eltüntek a gyémántaim

thadeus

eltüntek a gyémántaim

HozzászólásSzerző: thadeus » 2013.04.28. 08:56

Szia..

Valamikor az éjjel eltünt 16 gyémantom. surprize A felhasználó név thadeus. Láttam hogy már több felhasznlónak my egtörtént. Abban biztos vagyok, hogy más nem léphetet be a fiókomba mert a jelszóm nem könnyü és másnak nem mondtam meg. nicefrown

üdv, Thadeus

csipkebogyo

Re: eltüntek a gyémántaim

HozzászólásSzerző: csipkebogyo » 2013.04.28. 09:52

Gyémántokkal kapcsolatos problémák esetén a Támogatást keresd fel, aláírásomban a képre kattintva jutsz el hozzájuk.
MLF - interactiv - a Szerény kis TSZ elöljárója
Tagfelvétel VAN, ha jelentkeznél, írj nekem itt, vagy a My Little Farmies játékban!
Jó játékot mindenkinek!

thadeus

HozzászólásSzerző: thadeus » 2013.04.28. 10:09

Sajnos nem sikerül, mert mindig ide a fórumra vagyok átútalva. Melyik lépisen csinálok hibát?

üdv Thadeus

Badgirl

HozzászólásSzerző: Badgirl » 2013.04.28. 10:13

Első lap:
"Egy hibát szeretnék bejelenteni"
"Következő"
Második lap:
"Következő"
(Itt nem kell játéknevet választani, mert az az ott leírtak szerint a fórumra vezet vissza.)

mili0205

HozzászólásSzerző: mili0205 » 2013.07.31. 23:11

A mai nap folyamán eltűnt 15 gyémántom, kb 3 napja vásároltam 800Ft értékben, most beléptem és csak 3 gyémántom van. Pedig azóta nem költöttem semmire!

Hanga

HozzászólásSzerző: Hanga » 2013.07.31. 23:15

mili0205 írta:A mai nap folyamán eltűnt 15 gyémántom, kb 3 napja vásároltam 800Ft értékben, most beléptem és csak 3 gyémántom van. Pedig azóta nem költöttem semmire!

Írj a Támogatásnak.
_____ szövetkezet aktív tagot keres! További infó: ITT

Gabinui

HozzászólásSzerző: Gabinui » 2013.08.21. 12:12

Kedves Támogatás!

egy családtagom problémáját szeretném jelezni-felhasználóneve: rékapapi (Neki sajnos nem sikerült regisztrálnia, mivel a reg.email nem érkezett meg a postafiókjába.)
A probléma:
A tegnapi nap folyamán du. 15 óra tájékán éppen az állatkertjében tartózkodott, amikor a képernyő közepén egy fekete téglalapban felkiáltójellel valami olyan szöveg jelent meg, hogy: "hiba történt, később probáljon meg ismét belépni a játékba." Többszöri sikertelen próbálkozás után amikor ismét sikerült a belépés, az addig összegyűjtött zoo dollár és 16 gyémánt eltűnt. Sok állat karámmal együtt a tálcára került, ugyanakkor 138 nyúl volt a tálcán, mintha ennyit "vásárolt" volna valaki???

Hová kell jelezni ezt a problémát? (a Támogatásnál próbáltam többször, a pontokat követve jelezni a problémát, de mindig a fórumnál kötöttem ki)
Utána lehet-e nézni, hogy esetleg valaki jogosulatlanul lépett be az állatkertbe, vagy az ebből a tanulság, hogy ahogy olvastam is, mindenki jó jelszót találjon ki magának??

Köszi,
Gabinui

Hanga

HozzászólásSzerző: Hanga » 2013.08.21. 12:30

Gabinui írta:Kedves Támogatás!

egy családtagom problémáját szeretném jelezni-felhasználóneve: rékapapi (Neki sajnos nem sikerült regisztrálnia, mivel a reg.email nem érkezett meg a postafiókjába.)
A probléma:
A tegnapi nap folyamán du. 15 óra tájékán éppen az állatkertjében tartózkodott, amikor a képernyő közepén egy fekete téglalapban felkiáltójellel valami olyan szöveg jelent meg, hogy: "hiba történt, később probáljon meg ismét belépni a játékba." Többszöri sikertelen próbálkozás után amikor ismét sikerült a belépés, az addig összegyűjtött zoo dollár és 16 gyémánt eltűnt. Sok állat karámmal együtt a tálcára került, ugyanakkor 138 nyúl volt a tálcán, mintha ennyit "vásárolt" volna valaki???

Hová kell jelezni ezt a problémát? (a Támogatásnál próbáltam többször, a pontokat követve jelezni a problémát, de mindig a fórumnál kötöttem ki)
Utána lehet-e nézni, hogy esetleg valaki jogosulatlanul lépett be az állatkertbe, vagy az ebből a tanulság, hogy ahogy olvastam is, mindenki jó jelszót találjon ki magának??

Köszi,
Gabinui

Azért jutottál mindig a fórumra, mert nem a fórumfelsorolás alatti "Következő" gombra kattintottál.

Kép

Támogatás
_____ szövetkezet aktív tagot keres! További infó: ITT

Gabinui

HozzászólásSzerző: Gabinui » 2013.08.21. 17:05

köszi!
ismét megpróbáltam és így sikerült!
Gabinui

Vissza: “2. szerver”