Hibák

sziszka949

Re: Hibák

HozzászólásSzerző: sziszka949 » 2015.06.27. 11:01

Hanga írta:
sziszka949 írta:Hello!
Kis bevásárló központot nem tudom megvenni pedig megvan rá a pénz, a szint is meg van (nem kell elérhetővé tenni..)
Ilyenkor mi van?

Szia

Csak egy ilyen épületet lehet venni. Nem lehet, hogy azért nem tudod megvásárolni, mert korábban már beszerezted?

Ó, ezt nem tudtam.Igen van már egy. Köszi.

frog33

HozzászólásSzerző: frog33 » 2015.06.30. 14:27

Helló mindenkinek!

Szeretném megkérdezni, hogy más is tapasztaléja-e, hogy bizonyos időszakokban a játék menet közben lefagy. Belépés után elkezdem etetni az állatokat, beszedni a pénzt a bódékból, és mikor egy idő után a számlálóra nézek, nem növekszik sem a látogatók száma, sem a pénzem, sem a pontszámom. Nagyon idegesítő tud lenni, amikor emiatt újra kell indítanom a játékot és látom, hogy majdnam újra kezdhetem az egészet. És újraindításkor szerverhibát ír. Régebben is volt már ilyen problémám, de a legutóbbi frissítés óta, amikoris "épp jobbá tették" az állatkertet, minden nap ezt csinálja és egymás után 3x, tehát mire végzek az etetéssel, kb fél óra, mert mindent újra kell csinálnom. Kicsit bosszant ez és nem tudom, hogy tényleg szerve hiba okozza, vagy esetleg más. Előre is köszi az ötleteket, hozzászólásokat, illetve a segítséget...

katarzina79

HozzászólásSzerző: katarzina79 » 2015.06.30. 16:09

frog33 írta:Helló mindenkinek!

Szeretném megkérdezni, hogy más is tapasztaléja-e, hogy bizonyos időszakokban a játék menet közben lefagy. Belépés után elkezdem etetni az állatokat, beszedni a pénzt a bódékból, és mikor egy idő után a számlálóra nézek, nem növekszik sem a látogatók száma, sem a pénzem, sem a pontszámom. Nagyon idegesítő tud lenni, amikor emiatt újra kell indítanom a játékot és látom, hogy majdnam újra kezdhetem az egészet. És újraindításkor szerverhibát ír. Régebben is volt már ilyen problémám, de a legutóbbi frissítés óta, amikoris "épp jobbá tették" az állatkertet, minden nap ezt csinálja és egymás után 3x, tehát mire végzek az etetéssel, kb fél óra, mert mindent újra kell csinálnom. Kicsit bosszant ez és nem tudom, hogy tényleg szerve hiba okozza, vagy esetleg más. Előre is köszi az ötleteket, hozzászólásokat, illetve a segítséget...

Szia!

Én is játszok a játékkal, nem tapasztalom amit leírtál.
Végezz egy előzmény, süti, gyorsítótár törlést, lép ki a böngészőből majd vissza. Ha ez nem segít próbálj másik böngészőből belébe játszani.

zomarin

HozzászólásSzerző: zomarin » 2015.07.15. 09:38

Sziasztok! Ma kigyűlt a kétszáz pontom az oldal látogatásért. Rákattintottam a begyűjtésre és az angol 1-s szervert írta ki meg a magyar 2-s szervert. Én 1-s szerveren vagyok, így az angol 1-sre nyomtam. Nem írták jóvá a kapott 2 gyémántot. Most én bénáztam valamit el?

katarzina79

HozzászólásSzerző: katarzina79 » 2015.07.15. 09:52

zomarin írta:Sziasztok! Ma kigyűlt a kétszáz pontom az oldal látogatásért. Rákattintottam a begyűjtésre és az angol 1-s szervert írta ki meg a magyar 2-s szervert. Én 1-s szerveren vagyok, így az angol 1-sre nyomtam. Nem írták jóvá a kapott 2 gyémántot. Most én bénáztam valamit el?

Szia!

