Belépés

Gabesz

Re: Belépés

HozzászólásSzerző: Gabesz » 2014.03.13. 13:35

Tudnék segíteni, pl. használhatod a linket az aláírásomban, ott éred el a támogatási felületet.
De én igazából azt szoktam szorgalmazni, hogy azt a néhány adatot azért tartsuk már nyilván a saját játékainkhoz, különben hatalmas kavarodás lesz belőle és mi se tudjuk mindig kibogozni. Te most egyszerűen kevered az adatokat és nincs sok értelme írni a támogatócsapatnak, amíg ezt nem teszed helyre, mert ők se segítenek, ha nem kapják meg a megfelelő adatokat. Pl. ha nem tudod, melyik e-mail címed tartozik melyik fiókodhoz.
Nézzük még egyszer:
Létezik tehát egy Matesus007 Upjers-fiók. Ebbe be tudsz lépni a hu.upjers.com címen, megnézheted, milyen játékaid tartoznak hozzá. Ezzel a belépési névvel és adattal szoktál pl. belépni a My Fantastic Park játék főoldalán, de hasznosabb, ha mindig az Upjers-portál főoldalán lépsz be és onnan nyitod meg a játékmeneteidet.
Ennek az Matesus007 Upjers-fióknak a belépési nevével és jelszavával próbáltál belépni a My Free Zoo játéknak már mindkét szerverén.
A játék érzékelte, hogy egy létező Upjers-fiók adataival próbálnak belépni, ezért nyitott a játékban ehhez az Upjers-fiókhoz egy-egy játékmenetet.
A játékmenet neve az egyes szerveren azonos a Matesus007 Upjers-fiók nevével, a 2-esen a nevet viszont már foglalja a nevet az eredeti, porttálfüggetlen Matesus007 játékod, ezért a portálfiók egy számkiterjesztéssel ellátott játékmenetet kapott.
Ha jelszót kértél és megint csak ugyanebbe a számkiterjesztett játékmenetbe jutsz, akkor az Upjers-fiókodhoz kérted az új jelszót.

A Matesus007 Upjers-fiókodhoz és a portálfüggetlen Matesus007 nevű My Free Zoo játékosfiókodhoz ugyanis nem ugyanaz az e-mail cím tartozik. Sőt, a 38-as szintű játékmeneteden igazából vissza sincs igazolva az e-mail cím.

A megfelelő e-mail címre kérd azt a jelszót és sikerülni fog a vele való belépés.

Szükség esetén írhatsz a támogatócsapatnak, de kérlek, a fiókhoz valóban tartozó e-mail címet add meg az űrlapon ez esetben, csak így kaphatsz ugyanis új jelszót.
Az admin is csak ember, túlnőtt rajtam a levéláradat:(. Ezért nem tudsz nekem üzenetet küldeni. Kérlek, szükség esetén kérdezz a megfelelő fórum Kérdések rovatában, fordulj a moderátorokhoz, vagy írj a Támogatásra! Megértésed köszönöm!

Gabesz

HozzászólásSzerző: Gabesz » 2014.03.13. 13:40

Remélem, hogy nem arról van szó, hogy esetleg valakivel csereberélgetted a jelszavadat, mert akkor persze, akár olyan e-mail cím is be lehet állítva a játékodhoz, amiről nem is tudsz, illetve akkor érthető, hogy miért változott a jelszó.
Az admin is csak ember, túlnőtt rajtam a levéláradat:(. Ezért nem tudsz nekem üzenetet küldeni. Kérlek, szükség esetén kérdezz a megfelelő fórum Kérdések rovatában, fordulj a moderátorokhoz, vagy írj a Támogatásra! Megértésed köszönöm!

matesus007

HozzászólásSzerző: matesus007 » 2014.03.13. 14:10

Értem! Csak annyi a baj, hogy nekem minden ugyanazon az e-mail címen fut,alapból nincs is másik e-mail címem. De megpróbálom az upjersen helyrehozni!

Gabesz

HozzászólásSzerző: Gabesz » 2014.03.13. 14:20

Akkor máris tessék végiggondolni, hogy hogy lehet, hogy nem ugyanazon a címen fut a Matesus007 portálfiókod és a Matesus007 MFZ-fiókod.

Most nem kifejezetten neked mondom, mert nem tudhatom, mi van a dolog hátterében, hanem úgy általában mondom, hogy persze, mi azért vagyunk, hogy segítsünk, ezzel nincs gond. De ez néha iszonyú nehéz. Elsősorban akkor nagyon nehéz, amikor a játékos mindent megtesz, hogy a saját adatait úgy össze-vissza bonyolítsa, hogy a végén azt már senki se lássa át. Pl. szokták csereberélni a szervezeti tagok a jelszavaikat... aztán meg csodálkozás van, ha valaki egyszerűen lecserélni a jelszót és az e-mailt a fiókon és huss, volt fiók, nincs fiók... Mi meg hozzuk helyre, közben a tulaj már a fiókhoz rendelt címet se tudja. És így tovább, vannak ilyen nagyon kellemetlen esetek, és azzal sajnos senki nem tud mit kezdeni, ha maga a játékos nem kezeli a fiókjait-adatait megfelelően.

matesus007

HozzászólásSzerző: matesus007 » 2014.03.13. 14:32

jólvan akkor ennyit kérdeznék még hogy tud segíteni ebben valaki vagy hagyjam és csináljak egy újat ? mert próbálkoztam beléptem mindenhova de semmi nem változik ... csak az újat hozza be !

matesus007

HozzászólásSzerző: matesus007 » 2014.03.13. 14:37

megtaláltam a játékos azonosítómat ! azzal esetleg lehet valamit kezdeni ?

Gabesz

HozzászólásSzerző: Gabesz » 2014.03.13. 14:46

Minden ügyintézés alapja az, hogy tudd, milyen e-mail cím tartozik a fiókodhoz. Ha ezt tudod, minden oké, ha nem, akkor gond van.

matesus007

HozzászólásSzerző: matesus007 » 2014.03.13. 14:46

Tudom az email címet amin fut a dolog tudom az azonosítót meg ilyeneket ! akkor most lehet vele kezdeni valamit ?

Gabesz

HozzászólásSzerző: Gabesz » 2014.03.13. 14:54

Ha tudod az e-mail címet, tessék rá a kettes szervertől új jelszót kérni. Ha tényleg a megfelelő címre kéred a jelszót, akkor az e-mail postafiókba fogod megkapni a jelszót. És amikor azzal megpróbálsz a 2-es szerveren belépni a Matesus007 nevű fiókodba, abba is fogsz jutni.
Ha nem abba jutsz, nem volt megfelelő a cím és nem ahhoz a fiókodhoz kérted a jelszót.

matesus007

HozzászólásSzerző: matesus007 » 2014.03.13. 15:06

jó mindegy hagyjuk ... én ezt megértem de úgy látszik te nem érted , hogy mindent úgy csinálok ahogy le van írva , de nem jó !

Vissza: “2. szerver”