

Már sajnos nem első alkalommal fordult elő, h a barátomnak akartam átküldeni kártyát egy bármilyen ugyan olyan szintűért, de mire a barátlistáról bejelölném a nevét már el is cseréli a kártyámat! Ráadásul egy teljesen másra, amiért meg van beszélve és amúgy is, ha más játékosokkal akarnék cserélni úgyis a minden játékost jelölöm meg. Régóta játszom a játékkal és szeretem is, de ezt egyáltalán nem tartom fair dolognak sőt vissza sem tudom szerezni, ami jogosan jár. Akkor legalább kapjak vmi kárpótlást. Láttam, h hasonló problémával írtak a fórumra és az volt a válasz, h írjon a támogatásnak. Hát én megpróbáltam, de egyáltalán nem érek vele semmit, ki sem tudom választani a konkrét hibát és meg sem lehet írni nekik, mivel örülök, h a 3 általános lehetőség közül választhatok, ami vmi hasztalan tanácsot ír, de nem orvosolja az én problémámat. Remélem utánanéztek ezen hibának és vmivel kárpótoltok és sztem nem csak engem kellene, hanem a többi így járt játékost is!

Hanga

Hozzászólás Szerző: Hanga » 2015.04.14. 14:29

Szia

Így kell baráttal cserélni:

1. Kiválasztod a kártyarészletet, majd a "Csere" gombra kattintasz:
Kép
2. Kiválasztod a cserehelyet:
Kép
3. Kiválasztod a kártyarészletet, vagy ugyanolyan tetszőleges kártyaigény esetén a "Mindegy" feliratú gombot:
Kép
4. Ha kész, kattints a "Kártyacsere" gombra:
Kép
5. Ezután lehetőséged van a barát, vagy szervezeti tag kiválasztására. Ha nem választasz ki senkit, akkor a rendszer automatikusan a "Csere minden játékossal"opcióval teszi ki a cseréd.
Miután kiválasztottad a csere módját, a "Csere folytatása" gombbal tudsz tovább lépni.
Kép
6. Barát esetén az ablak fölötti szövegbuborékban olvasható a neve:
Kép
Ha minden rendben van, akkor jegyezd be a csereajánlatod.

8. A jóváhagyás utáni ablakban szintén olvasható a barát neve:
Kép
Meg is tudod nézni, hogy kinek küldted el cserét a kártyarészletek alatt lévő "Cserehelyek megtekintése" gombbal.
Kép

Kép
A Támogatási űrlapnál mindegy milyen menüpontot választasz, csak a végén az "Ez a válasz sajnos nem segített." lehetőségre klikkelj. Utána le tudod írni a problémád.
_____ szövetkezet aktív tagot keres! További infó: ITT

Párduc30

Hozzászólás Szerző: Párduc30 » 2015.04.22. 11:16

Szia!

Ez aranyos volt köszi a tanácsod bár lassan a 40. szint felé haladva nem egyszer megtanultam cserélni és én is így cserélek. De sajnos vannak olyan alkalmak, hogy ha a fejemre állok sem tudom kijelölni azt a barátom, akinek a kártyát akarom küldeni, mivel a rendszer már ott automatikusan elveszi a kártyám vmi idegennek. Pont ezért bosszantó, hogyha lenne időm bejegyezni a cserét ahogy azt én is szoktam és te is leírtad nem lenne gond. Lehet, ha neked venne el értékes kártyákat (rozsomák, kakapó stb) akkor te is ideges lennél és ez akkor sem fair. Ráadásul a nem egy ismerősöm barátom játszik, akik ugyanígy jártak nem egyszer.

Gabesz

Hozzászólás Szerző: Gabesz » 2015.04.23. 14:52

Párduc, nincs játékhiba, egyszerűen bárkivel cserélsz. Csak egy példa a cseréid naplójából:

22.04.2015 11:10:10 Burger-Stand mittel-Teil Papagei-Teil Nein XXXXXXXXX Párduc30 Ja 0 Ingame Währung Angenommen

Itt kitakartam a másik játékos nevét diszkréciós okokból, de a lényeg, hogy itt a "Ja" arra utal ennél a tételnél a naplódban, hogy az volt megadva a csereajánlatodnál, hogy "bárkivel" cserélsz. Illetve azt is mindig te döntöd el, hogy mit mire (vagy véletlenszerűen bármire) akarsz cserélni. Tehát elvileg semmilyen kár nem érhet.
Lehetséges, hogy ha egy picit lassabban készíted az ajánlatodat, nem fogsz többé ilyen gondba ütközni.
Az admin is csak ember, túlnőtt rajtam a levéláradat:(. Ezért nem tudsz nekem üzenetet küldeni. Kérlek, szükség esetén kérdezz a megfelelő fórum Kérdések rovatában, fordulj a moderátorokhoz, vagy írj a Támogatásra! Megértésed köszönöm!

Válasz küldése

Vissza: “2. szerver”