A magyar szerver 1-en lévő fiókod hozzá van importálva a portálhoz? Mert ha nem ajánlotta fel, hogy ott is beváltatod arra gondolok hogy nincs.
Ha van fiókod az angol játékban és rányomtál, akkor az oda íródott jóvá. Sajnos ezt már nem lehet utólag korrigálni.
Annyit tudok javasolni importáld a portálhoz a magyar szerver 1-en lévő játékosfiókod és legközelebb, a 400 pont elérésekor már oda is tudod kérni a jóváírást.

Portál :arrow: Játékaim :arrow: Már létező játékosfiókok beimportálása

varosib

HozzászólásSzerző: varosib » 2015.07.16. 18:00

Kép

zalansoo

HozzászólásSzerző: zalansoo » 2015.07.30. 13:31

Sziasztok!
a) Szerver, felhasználóazonosító: 2. szerver,

b) Internetböngésző típusa és verziója: Chrome

c) Hiba előfordulásának ideje: folyamatosan két napja vettem észre az eltérést, ma kétszer is teszteltem (délelőtt és délután)

d) Hiba leírása: gyűjtöm a 3-as szintű jávorszarvas részleteket, és úgy vettem észre, hogy hiába cseréltem másokkal egyre több kártyát, a játék folyton emeli a szükséges részletek számát, tehát reggel már 8/5 darab kellett hozzá, délutánra már 9/5 (az első szám mutatja, hogy hány darabból áll a kártya a program szerint, a második szám pedig az általam birtokolt kártyák száma. Tehát ez alapján soha az életben nem lesz jávorszarvasom), most már 10/5

d) Megismételhető a hiba? Ha igen, hogy? megismételhető, elég ha többször belépsz, és máris láthatod az eltérést.
Remélem, hogy jó helyre írtam meg a problémát...

Istikam

HozzászólásSzerző: Istikam » 2015.07.30. 13:50

zalansoo írta:Sziasztok!
a) Szerver, felhasználóazonosító: 2. szerver,

b) Internetböngésző típusa és verziója: Chrome

c) Hiba előfordulásának ideje: folyamatosan két napja vettem észre az eltérést, ma kétszer is teszteltem (délelőtt és délután)

d) Hiba leírása: gyűjtöm a 3-as szintű jávorszarvas részleteket, és úgy vettem észre, hogy hiába cseréltem másokkal egyre több kártyát, a játék folyton emeli a szükséges részletek számát, tehát reggel már 8/5 darab kellett hozzá, délutánra már 9/5 (az első szám mutatja, hogy hány darabból áll a kártya a program szerint, a második szám pedig az általam birtokolt kártyák száma. Tehát ez alapján soha az életben nem lesz jávorszarvasom), most már 10/5

d) Megismételhető a hiba? Ha igen, hogy? megismételhető, elég ha többször belépsz, és máris láthatod az eltérést.
Remélem, hogy jó helyre írtam meg a problémát...

Már van két jávorszarvasod, csak össze kellene rakni :))
Az első szám azt mutatja, hogy hány részleted van, a másik pedig, hogy mennyi kell az állat összerakásához.

cimike2

HozzászólásSzerző: cimike2 » 2015.09.16. 10:58

Az unokám, nagytesó kertjével beragadt egy szervezeti feladatba több mint két napja.Ráadásul olyan tagnál,aki nem is a szervezet tagja,és nem is volt soha.Kérlek nézzétek meg.

Hanga

HozzászólásSzerző: Hanga » 2015.09.16. 16:50

cimike2 írta:Az unokám, nagytesó kertjével beragadt egy szervezeti feladatba több mint két napja.Ráadásul olyan tagnál,aki nem is a szervezet tagja,és nem is volt soha.Kérlek nézzétek meg.

A rendszer 48 óra elteltével automatikusan lezárja a feladatot. Biztos eltelt már két nap? Ha igen, akkor írj a Támogatásnak: https://help.upjers.com/hu/ Ott tudnak nektek segíteni.
_____ szövetkezet aktív tagot keres! További infó: ITT

Vissza: “2. szerver”