Belépés

Gabesz

Re: Belépés

HozzászólásSzerző: Gabesz » 2014.03.13. 15:11

Máté, teljesen őszintén, mi a háttérsztori? Kiadtad másnak a fiókadataidat? Odaülhetett más a fiókodhoz?
Vagy simán csak elfelejtetted, hogy milyen címet regisztráltál be? Nincs ugyanis visszaigazolva a cím a fiókodon. 38 szintet úgy csináltál meg, hogy nem igazoltad vissza az e-mail címedet? Vagy mostanában állítottál be új címet a fiókodhoz?
Tessék megérteni, ha nem oda jutsz a belépéskor, ahova szeretnél, akkor valami változott. Nem úgy van, hogy a szerver pikkel rád, hanem a magyarázat az pontosan az, amit leírtam fentebb. Hogy ez hogy történhet, az már egy más történet, a történetet neked kell tudni. lehet, hogy csak odaengedted a kistesódat a számítógéphez és ő kért egy jelszót a Matesus007 fiókhoz rendelt e-mail címre, amiről te nem is tudsz, ezért aztán a jelszó, amit addig használtál, már nem jó, viszont a portálfiókodhoz meg még passzol, és ezért oda léptetett be a játék. És így tovább, van itt sok lehetőség a háttértörténetre, de a dolog lényege az adatok szempontjából az, amit én írtam fentebb.
Az admin is csak ember, túlnőtt rajtam a levéláradat:(. Ezért nem tudsz nekem üzenetet küldeni. Kérlek, szükség esetén kérdezz a megfelelő fórum Kérdések rovatában, fordulj a moderátorokhoz, vagy írj a Támogatásra! Megértésed köszönöm!

Gabesz

HozzászólásSzerző: Gabesz » 2014.03.13. 18:07

Van egy mentőötletem.
Ha végképp nem jut eszedbe a megfelelő e-mail cím, az, ami éppen most a fiókhoz tartozik, akkor írj még egyszer a támogatócsapatnak, és ott add meg az űrlapon a probléma leírásánál, hogy nagyjából mikor végeztél rajta utoljára vásárlást és milyen módon (pl. ha bankkártyával, akkor add meg, hogy mikor milyen összegért vásároltál, milyen e-mail címre kaptad meg a vásárláskor a nyugtát és kinek a nevén futott a bankkártya). Látom, hogy a fiókon történt vásárlás korábban, ami segíthet, hiszen ha egy vásárlási tételt kellően azonosítasz, akkor a megfelelő e-mail cím megnevezése esetén is vissza tudunk segíteni a fiókodba.
Ez tehát egy amolyan vészmegoldás, ha minden kötél szakadna és sehogy se jutna eszedbe a megfelelő e-mail cím.
Remélem, tudtam vele segíteni!
Az admin is csak ember, túlnőtt rajtam a levéláradat:(. Ezért nem tudsz nekem üzenetet küldeni. Kérlek, szükség esetén kérdezz a megfelelő fórum Kérdések rovatában, fordulj a moderátorokhoz, vagy írj a Támogatásra! Megértésed köszönöm!

matesus007

HozzászólásSzerző: matesus007 » 2014.03.15. 15:53

Van egy kis probléma ! amikor utoljára beléptem akkor 11700000 pontom volt kb most 150000-el több van és lett kis állatom amit nem is tenyésztettem ! Ezt onnan tudom ,hogy a barátnőm is játszik és "barátok" vagyunk-voltunk és az övéről megnéztem ! ami azt jelenti hogy valaki feltörte ! ezzel kapcsolatban kérnék segítséget !

Hanga

HozzászólásSzerző: Hanga » 2014.03.15. 16:06

Szia

Írj a Támogatásnak: https://support.upjers.com/index.php?lang=hu
(Az űrlap második oldalán a "Következő" gombra kattints.)
_____ szövetkezet aktív tagot keres! További infó: ITT

Norcsi2007

HozzászólásSzerző: Norcsi2007 » 2014.07.16. 17:34

Szia! Szeretnék segítséget kérni, mert belépés után nem jeleníteni meg az állatkertemet, 64 %- -nál elakad és nem megy tovább. Ha ki lépek és újra be, akkor ugyanazt mutatja, mintha ki sem léptem volna. A szerver egyen is van véletlenül ugyanezen a néven állatkert, (azzal nem játszom), de oda is ugyan így lép be.
Köszönöm a segítséget.

Hanga

HozzászólásSzerző: Hanga » 2014.07.16. 17:59

Norcsi2007 írta:Szia! Szeretnék segítséget kérni, mert belépés után nem jeleníteni meg az állatkertemet, 64 %- -nál elakad és nem megy tovább. Ha ki lépek és újra be, akkor ugyanazt mutatja, mintha ki sem léptem volna. A szerver egyen is van véletlenül ugyanezen a néven állatkert, (azzal nem játszom), de oda is ugyan így lép be.
Köszönöm a segítséget.

Szia

Lépj ki a játékból, töröld a gyorsítótárat, sütiket, indítsd újra a böngészőt. Ellenőrizd a Flash Player-ed frissességét.

Olvasd el a Megjelenítés, betöltődés, böngésző, flash, stb. fórumrészben lévő két témát is.

Ha még mindig probléma van a játékkal, akkor próbálkozz a Flash Player sütijének törlésével amit ezen az oldalon tudsz megtenni: KATT IDE

Keresd ki a mfz.wavecdn.de-t, rákattintva jelöld ki, majd válaszd Delete website gombot.

Kép

A megjelenő kis ablakban pedig a Confirm gombra kattints.

Kép

Ha kész, indítsd újra a böngészőt.

Ha még mindig nincs változás, akkor próbálj ki másfajta böngészőt.
_____ szövetkezet aktív tagot keres! További infó: ITT

Vissza: “2. szerver”