Belső alkalmazási hiba.

bedorha

Belső alkalmazási hiba.

HozzászólásSzerző: bedorha » 2014.03.03. 15:51

Sziasztok az lenne a problémám, hogy egy ideje azt csinálja nálam a játék, hogy miközben éppen intézem a kertemet bejön egy abla, amiben az van leírva, hogy Belső alkalmazási hiba, lépjen be ismét a játékba. Mitől lehet ez, már újra pakoltam a gépet, de még most is csinálja. Válaszotokat előre is köszönöm.

Hanga

Re: Belső alkalmazási hiba.

HozzászólásSzerző: Hanga » 2014.03.03. 20:37

bedorha írta:Sziasztok az lenne a problémám, hogy egy ideje azt csinálja nálam a játék, hogy miközben éppen intézem a kertemet bejön egy abla, amiben az van leírva, hogy Belső alkalmazási hiba, lépjen be ismét a játékba. Mitől lehet ez, már újra pakoltam a gépet, de még most is csinálja. Válaszotokat előre is köszönöm.

Szia

Olvasd el a Megjelenítés, betöltődés, böngésző, flash, stb. fórumrészben lévő két témát.
_____ szövetkezet aktív tagot keres! További infó: ITT

csiksza

HozzászólásSzerző: csiksza » 2014.03.21. 00:28

Töröltem a sütiket és cookikat, de a hiba továbbra is fenn áll. Minden egyes alkalomkor, amikor besegítek valamelyik barátnak.
1 besegítés 1 hiba, 1 besegítés 1 hiba...
Így élvezhetetlen a játék.

Hanga

HozzászólásSzerző: Hanga » 2014.03.21. 07:44

csiksza írta:Töröltem a sütiket és cookikat, de a hiba továbbra is fenn áll. Minden egyes alkalomkor, amikor besegítek valamelyik barátnak.
1 besegítés 1 hiba, 1 besegítés 1 hiba...
Így élvezhetetlen a játék.

Ellenőrizd, hogy friss-e a Flash Player-ed, valamint a számítógéped órájának pontosságát. Megoldást jelenthet az is ha böngészőtípust váltasz.

NagyMariann01

HozzászólásSzerző: NagyMariann01 » 2014.03.21. 10:35

Kedves Admin!

Pár napja, ha a barátaimnál segédkezem, 1-2 barátonként belső alkalmazáshibára hivatkozik a program, és kéri, jelentkezzek be újra. A cookie-kat és a gyorsítótárat már az első nap töröltem. Mozzilla Firefox böngészőt használok (és őszintén szólva szeretném továbbra is ezt használni), ma frissítettem utoljára, tehát a legfrissebb verzió fut jelenleg. Flash-t a Shockwave Flash-t használom, mely március 12-én frissült utoljára (12.0.0.77). A számítógépem órája teljesen frankón be van állítva, azzal sem lehet gond.

A jelenséggel összefügghet, hogy töröltem pár barátot (inaktív szomszédokat), hogy inkább a szervezetből vegyek fel újakat, illetve keressek olyanokat, akiknek tényleg segítség, ha minden nap ellátogatok hozzájuk. Az új barátoknál kevésbé jelentkezik a hiba, illetve ha minden barátnál várok egy csomó időt, és csak aztán teljesítem a 10 segítséget, akkor nem küld hibaüzenetet. A netem amúgy kielégítő sebességgel hasít, tehát nem lehet hálózati probléma.

Ha van ötleted, szívesen várom, és kipróbálom. Ha nincs, akkor így jártam. :) Ugyan nem kellemes, de kibírható a probléma (legalábbis eddig még nem téptem ki a hajam...).

Előre is köszönöm!
NagyMariann01 (ID:5165640)

Hanga

HozzászólásSzerző: Hanga » 2014.03.21. 17:05

Szia

Olvasd el ezt a témát: viewtopic.php?f=451&t=22617

Szerintem érdemes arra az időre míg csillagozol átmenni másik böngészőbe.

csiksza

HozzászólásSzerző: csiksza » 2014.03.22. 00:46

Én köszönöm a segítséget, nálam a Flash Player talán megoldotta a problémát. Most csak egyszer dobott ki a rendszer, míg besegítettem mind a 24 barátomnak. Igaz egyszer a saját állatkertem gondozása közben is kidobott.
Az időt a netről frissít a gépem. Most egy corei5-ös laptopról jelentkeztem be, mobilneten keresztül (vodafone s 3G). Itt viszont nem töröltem a sütiket és a cooki-kat. Google Chrome böngészőt használok s Win 8 op rendszert.
Az asztali gépemen majd holnap megnézem, hogy ott a Flah Player frissítés megoldja e a problémát s leellenőrzöm az órát is. A böngészőm ott is Google Chrome, ott Win 7 az op rendszer s Digi Start vezetékes netem van. Azon töröltem a cookikat s sütiket, de annál az nem vált be.
Mind a két gépen egyébként hiba nélkül fut pl a ***, szóval net probléma nem lehet s mindkét gépnek bírnia kell.
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára Hanga 2014.03.22. 01:46-kor.
Ok: Upjers-hez nem tartozó játék nevének törlése

Gabesz

HozzászólásSzerző: Gabesz » 2014.03.22. 07:55

Mindig abból tessék kiindulni, hogy az üzemeltető a játékot online tartja elérhető változatban és játékosok ezre, akár százezrei játszanak a szerveren minden pillanatban. Ha nagyon komoly központi gond van, azt úgyis mindig bejelentjük, illetve az jellemzően mindenkit érint, nem csak egy-egy játékost.
Azt viszont senki nem tudhatja, hogy egy-egy játékosnál éppen milyen reklámblokkoló működik, éppen letiltotta-e a játékos egy véletlen kattintással a weboldalainkat a tűzfalprogramjában, éppen akadozik-e az internetje (és igen, a legtöbbször ez szokott lenni a gond, és itt tudnám sorolni, hogy a tapasztalatom szerint mely internetszolgáltatásokkal fordul ez elő gyakran, de nincs jogom ilyen felsorolást tenni), és így tovább.
Tehát az alapelgondolás az mindig az, hogy az üzemeltető rendelkezésre állítja a játékot, amit egy átlagos, stabil internetkapcsolattal, egy átlagos modern böngészővel, illetve esetleg annak valamelyik pluginjével, pl. friss Flash Player alkalmazással, el lehet érni, ezen feltételek biztosítása pedig úgymond a játékos reszortja, neki kell számítógépet beszerezni, internetcsatlakozásról gondoskodni, gondoskodni a számítástechnikai eszközön a megfelelő szoftverekről, és így tovább. Ha az a pár feltétel teljesül, a játék szépen működik, ha nem, akkor pedig a feltételek teljesüléséről kell gondoskodni, lásd a Hanga által beidézett linken lévő tanácsokat.
Az admin is csak ember, túlnőtt rajtam a levéláradat:(. Ezért nem tudsz nekem üzenetet küldeni. Kérlek, szükség esetén kérdezz a megfelelő fórum Kérdések rovatában, fordulj a moderátorokhoz, vagy írj a Támogatásra! Megértésed köszönöm!

Vissza: “2. szerver”