Akadnak a játékok

kisbundika1971

Akadnak a játékok

HozzászólásSzerző: kisbundika1971 » 2013.11.09. 20:09

Sziasztok

Nagyon szép estét,és nagyon szép napot kívánok mindenkinek.Egy nagyon nagy kéréssel fordulok hozzátok.Körülbelül 1 éve regisztráltam a játékba.Most,a 38-as szinten vagyok.Körülbelül 2 hónapja egyik pillanatról a másikra nagyon rossz lett az oldal mozgása.A mai napig nagyon nehezen tudom mozgatni,az oldalt.Állandóan olyan,mintha le lenne fagyva.A beállításokon semmit nem változtattam,az első pillanattól kezdve google chrome böngészővel játszom.Nagyon szépen kérlek benneteket,hogy írjátok meg nekem,hogy mit tegyek,hogy megoldódjon ez a probléma.Nem gondolom,hogy a gépemmel van a baj,mert még nincs 1 hónapja sem,hogy újra lett telepítve.Nagyon szépen köszönöm a segítséget előre is.(Egyébként a kórházas játékban,és a kertes játékokban is játszom,mindegyiknél ugyanez a helyzet.)Előre is nagyon szépen köszönöm a segítséget.További nagyon szép estét,és nagyon szép napot,valamint nagyon jó játékot kívánok mindenkinek.Sziasztok.

Hanga

Re: Akadnak a játékok

HozzászólásSzerző: Hanga » 2013.11.10. 12:44

Azokon a játékokon ahol ez lehetséges, kapcsold ki az animációt és/vagy állítsd alacsonyabbra a grafika minőségét. Megoldás lehet az is ha más böngészőt is kipróbálsz. A Chrome és bizonyos A betűs vírusírtó is terhelheti a géped. Nézd meg azt is, hogy a gépednek van-e legalább 1 gigás ram-ja.
_____ szövetkezet aktív tagot keres! További infó: ITT

Vissza: “2. szerver”