Belépés

misike14

Belépés

HozzászólásSzerző: misike14 » 2013.11.30. 07:20

Köszöntöm a FÓRUM csapatát!
Többen játszunk egy gépen és Ibolya60 van az 1-es és a 2-es szerveren is, Ibolya607905 viszont csak a 2-es szerveren. Mindketten a My Free Zoo-val
játszanak és most Ibolya60 nem tud belépni a játékba. Ibolya60 pár napja kért uj jelszót és Ti összevontátok a Két Ibolyát. A FÓRUM-ra eddig se és
most se tudnak belépni, ezért kértek meg, hogy írjak.Nekem más az Email fiókom igy betudok lépni.
Üdv: misike14.

Hanga

Re: Belépés

HozzászólásSzerző: Hanga » 2013.11.30. 12:51

misike14 írta:Köszöntöm a FÓRUM csapatát!
Többen játszunk egy gépen és Ibolya60 van az 1-es és a 2-es szerveren is, Ibolya607905 viszont csak a 2-es szerveren. Mindketten a My Free Zoo-val
játszanak és most Ibolya60 nem tud belépni a játékba. Ibolya60 pár napja kért uj jelszót és Ti összevontátok a Két Ibolyát. A FÓRUM-ra eddig se és
most se tudnak belépni, ezért kértek meg, hogy írjak.Nekem más az Email fiókom igy betudok lépni.
Üdv: misike14.

Szia

Írj a Támogatásnak.
(A második oldalon ne válassz fórumot csak kattints a "Következő"-re.)
_____ szövetkezet aktív tagot keres! További infó: ITT

matesus007

HozzászólásSzerző: matesus007 » 2014.03.13. 09:00

Sziasztok !

Az lenne a problémám, hogy matesus007 néven a 2-es szerveren játszom 38-as szint sok állat stb... tegnap kilépett a játék és amikor vissza akartam lépni egy teljesen új 1-es szintű állatkertbe léptem ! Ennek a megoldásához szeretnék segítséget kérni !
Előre is köszönöm !

Gabesz

HozzászólásSzerző: Gabesz » 2014.03.13. 09:25

Hirtelen egy egyes szintű My Free Zoo-fiókban találtad magad, mikor be akartál lépni a fiókodba? Ez azért lehet, mert létezik hasonló adatokkal Upjers-portálfiókod (hu.upjers.com) is. Mondjuk azért, mert játszol egyéb olyan újabb játékunkkal is, mely már csak portálfiókkal játszható (pl. My Fantastic Park, 11 Legends, Garbage Garage, My Little Farmies), melyekhez tehát rögtön kapcsolódik egy portálfiók a hu.upjers.com címen, azaz az Upjers-portálon.
Ha az Upjers-portálfiókod adataival próbálsz belépni (tipikus példaként mondjuk azért, mert az MFZ-fiókodon épp jelszót módosítottál, de később mégis a korábbi jelszavaddal akarsz belépni, ami viszont megegyezik a portálfiókod jelszavával), akkor a rendszer érzékeli, hogy a portálfiókoddal akarsz belépni és létrehoz neked az adott portálfiókodhoz egy új játékosfiókot az adott MFZ-szerveren.
Ha mégis a már meglévő, magasabb szintű MFZ-fiókoddal játszanál, egyszerűen csak az ahhoz tartozó jelszót add meg belépéskor és folytatódhat a játék.
Az admin is csak ember, túlnőtt rajtam a levéláradat:(. Ezért nem tudsz nekem üzenetet küldeni. Kérlek, szükség esetén kérdezz a megfelelő fórum Kérdések rovatában, fordulj a moderátorokhoz, vagy írj a Támogatásra! Megértésed köszönöm!

matesus007

HozzászólásSzerző: matesus007 » 2014.03.13. 12:35

Az a problémám, hogy hiába próbálom meg a 38-as szintű játékomba nem tudok belépni ... azt írja a játék h nincs is olyan felhasználóm csak az az 1 es szintű új állatkert... most ezzel az a problémám, hogy nagyon régóta játszom és rengeteg időt és pénzt is belefektettem és nem nagyon szeretném újra elkezdeni , mert nagyon sok állatfajt már meg se tudnék szerezni ami elég negatív tényező. szóval ha valamilyen úton módon meglehetne oldani, hogy visszalépjek a játékomba azt nagyon megköszönném !

Gabesz

HozzászólásSzerző: Gabesz » 2014.03.13. 12:44

Egyszerűen csak a helyes adatokkal lépjél be.
Van Matesus007 nevű fiók a kettes szerveren, de te a Matesus007 nevű Upjers-portálfiók adataival lépsz be éppen, ezért kerülsz az ahhoz tartozó játékmenetbe.
Ha a sima Matesus007 fiókba akarsz belépni, akkor belépéskor ennek a jelszavát add meg. Ha nem tudod a jelszót, a fiókhoz tartozó email címre kérhetsz egyet a kettes szervertől a játék főoldalán.
Az admin is csak ember, túlnőtt rajtam a levéláradat:(. Ezért nem tudsz nekem üzenetet küldeni. Kérlek, szükség esetén kérdezz a megfelelő fórum Kérdések rovatában, fordulj a moderátorokhoz, vagy írj a Támogatásra! Megértésed köszönöm!

matesus007

HozzászólásSzerző: matesus007 » 2014.03.13. 12:54

Megpróbáltam mindent de akkor se lép be már kb megőrülök minden bajom van .... és csak abba a kis ... újba lép bele és hiába írok bárhova bármit csak abba lép be ...

matesus007

HozzászólásSzerző: matesus007 » 2014.03.13. 13:03

Hiába írok be mindent úgy ahogy le van írva a nagy állatkertbe nem lép be ! itt ülnek mellettem és a saját állatkertjükbe belépve megtudják nézni az enyémet de belelépni senki se tud sehogy .. csak az új kicsibe ami matesus007 ről matesus0072075 névre fejlesztette magát és csak abba lehet belelépni ! Ha valaki ezek után tud segíteni azt megköszönöm !

Gabesz

HozzászólásSzerző: Gabesz » 2014.03.13. 13:22

Sajnos nem tudok többet segíteni itt a fórumon, de ennek elvileg elegendőnek kell lenni, ha tényleg követed az iránymutatásomat.
Még egyszer: amit beírsz jelszó, az nem a 38-as szintű fiókodnak a jelszava!!! Hanem egy azonos nevű Upjers-fiók jelszava. Te egy Upjers-fiókkal lépsz be, amikor a kezdő szintű játékmenetbe kerülsz.
A 38-as szintű játékodnak azonos a neve, ez igaz, de a jelszava más! Tessék a helyes jelszót beírni a kettes szerveren és sikerülni fog a belépés. Ha pedig jelszóra lenne szükséged, akkor a jelszókérő funkciót használd a játék főoldalán és kérj a kettes szervertől új jelszót arra az e-mail címre, ami a 38-as játékosfiókodhoz tartozik.

matesus007

HozzászólásSzerző: matesus007 » 2014.03.13. 13:25

kértem új jelszót de azzal sem oda lép be ... akkor eddig miért tudtam ( pontosan tegnap estig ) belépni a játékba ... valahogy fórumon kívül esetleg tudnál segíteni ?

Vissza: “2. szerver”