Nem tudom megcsinálni a feladatokat

kisbundika1971

Nem tudom megcsinálni a feladatokat

HozzászólásSzerző: kisbundika1971 » 2013.10.25. 18:12

Sziasztok

Nagyon szép estét,és nagyon szép napot kívánok mindenkinek.Nagyon szépen kérlek benneteket,hogy segítsetek nekem,ha lehet.Amikor megjelentek a játékban az új épületek,akkor vettem,egy állatklinikát,és egy logisztikai központot.Mindennap néhány feladatot meg is csináltam,de körülbelül 1 hete ezeket a feladatokat nem tudom megcsinálni,mert nem jelenik meg az elvégzem a feladatot(vagy valami hasonló)felirat.Nagyon szépen kérlek benneteket,ha tudtok segítsetek nekem.Nagyon szeretném,ha továbbra is sikerülne megoldanom a feladatokat.Most,foglalkozásnak az állatorvos van nálam beállítva.Előre is,nagyon szépen köszönöm a segítségeteket.További,nagyon szép estét,és nagyon szép napot kívánok mindenkinek
Sziasztok

Ildi1983

Re: Nem tudom megcsinálni a feladatokat

HozzászólásSzerző: Ildi1983 » 2013.10.27. 07:58

kisbundika1971 írta:Sziasztok

Nagyon szép estét,és nagyon szép napot kívánok mindenkinek.Nagyon szépen kérlek benneteket,hogy segítsetek nekem,ha lehet.Amikor megjelentek a játékban az új épületek,akkor vettem,egy állatklinikát,és egy logisztikai központot.Mindennap néhány feladatot meg is csináltam,de körülbelül 1 hete ezeket a feladatokat nem tudom megcsinálni,mert nem jelenik meg az elvégzem a feladatot(vagy valami hasonló)felirat.Nagyon szépen kérlek benneteket,ha tudtok segítsetek nekem.Nagyon szeretném,ha továbbra is sikerülne megoldanom a feladatokat.Most,foglalkozásnak az állatorvos van nálam beállítva.Előre is,nagyon szépen köszönöm a segítségeteket.További,nagyon szép estét,és nagyon szép napot kívánok mindenkinek
Sziasztok

szia
Az "Elvállalom" felirat akkor jelenhet meg, ha az épületed megvan és annak állapota nem kisebb, mint 4% (tapasztalatom szerint minimum ennyi % kell egy feladat elvégzéséhez.

funkcióról leírást itt olvashatsz:
http://forum.hu.upjers.com/viewtopic.php?f=341&t=21543
Cseréim:
Jó játékot kívánok! Üdv Ildi1983
[url]MFZ ötleteim[/url]:http://forum.hu.upjers.com/viewtopic.php?f=291&t=15985

priszka

Re: Nem tudom megcsinálni a feladatokat

HozzászólásSzerző: priszka » 2013.12.26. 12:38

Helló! lenne némi gondom... Egy darabig nagyon jól tudtam a szervezetben a feladatokat csinálni,de most semmit sem enged a játék!
Pl a növényházamban 52,6% az épület állapota,és a szervezeti kasszában is van pénz.Mégis azt irja rossz az épület.és a többi épületem is használhatatlan,mert nem tudnak javitani nálam a többiek.Frissitsetek,vagy csináljatok vmit,mert idegesitő a dolog,komolyan! üdvözlettel:priszka :(

szepzoo

Nem tudom megcsinálni a feladatot

HozzászólásSzerző: szepzoo » 2014.03.13. 18:30

Sziasztok!

Adataim:
2-es szerver,
felhasználónév: szepzoo
Internetböngésző típusa és verziója: Mozilla Firefox 27.0.1
e-mail: ***

A hiba leírása:
A következő problémával találtam szembe magam....
18-as szint elérésekor "A változatosság gyönyörködtet" feladatnál akadtam el.
A feladat szerint "építenem kell egy közepes füves karámot, benne 2 tevével."
Ezt teljesítettem is, de a közepes füves karámot "nem érzékeli a rendszer" (0/1)
A probléma már korábban jelentkezett, de feltételeztem, hogy ha meglesz a 2 teve,
akkor kipipálja a rendszer a karámomat is. (sajnos ez nem történt meg.)
A karámom tényleg "közepes méretű". (nem kis karám lett nagyobbítva....)

Megköszönném, ha tudnátok segíteni!
Köszi!

Sziasztok!

Szerk.:
Sose adj meg személyes adatokat, e-mail címet nyilvános hozzászólásban, mert visszaélhetnek vele!
A hozzászólást 2 alkalommal szerkesztették, utoljára Hanga 2014.03.13. 19:27-kor.
Ok: E-mail cím törlése

Hanga

Re: Nem tudom megcsinálni a feladatot

HozzászólásSzerző: Hanga » 2014.03.13. 19:28

szepzoo írta:Sziasztok!

Adataim:
2-es szerver,
felhasználónév: szepzoo
Internetböngésző típusa és verziója: Mozilla Firefox 27.0.1
e-mail: ***

A hiba leírása:
A következő problémával találtam szembe magam....
18-as szint elérésekor "A változatosság gyönyörködtet" feladatnál akadtam el.
A feladat szerint "építenem kell egy közepes füves karámot, benne 2 tevével."
Ezt teljesítettem is, de a közepes füves karámot "nem érzékeli a rendszer" (0/1)
A probléma már korábban jelentkezett, de feltételeztem, hogy ha meglesz a 2 teve,
akkor kipipálja a rendszer a karámomat is. (sajnos ez nem történt meg.)
A karámom tényleg "közepes méretű". (nem kis karám lett nagyobbítva....)

Megköszönném, ha tudnátok segíteni!
Köszi!

Sziasztok!

Elöször is ellenőrizd a feladat kiírásánál, hogy az "Építs 1 közepes füves karámot az állatkertedbe! (1/1)" és a "Helyezz 2 tevét egy karámba! (2/2)" sorokban a számok megfelelőek-e. Ha a karámnál (0/1)-et látsz, akkor az azt jelenti, hogy vagy nincs közepes füves karám a kertben (a kis karából 2-szeres bővítéssel kapott ugyanakkora méretű és alakú karám nem számít közepesnek, csak amit a boltban közepes füves karámként vásárolsz), vagy még a feladat megjelenése előtt került a kertbe, s akkor nem számítja be a program. Ez esetben egy másik közepes füvest kell kitenni.
Ha a számok megfelelőek, akkor megkaptad a teveborjút, de az nem kerül be automatikusan a karámba, hanem a raktárba kerül, ott keresd- Ha a raktárban megtaláltad, akkor helyezd ki a kertbe.
_____ szövetkezet aktív tagot keres! További infó: ITT

Vissza: “2. szerver”