Nem tölti a játékot

SBeloth

Re: Nem tölti a játékot

HozzászólásSzerző: SBeloth » 2014.09.08. 07:19

sziasztok. nem tudok belépni a játékba, egyfolytában ezt írja ki: " Error loading loca-table! chanell call failed. másnál is ez a helyzet, vagy az én netem mondta be az unalmast? előre is köszi a választ. sziasztok.
hát, eltelt 3 óra, választ nem kaptam..... de most végre sikerült belépnem.

Hanga

HozzászólásSzerző: Hanga » 2014.09.08. 09:59

Szia

Ha ismét előfordul, akkor olvasd el az alábbi témákat:

Megjelenítés, betöltődés, böngésző, flash, stb.: viewforum.php?f=451

Nem tölt be? Kidobál? Általános hiba? OLVASD EL!: viewtopic.php?f=284&t=23806
_____ szövetkezet aktív tagot keres! További infó: ITT

Aguia Dourada

HozzászólásSzerző: Aguia Dourada » 2014.09.10. 17:45

Kedves Támogatás!

Segítséget szeretnék kérni, igaz nem tudom, megoldható-e. Bár minden flash-es kiegészítőt (mozgó állatok, látogatók stb.) letiltottam, ennek ellenére a játék nagyon lassan reagál a végrehajtott mozdulatokra, az egér is olyan lassan halad, hogy sokszor 7 állattal arrébb járok, mire egy jóllakik. Ez viszont olykor olyan kellemetlenségekhez vezet, mint pl. ma: a játék automatikusan megvásárolt nekem 3 óriás dzsungelkarámot csak azért, mert lassan fogadta el a kattintásaimat, és a további etetések helyett a vásárlás menüre kattintott az egerem. Sajnos nem ez az első eset, de ilyen nagyot még sose buktam rajta.
A lassúsággal sajnos nem tudok mit csinálni, minden javasolt beállítást elvégeztem, amit a fórumon találtam (flashplayer a legfrissebb, böngészőm már többször újra lett telepítve, beállítások pipa, vírusok 0 stb.), a gépem is csak most lett két éves, de úgy látom, ezen már nem lehet segíteni. Inkább amiatt fordulok hozzátok, hogy megoldható-e a kertem állapotának visszaállítása a ma reggeli szintre, vagy a vásárlás visszavonása, mert épp egy kis karámházra gyűjtöttem, és pont elértem volna az árát, ha nem történik ez a "baki". Mert ugyebár hiába adom el a karámokat, nem ugyanazt az árat kapom értük, amennyiért "megvásárolta a gépem".
Ha nem lehet, csalódottan ugyan, de tudomásul veszem. Viszont a későbbiekre nézve kéredezem, lehet-e esetleg egy felugró ablakkal blokkolni a vásárlást, ahol kiválaszthatjuk például, hogy hány darabot kívánunk vásárolni, és tényleg végre akarjuk-e hajtani a tranzakciót. Ez sem garancia arra, hogy később ne forduljon ilyen elő, de talán segítség lenne.
Köszönöm!
crysaetos
szerver2

Gabesz

HozzászólásSzerző: Gabesz » 2014.09.11. 16:27

A támogatócsapat nem "csinálhat vissza" műveleteket a játékos fiókján, illetve ez nem is mindig lehetséges technikailag.
Javaslom, hogy bármi a gond azzal a géppel, próbáld megoldani (katt ide), mert bosszantó lehet, ha valamiért ennyire lassú a játékablak, így valóban könnyű olyan műveletet végezni, amit nem is szeretnél.
Az admin is csak ember, túlnőtt rajtam a levéláradat:(. Ezért nem tudsz nekem üzenetet küldeni. Kérlek, szükség esetén kérdezz a megfelelő fórum Kérdések rovatában, fordulj a moderátorokhoz, vagy írj a Támogatásra! Megértésed köszönöm!

Aguia Dourada

HozzászólásSzerző: Aguia Dourada » 2014.09.15. 16:27

Szia Gabesz! Köszönöm a választ, azért megpróbáltam, hátha van valami kiskapu, amiről nem tudok :)

Vissza: “2. szerver”